МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 8

  • 76 574
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 6 627
Мелоди07,аз не съм от болницата,бременна съм ,но покрай проблемите,които имам,се наложи да ми правят доста кръвни изследвания.Кръвна група се прави само в кръвен център,т.е.където и да дадеш кръв,те я пращат там.Най-добре си направи сама изследването,предполагам че може и в Девата,вземат набор за кръвна група и го пращат в кръвния център на "Стамболов".Не знам това картонче не е ли задължштелно при постъпване?Да не си забравиш и личната карта,тя е задължителна за кръвна група.
Относно ромките след поста на Дева Мария се успокоих.Колебаех се между двете болници,но сега съм решена да раждам в Девата.

# 76
  • Мнения: 1
Честито момченце на мама rosica koleva!
Вики, за упойката аз лично не се престраших, но мога да ти кажа, че няма опасност от нещо лошо! На лекцията д-р Янев много подробно ни обясни и показа какво се прави, какво непредвидимо може да се случи и това което разбрах в крайна сметка е, че епидуралната и дори спиналната са много по-щадящи от пълната, в същото време трябва да се има в предвид и емоционалното състояние на пациента. Но всичко това може да се обсъди на предварителната консултация с анестезиолог, след която да вземеш решение. И бъди спокойна, в сигурни ръце си, чиито и да са!  Peace
Благодаря ти много, трябва задължително да се запиша на лекция. каква е разлика между епидурална и спинална.... и до каква степен отминава болката??

# 77
  • Мнения: 11
Здр аз бях с пъна упойка но след това не съм чувствала никаква болка при всеки е различно мен ме белеше самият корем не операцията.Казаха ми че корема ме боли защото ми се прибира матката.Не се притеснявай там си в сигурни ръце.На всички бъдещи мами пожелавам леко и безпроблемно раждане :*

# 78
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, от доста време ви чета, но досега не си бях правила профил и затова не съм се месила в темата. От София съм и чух за прекрасните условия в МБАЛ "Дева Мария" от мои приятелки, които са раждали в болницата. Бременна съм в седмия месец и ми се иска да родя в Девата (както я наричате),но ми е важно в стаята, в която ще бъда настанена да има и мой близък с мен. Дали това е възможно? Благодаря ви предварително!

Здравей dobi_82 ,
Радваме се, че си избрала "Дева Мария" за място където да родиш своето дете.   ylinfant
Относно въпроса ти за придружител в стаята - да, разбира се, че е възможно. В болницата може да бъдеш настанена в самостоятелна със свой близък. По време на самото раждане, също може бащата или друг роднина да присъства.
http://www.devamaria.com/divisions/id/1/page/calculator  тук може да видиш всички допълнителни услуги, които предлагаме и да изпратиш електронна заявка за раждане. Ако имаш път към Бургас по-рано, може да дойдеш, за да те разведем и да ти покажем условията при нас.
 Леко бремененеене и поздрави от морето  Hug

# 79
  • Мнения: 8
Благодаря за отговора! Ще разгледам линка с допълнителните услуги. Бихте ли ми дали някакъв мобилен телефон за връзка с вас?  В края на другата седмица сме решили да дойдем на морето с мъжа ми и наше приятелско семейство - малко на почивка. Приятелката ми и тя е бременна, но в по-малък месец от мен и ми се иска да ни разведете из болницата заедно, дали ще е възможно? Аз съм решила за МБАЛ "Дева Мария" , но тя все още се колебае къде да роди и ми се иска да дойде с мен, за да има по-ясна визия за болницата и лекарите. Благодаря!

P.S. Може да ми изпратите мобилният си номер на лични съобщения, ако не желаете да се вижда в темата!

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 57
Момичета моля ви дайте някакъв съвет. От три-четири дни забелязах, че на Марти езичето му е побеляло, а почти след всяко хранене си му давам по малко водичка против гъбичките. При Хриско нямам такъв проблем. Вече минахме петия месец и продължавам да ги кърмя. Очаквах това с побеляването на езичето да стане доста по-рано, но ... Притеснявам се да не стигнем до антибиотици. Не искам да им давам лекарства и ми се иска преди да отида при педиатърката, да ми споделите някои "бабини" рецепти и да пробвам с тях.  Thinking

dobi_82 радвам се, че ще ставаш Ветренско мамче. Бъди сигурна, че няма да съжаляваш, казвам го от личен опит. Дано повече софиянки вземат пример от теб. Но все пак как се реши да родиш в Бургас при все специалистите в столицата, толкова ли зле са нещата там?  newsm78

