Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако имам усещането, че имам контракции?
Как мога да помогна на бебето си с колики?
Как да се грижа за червените петна по лицето на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако имам усещането, че имам контракции?
-
Как мога да помогна на бебето си с колики?
За да се справите с коликите при бебето, можете да опитате различни методи като капчици Infacoл или Colief, масажиране на корема, използване на топли компреси или промяна в диетата. Важно е да се консултирате с педиатър за най-подходящите методи за вашето бебе. Можете също така да опитате други методи като използване на топла кърпа върху дрехите или хранене с шише от изцедена кърма. Важно е да наблюдавате реакцията на бебето и да се консултирате с педиатър за най-подходящите методи за облекчаване на коликите.
-
Как да се грижа за червените петна по лицето на бебето?
-
Как да се справя с проблемите при кърмене и спане на бебето?
-
Какво причинява повръщане и преяждане при бебета след хранене?
Поне, че утре си тръгва...
А аз си мечтая не за 8, а за 48 часа сън. На мен безсънието ми е голям проблем!
Първо се претоплихме, а сега ни се запуши нослето - ама и след аспиратора продължава да свири... Мисля да й капна физиологичен разтвор, ама колко време ще ни трябва да се оправим и какво да правя?





, а на него връчвам размразена кърма! Само не знам как ще се получи работата с ''бомбите''- на сутринта ще падне яко цедене
хич не ми пукаше.

През нощта поспива повечко, става само веднъж към 4ч да яде, като е будна ме търси и като ме види се ухилва
Расте малката, не си поплюва, ама то няма на кой да прилича да е ниска. Доки като ни видя и вика - ауууу все едно 3-месечно бебе
ама много ми е далече мамка му... само 1 час път имаме дотам и на обратно. Ако обещаете, че ще кърмите с мен навънка може и да се навия