Южния вятър леко се носи, ОКТОМВИЙСКИТЕ крачета вече са боси!

  • 25 626
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз децата ги мажа с фактор 50 на Каротен- спрей. Много съм доволна, никакви проблеми и при двете. За градината на Йована съм оставила от лосиона на Каротен детския фактор 30 и пак много добре й понася  Peace

Мила е станала страпна работа. Обикаля из цялата къща и пипа и лиже навсякъде, вече немога да  се отпусна, постоянно ходя след нея  ooooh!. Свърши се рахата

# 46
  • Варна
  • Мнения: 99
Хахахахахахах, изкараха си "мръсните ризи" Блъсков и другия  Joy
Смехи, много добре се изказа по въпроса според мен  Heart Eyes
Еми, Себамед разбира се  Peace  И пак да напиша за хомеопатичните Ринитал - аз имам повече от 10 алергии, много силно изразени, но се разхождам що годе спокойно в Морската градина.
Пюрета и аз взимам на Нестле. Имат отстъпка, защото сменят името... може би и собственика Simple Smile Но са в годност!Алете се казва новото  Peace  Задължително ще пробвам Бейбилов. Иначе харесвам и Гербер, и Сънвал, и Овко, и Ганчев  Grinning
БебОле: http://vbox7.com/play:e95976a1&al=1&vid=1256447

# 47
  • Мнения: 433
Нова идея за първи:
На обяд в ресторанта на Писето и после разходка в Борисовата?

Идеята е супер!!!  Hug  Hug

Как е днес Мони?

Момичета, бихте ли споделили цената на пюретата на Бейбилов? Заслужава ли си да ходим до ДМ?

ами цените са по-високи от Ганчев и Овко, но по-ниски от Хип. зеленчуковите са под 2лв за 190гр, ако има мръвка са 2лв и нещо. имат в момента плодови пюрета по 250гр на промоция - под 2лв, мисля че беше буркана. ако изключим цената, на мен на вкус ми допадат най-много от всички  Peace .

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Момичета,
днес искам да въведа зелена чушка,как да я приготвя?
Аз мисля да я опека във фурната ,и като махна кожичката да я сваря ..или..?

# 49
  • Мнения: 9
здравейте Hug
за пюренцата, моето  момиче най-добре хапва от плодовите на Хип,зеленчуковите и месните на Бебевита и Ганчев, Гербер и Земппер пробвахме различни, но опрелено по-трудничко ги яде тях.
Велина, зелена чушка въведох преди няколо дни само сварена на пара и пасирана с морков и картоф.

# 50
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Велина, веднъж опечена, няма зао да я вариш. Ми то в нея никакви витамини няма да останат  Simple Smile.Опечи си я във фурната, обели и пасирай и готово  Peace

Днес моите приятели ми донесоха българския акт за раждане на Мила, че ми трябва за посолството. Ми тези във Варна са го объркали. Написали са на Никола норвежко гражданство на своя глава. Много са тъпи, никъде в оригиналния акт за раждане издаден от Норвегия не пише гражданството на нито един от двама ни. Айде мен са ме видяли, ама как си измислят на мъжа ми гражданството. Дано не ми направят проблем сега в посолството, защото пълномощното ми е от Сърбия. Иди обяснявай, че нашите чиновници са се объркали. Ама и нашите и те къде са бляли, че не са видели  #2gunfire Ся като се прибера и с това трябва да се занимавам. Аман  Tired

# 51
  • Мнения: 55

Черпя ви за седмата месечинка на моята малка принцеска.
Днес мислехме да открием най-после сезона за бира и картофи на плажа, но в морската Анди падна и се наложи да се носим до в къщи, защото доста ожули коленцата, нооооо ....така се расте Simple Smile Тя утре има бал Mr. Green завършва яслата и ще имат парти след което вече ще е в първа група в ДГ та си имаме вълнения Laughing
Пюрета купувам ХИП, Бебевита и Ганчев, но основно сме на домашно производство, добре си ги хапва. Вчера пробвах да дам попара - не се прие, такава отвратена физиономия не бях виждала отдавна(така прие чист картоф Crazy)
Моето дете отказва вода и това е, а вече си хапва и пюре и каша и не знам само кърмата дали е достатъчна, но не иска и това е . То и кака и не искаше до 1г., но беше основно на кърма, а тя си хапва.

