Седмокласник пътя преполовил, към финала се е устремил!

  • 29 128
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 155
Поздрави на всички и успех на децата в понеделник   bouquet

# 61
  • Мнения: 112
Пожелавам на всички ни спокойствие и успех в понеделник !

И на моето момиче по-трудният изпит предстои, въпреки че от известно време все повече и повече я разбира таз наука и май взе да й харесва.
И аз  искам да благодаря на момичето ми, че положи толкова много усилия.
Тя е моето слънце и Вярвам, че ще успее !!!

# 62
  • Мнения: 67
ganis, Lenny, разбирам ви, но децата са различни, моят син сега се е нахъсал най-много, сам иска да решава, радва се на всяка задача, всяка нерешена иска да коментира с учителката си. ех, ако беше така през цялата година. затова попитах за задачи, като чуе за някоя трудна и казва: "давай да видя". такъв ентусиазъм  никога досега не е имало.

# 63
  • Мнения: 212
Моето момче се поуспокои от допуснатите 4 правописни  и пр. грешки в 22 въпрос и грешката от невнимание на 4, всичко друго му е вярно. Вчера беше толкова ядосан на себе си и разстроен, че се страхувах, че няма да му мине до изпита по математика. Дано не ме линчувате  Simple Smile, но се надявам на труден изпит /включително и  първи модул/ в понеделник. От лесни изпити добре подготвените деца нямат полза. Дано само с това пожелание не си вкарам Wink автогол.

# 64
  • Мнения: 681
Запис и от мен, че много бързо бяга темата  Joy

Днес в училище имаше спортен празник, детето отиде хем да се разсее, хем да си коментират изпита от вчера. Чух противоречиви мнения за изпита и то все крайни - или "беше много труден" или "беше много лесен". Явно си зависи от детето, от подготовката и т.н.
Днес и утре релакс, никакви задачи и прочие. Да се успокои и събере кураж за понеделник, че тоз втори модул е много страшен  newsm48 

Малко в страни от темата, но мисля че е интересно и полезно четиво за всички http://www.moreto.net/novini.php?n=134451

# 65
  • Мнения: 12
Успех на всички седмокласници !!!
Горките деца - на луди ги направиха !!!

# 66
  • Мнения: 7 263
.....децата са различни, моят син сега се е нахъсал най-много, сам иска да решава, радва се на всяка задача, всяка нерешена иска да коментира с учителката си. ех, ако беше така през цялата година. затова попитах за задачи, като чуе за някоя трудна и казва: "давай да видя". такъв ентусиазъм  никога досега не е имало.

Аааа съвсем добре те разбирам ще знаеш - моят Убосник спа като мечка зимен сън до към март месец, и оттогава е една офанзива  ooooh! ooooh! ooooh!, но поне го приеха това, което искаше и да ти кажа тайничко ме радва факта, че може би ( ха дано ) е пораснала вече, защото и за БЕЛ чете и в последния ден - въпреки моите настоявания да излезе или сам или с мен, не пожела!
Днес също е седнал и решава и преглежда разни техни си тестове .....
Аз просто като обща тенденция давам съвет да не натискате децата, ако не им иде отвътре, а от утре на обяд и сериозно да ги спрете, за да не прегреят!
Ще стискам палци и на вас! Каквато и да е целта!

Като казах целта се сетих, ако искате можем да сложим целите на децата на първа страница, ако все още мога да редактирам де! Или ще е на новата тема, каквато ще имаме неминуемо от понеделник натам.

Бистра!   bouquet  bouquet  bouquet Статията е невероятна! Съветвам всички да я прочетат!

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 16:08 от Lennyh

# 67
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Моето момче се поуспокои от допуснатите 4 правописни  и пр. грешки в 22 въпрос и грешката от невнимание на 4, всичко друго му е вярно. Вчера беше толкова ядосан на себе си и разстроен, че се страхувах, че няма да му мине до изпита по математика. Дано не ме линчувате  Simple Smile, но се надявам на труден изпит /включително и  първи модул/ в понеделник. От лесни изпити добре подготвените деца нямат полза. Дано само с това пожелание не си вкарам Wink автогол.

Под труден модул 1, какво точно пожелаваш....все пак има 25 задачи за 60 минути.... newsm78 Дефнирай труден, че както Бистра писа за едни е много труден, за други много лесен......Внимавай какво си пожелаваш все пак....
Аз се надявам пък на обмислен по трудност тест, за да няма както преди 2 години задача за олимпиада, която да се реши за 2 минути.... Rolling Eyes
На моята спяща красавица (събуди се в 13:40) й записах и още един изпит по мат в НПМГ.....ако иска да ходи, засега е фен да се пробва.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 167
Аз също не разбирам, какво значи "труден" изпит по мат:)

# 69
  • Мнения: 212
Lady_A, за първия модул- да са такива, че само децата, които наистина много са се трудили да могат да изкарат над 50 точки, че да ти кажа от класа на сина има момичета, които и един тест не са решили по БЕЛ, а ще имат над 50 точки.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 283
Само се записвам, за да зная какво ме очаква другата година. Wink

# 71
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Аз също не разбирам, какво значи "труден" изпит по мат:)

За теб ясно  Joy  Питай мен, дадох на гадинката да решава задачите паднали се в НПМГ миналата гоина, тя реши 9 от 10 и каза, дай да проверим отговорите....аз казах: бе няма отговори, сега и аз трябва да ги реша и ще ти кажа. И на първото уравнение писах-брисах дор 3 пъти докато изкарам нейния отговор Joy Joy Joy Ту някой минус не бях довидяла, ту един Х се скрил злобно....А то ме гледаше с една повдигната вежда, диването. Пак взе да ме избива на веселост.....

Мейби, как са ги получили тез точки като не са подготвяли....а и БЕЛ не е съвсем като мат....по мат децата ходили на школи и пробни имат тренинг да решават задачи и за време, децата само с училищна подготовка (изключвам МГ-тата) не са май толкова подготвени, а те трябва да си минат ВО (демек модул 1)....

# 72
  • Мнения: 8 848
В ТУ вече е студентка- с почти макс. бал:) За копм. науки. Ще пробваме пак  през юли в СУ:)
На матурата по БЕЛ има само една грешка от теста (40 задачи) и то на проблемния 10 въпрос, който се коментираше като сгрешен. Да видим на Далчев, колко ще и дадат. Не ми се ще да давам прогнози, но се надявам на 5,50.


Абсолютно сигурна съм, че ще е повече от 5,50. При цялостен текст, включващ увод, изложение и заключение, без значение съдържанието дали е издържано, или просто си е писало детето свои размишления, без съществена връзка с темата, Laughing пишат 12 точки. Това е минимумът за всеки, направил си труд да сглоби текст от 3 части. При това минимално положение веднага се получават 81 точки, което е към 5.65 някъде.... Rolling Eyes Аз "залагам" на 5.80 - 5.90  Rolling Eyes  Laughing Wink Да видим кой е по-близо до истината.... Heart Eyes Grinning Честито на техническия, но на мен ми се струва, може да имате затруднения с избора на университет и специалност, защото според мен ще влезе навсякъде и после ще настане едно чудене ами сега къде?... Rolling Eyes Дано имате изявен фаворит,че ако ще решавате накрая, точно тогава ще е големия зор? newsm78 Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 5 167
unadaptable, дано да е така:) Ще видим на 6 юни  Praynig

# 74
  • Мнения: 214
 Embarassed Запис на пета стр.
 smile3508 Сега отивам при моята да порешаваме още задачки и в почивките малко тестчета за външното оценяване по география и история  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт