На море в Гърция - 4

  • 138 098
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
Напълно възможно е да е медийна атака,но и да е истина-няма как да разберем дали пак сме манипулирани.
Важното за мен е друго-в Гърция релаксирам,морето е лазурно,плажовете са чисти и спокойни,не те притесняват викове и шум,храната е питателна и вкусна, времето тече по-бавно,харесва ми.Била съм и на близки, и на по-далечни места, и в  луксозни, и в семпли хотели.
Несравнимо с нищо е удоволствието да обикаляш,да намериш таверната за вечерта с пържени тиквички с млечен сос,панирани калмари и октопода на грил.Ако финансите позволяват-рибно плато микс на грил.Просто приказка.
Гърция спечели сърцето и душата ми и при всяка възможност откъм време ходим-и с много, и с малко пари-винаги е ОК.

# 16
  • Мнения: 179
Kari2   Hug чудно си го описала. А чистотата на плажовете няма нищо общо с нашите вече "мръсни канали" за съжаление. С всяка изминала година оплакванията от стомашно-чревни изненади на повечето ни познати се увеличават. Детето беше очаровано от рибките и рачетата в морето там:)
А за нашето море тръгвам с една торба противо"повръщащи" и противо"разстройствени" илачи Sick

# 17
  • Мнения: 3 993
За сега просто смятам да изключа от плановете си островите - за съжаление. Имам опасения от стачки по фериботите.
Но категорично нямам намерение да се отказвам от Гърция!

С право се притесняваш. В миналата тема съм споделяла как ние загубихме 1 ден от резервацията си миналия м.май заради стачка на тасос-кия ферибот.
По принцип и аз не се отказвам от пътуване в Гърция, но с "едно на ум", според мен икономическата ситуация там не е за пренебрегване. Като дестинация съм си харесала по-далечни южни острови и гледам оферти с чартърни полети. Едно такова пътуване през септември или октомври ще ми се отрази чудесно.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 685
Един прост запис, иначе ще изпусна темата  Embarassed
И ние се готвим за почивка в Гърция тази година, та ще следя кой какви идеи дава.
Иска ни се да отидем на о.Тасос, но и някъде наблизо на първия ръкав ще се съглася...

# 19
  • София
  • Мнения: 121
Приятно изкарване на тези на които им предстои почивка. Ние вече се върнахме изкарахме много хубаво бяхме в Philoxenia Bungalows 3*, Псакудия.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 742
Може ли по-подробен разказ и снимки? Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 121
Хотела е много хубав състои се от няколко сгради на два или три етажа. Стаите са хубави и голями има гардероб, толетка и хладилник с голями тераси с маса и столове. Яденето беше вкусно 6-7 вида основно и 7-8 вида салати, само десертите бяха само по един вид. Басейна е много голям и дълбок в единия край е 90см. а в другия 2,80 м. Има и детски басеин дълбок е 60 см.Има хубава детска площадка с люлки и въртелешка и пързалки. В самото градче няма много къде да се разхождаш. Но в съседния Геракини е хубаво за разходки. Плажа е хубав широк пясака на някои места е ситен на друки е малко по едър. На влизане в морето е малко по едър, морето става за деца плитко е. Шезлонгите и чадърите се плащат или си поръчваш нещо от заведението. Плажа е на 50м. от хотела слиза се по черен път от едната страна или по сълби от другата.
http://gori70.snimka.bg/sea/garcia.596788

Последна редакция: вт, 31 май 2011, 17:38 от gori70

# 22
  • Мнения: 53
Nikoi li ne e rezerviral chrez tazi agenciq Balkan tourbox?

# 23
  • Мнения: 456
Приятно изкарване на тези на които им предстои почивка. Ние вече се върнахме изкарахме много хубаво бяхме в Philoxenia Bungalows 3*, Псакудия.

gori70 , чрез агенция ли резервирахте и ако "да" - с коя? Благодаря предварително!   bouquet

# 24
  • Мнения: 138
gori70 , благодаря много , че разказа !!! Ние сме два дни заминаваме за там и съм много щастлива от добрите отзиви. Дори още една наша съфорумка ще е по същото време.
Снимките са чудесни ! Надявам се и ние да се върнем с такива хубави впечатления Simple Smile))

Приятно изкарване на тези на които им предстои почивка. Ние вече се върнахме изкарахме много хубаво бяхме в Philoxenia Bungalows 3*, Псакудия.

gori70 , чрез агенция ли резервирахте и ако "да" - с коя? Благодаря предварително!   bouquet
Не съм gori70 , но ще споделя ние къде резервирахме : http://usitcolours.bg/philoxenia-bungalows-3/articles/130 , след доста търсене, тук намерих най-добрата цена  . Peace

# 25
# 26
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Руал травел имат чартърни програми до Закинтос и Крит /Ираклио/ цяло лято. Всеки петък вечер се тръгва  и за час си там  Grinning

Последна редакция: вт, 31 май 2011, 23:04 от InaDot

# 27
  • Мнения: 199
gori70, и аз благодаря за разказа и снимките   bouquet ! Tръгваме след 2 дни за там, дано също да си изкараме хубаво Simple Smile. Ще пиша после.

И ние резервирахме през usitcolours, благодарение на Liuliu  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 993
Руал травел имат чартърни програми до Закинтос и Крит /Ираклио/ цяло лято. Всеки петък вечер се тръгва  и за час си там  Grinning

Е такива оферти ги обичам аз, с бързо и комфортно пътуване!  Laughing

# 29
  • Мнения: 11 264
Обадих се в Руал - офертата е на Планет, те я препродават. Така че ако някой се интересува, може да звъни направо там.

Освен това за Закинтос първият полет е на 23 юни, първите две седмици са анулирани.

Общи условия

Активация на акаунт