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 84
Момичета моля ви дайте някакъв съвет. От три-четири дни забелязах, че на Марти езичето му е побеляло, а почти след всяко хранене си му давам по малко водичка против гъбичките. При Хриско нямам такъв проблем. Вече минахме петия месец и продължавам да ги кърмя. Очаквах това с побеляването на езичето да стане доста по-рано, но ... Притеснявам се да не стигнем до антибиотици. Не искам да им давам лекарства и ми се иска преди да отида при педиатърката, да ми споделите някои "бабини" рецепти и да пробвам с тях.  Thinking

dobi_82 радвам се, че ще ставаш Ветренско мамче. Бъди сигурна, че няма да съжаляваш, казвам го от личен опит. Дано повече софиянки вземат пример от теб. Но все пак как се реши да родиш в Бургас при все специалистите в столицата, толкова ли зле са нещата там?  newsm78

Дактарин - гел.Но все пак е добре да го погледне педиатър

# 82
  • Мнения: 0
И на нас днес ни изписаха Дактарин гел за същия проблем. В листовката пише, че не трябва да се използва при деца под 6 мес., а Мария е на 17 дни, но щом  педиатъра казва, ще мажем езичето..
Приветствам тези, които решават да раждат в Дева Мария, аз съм много доволна, всичко мина като на хотел..  Joy

# 83
  • Мнения: 1 813
Искам да попитам, д-р Люцканов преди "Дева Мария" къде е работил?

# 84
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Виж в сайта им, там има снимки и информация за всички специалисти- образование, стаж и т.н.  Wink

# 85
  • Мнения: 1 813
Виж в сайта им, там има снимки и информация за всички специалисти- образование, стаж и т.н.  Wink

Видяла съм, не пише.

# 86
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Със сигурност работеше в МБАЛ Бургас, съпругата му още е там мисля, но не знам дали това е последната му месторабота преди Девата.

# 87
  • Мнения: 1
Благодаря за отговора! Ще разгледам линка с допълнителните услуги. Бихте ли ми дали някакъв мобилен телефон за връзка с вас?  В края на другата седмица сме решили да дойдем на морето с мъжа ми и наше приятелско семейство - малко на почивка. Приятелката ми и тя е бременна, но в по-малък месец от мен и ми се иска да ни разведете из болницата заедно, дали ще е възможно? Аз съм решила за МБАЛ "Дева Мария" , но тя все още се колебае къде да роди и ми се иска да дойде с мен, за да има по-ясна визия за болницата и лекарите. Благодаря!

P.S. Може да ми изпратите мобилният си номер на лични съобщения, ако не желаете да се вижда в темата!

Ще се радваме да ни посетите. С удоволствие ще Ви разведа лично. Обадете ми се когато пристигнете: 0882 117 110 това е моят номер, казвам се Адриана.

# 88
  • Мнения: 1
Благодаря за отговора! Ще разгледам линка с допълнителните услуги. Бихте ли ми дали някакъв мобилен телефон за връзка с вас?  В края на другата седмица сме решили да дойдем на морето с мъжа ми и наше приятелско семейство - малко на почивка. Приятелката ми и тя е бременна, но в по-малък месец от мен и ми се иска да ни разведете из болницата заедно, дали ще е възможно? Аз съм решила за МБАЛ "Дева Мария" , но тя все още се колебае къде да роди и ми се иска да дойде с мен, за да има по-ясна визия за болницата и лекарите. Благодаря!

P.S. Може да ми изпратите мобилният си номер на лични съобщения, ако не желаете да се вижда в темата!

Ще се радваме да ни посетите. С удоволствие ще Ви разведа лично. Обадете ми се когато пристигнете: 0882 117 110 това е моят номер, казвам се Адриана.


Вчера посетих болницата Дева Мария... малко обиколка, интересна и полезна информация. Хареса ми.

# 89
  • Мнения: 817
В кой месец трябва да си за да посетиш за "оглед" болницата?  Simple Smile Аз така или иначе имам електронно подадено заявление за раждане там, но искам и да разгледам, но се чудя кога да бъде това.

Общи условия

Активация на акаунт