# 52
  • Мнения: 4
честити месечинки
вече имаме пробило зъбче  tooth
пюрета ядем на Ганчев,Бебевита и Гербер
ето малко снимки от нас Simple Smile
http://oktomvri2010.snimka.bg/baby/mimi.596191

# 53
  • София
  • Мнения: 1 395
http://vbox7.com/play:9b366182
http://vbox7.com/play:7695c4af
http://vbox7.com/play:373448b8
Не ми се искаше да са толкова публични, но друго така и не намерих Rolling Eyes Та ето ни и нас Mr. Green

Milla Ellaine мерси за отговора в другата тема Mr. Green Изядоха ме с парцалите че искам да заложа геноцид на цялото човечество Twisted Evil

Между другото малкият не е качвал температура, спря да кашля и пъпките много рядко го сърбят. Ванеса само пълзи да му докопа играчките, а той размахва пръст и вика "Неее!" и си ги прибира и я разплаква. Вчера и той пълзя из коридора с нея да се гонят Crazy

# 54
  • Мнения: 55
Bebzz голяма е сладурана Ванеска, а и доста стабилно се придвижва, браво на нея Grinning а баткото в паяка Mr. Green и у нас е така, каката в паяка , а малката на земята , само дето още не се е усъвършенствала в пълзенето, придвижва се, но по-скоро се приплъзва Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1
Момичета, бихте ли споделили цената на пюретата на Бейбилов? Заслужава ли си да ходим до ДМ?

ами цените са по-високи от Ганчев и Овко, но по-ниски от Хип. зеленчуковите са под 2лв за 190гр, ако има мръвка са 2лв и нещо. имат в момента плодови пюрета по 250гр на промоция - под 2лв, мисля че беше буркана. ако изключим цената, на мен на вкус ми допадат най-много от всички  Peace .
Мерси, Диданка за отговора.   bouquet
Мими голям сладур е малкият.
Бебз супер е Ванеска, ние сме на светлинни години от нея.
Смехи супер се представи, ама тези двамата добра разправия си спретнаха  Laughing
Мирче все забравям да пиша за проходилката, че ако много я е ползвало детето едва ли ще стане Евка да я ползва, че плата се провисва и става много ниско. Така и ние взехме да пробваме и беше същото положение.  Peace

# 56
  • Варна
  • Мнения: 99
Bebz, честно да ти кажа, евала ви правя на такива майки, които планирано-непланирано си правят деца с малка разлика. Ти гледаш в момента две бебета, даже по-трудно от близнаци, защото голямото е бебе още, но разбира че обръщаш внимание на друго бебе и ЗНАЕ да ревнува. Очите ти трябва да са на  Shocked , че къде бърка едното, второто какво прави, каква беля замисля. Като гушнеш малкото, второто и то се бута  Laughing Всичко това го виждам когато сме на гости на нашите и сестра ми гушне моя бебок. Племенника Калоян, на 2 год ще стане на 3 юни, полудява. Веднага се тръшка и иска да го гушка и него. Не дава на Влади нищо, изкарваме проходилката-той се намества, вадим шезлонга, той пак се бута, ляга в него. А най-интересното е , че като си отидем, големия(на сестра ми) бил лягал в шезлонга и започвал да гука и бърбаросва като бебе. Каквито звуци е издавал Владо, Калоян го имитирал на 100 %  hahaha  А иначе Ванеса е страхотна-пълзи, изправя се, на колко беше тя, че линийката ти не показва? Другото каквото щях да ти казвам е, к'во си се разписала да питаш лелките къде да ходиш(оная тема дет' си я пуснала). Тооолкова са заядливи в тоя форум(без в нашата тема разбира се  Hug), сакън да не ги питаш нещо или изкажеш мнение, различно от тяхното-ще те изядат с парцалите. Ще те изкарат малоумна, тъпа и тем подобни, без даже да вникнат във въпроса ти. Питай тука нас и не си го слагай  Hug Квачки  Sunglasses
Аз пиша тоя чаршаФ, щото майка ми е взела детето и се разхождат цял ден без мен, само го прибира да го нацо..я и пак навън. Мога да си оправя, почистя и да повися във форума с кеФФФ и капучино  bowuu
Евала също и на ГК и другите, които имат деца с такава малка разлика или пък са с 3  Shocked
мими_, момчето ти е страхотно, особено в спортните екипи - голяям сладур!  Heart Eyes
велина_, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215137.0  bouquet

# 57
  • Мнения: 120
Ноел, Лейди, Embarassedпоздравления за темата (ама нали по диагонал четох...)
БебОле, благодаря, че си насреща за поздравленията Laughing

# 58
  • Мнения: 790
Legeo, винаги можеш да разчиташ на мен  Wink

Хипо, да беше звънала да ми я изпееш.  Mr. Green
И между другото само да ти вметна, че "Алете" никак не са нови пюрета. Още със Симона ми се е случвало да купувам. На нестле са, но различна линия. Както са Ам-ам на Ганчев ако не бъркам.  Peace

# 59
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Бебз и все пак избра тоя vbox  Rolling Eyes. ами ние в чужбина как ще гледаме  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт