Безопасен ли е добивът на шистов газ за природата - НЕ !

  • 36 343
  • 896
  •   1
Отговори
# 885
# 886
  • София
  • Мнения: 1 846
Не бих се учудила, ако скоро и нас ни извъртят.

# 887
  • Мнения: 2 821
Това трябва да изяде най-накрая главата на това правителство... Twisted Evil

# 888
  • София
  • Мнения: 28 760

Стига да имаше глава. А ако в нея имаше и съдържание...

# 889
  • Добрич
  • Мнения: 5 459

Сигурно трябва да ни управляват извънземни. Предполагам само те биха оценили подобаващо чистата природа. Тук, който и да дойде на власт, изглежда е с "късогледство".

# 890
  • Мнения: 46
Егати ужаса, те ще си изнесат децата пак по света и по разни райски места, а ние тука... егати държавата - хем малка, хем проста!!!Добре де, не трябва ли СЕГА да се направи истински митинг и протест по КОНКРЕТЕН ПРОБЛЕМ, а не тия безличните, дето само за оставка реват? Разпространявайте новината навсякъде предлагам аз.

# 891
  • Мнения: X
Егати ужаса, те ще си изнесат децата пак по света и по разни райски места, а ние тука... егати държавата - хем малка, хем проста!!!Добре де, не трябва ли СЕГА да се направи истински митинг и протест по КОНКРЕТЕН ПРОБЛЕМ, а не тия безличните, дето само за оставка реват? Разпространявайте новината навсякъде предлагам аз.

За какво митинг? Аз съм За добива на шистов газ в България, но по безопасен начин. Вероятно съществува такъв. Ама така "Ние сме си накривили шапката, щото сме много богати (и напълно зависими от Русия)" не ми харесва!

# 892
  • Мнения: 46
Ама каква независимост на две педи препикана земя, айде моля ви се...

# 893
  • Добрич
  • Мнения: 5 459
...  

Аз съм За добива на шистов газ в България, но по безопасен начин. Вероятно съществува такъв. ...

За сега такъв не е открит. Единственият възможен начин е чрез фракинг, който уви, въобще не е безопасен.

Две стари, но актуални клипчета по темата.

За чиста Добруджа без шистов газ

Добрич - Да опазим водата на Добруджа и България

# 894
# 895
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
И отново една от водещите новини по тв Европа "Дейвид Камерън призова Европа за независимост чрез фракинг за шистов газ" - у нас оставаме с впечатление, че точно този канал упорито лобира за тази технология.

# 896
  • София
  • Мнения: 1 010
Забравихме за шистовия газ, а?

Е, пак чука на вратата - маскиран и трудно разпознаваем.
Четете, мислете, подпишете, разпространете: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=872020.new#new

Общи условия

Активация на акаунт