7 клас. Изпитите вече са зад нас, и до резултатите - релакс!

  • 48 071
  • 723
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 265
Зависи кога е почнат, мисля, че е час и половина.
В 81 соу започнали са в 10:30

# 331
  • София
  • Мнения: 11 708
Днес външното оценяване е 90 минути.Ако са започнали в 10 в 11.30 трябва да приключат.

# 332
  • София
  • Мнения: 2 265
Днес външното оценяване е 90 минути.Ако са започнали в 10 в 11.30 трябва да приключат.
Моичката се е справила за 40 минути Shocked newsm78 #Crazy Ще я видим!!! Laughing

# 333
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Малко късно се включвам,но докато изчета всичко от снощи до днес--за точките става въпрос,не е ли това актуално?
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documen … kala_mat-2007.pdf


Mandy не е посмяла да използва думата скала  Joy Фнимавай, в линка се вижда тази дума  Twisted Evil
СКАЛАТА ЗА 2007 - 2009 БЕШЕ ЕДНА, ЗА 2010 ДРУГА, А ЗА НАС НЕ СЕ ЗНАЕ КОЯ ЩЕ Е И КАКВО ВИ ПУКА, КАТО ОЩЕ НЕ СИ ЗНАЕТЕ ТОЧКИТЕ СЪС СИГУРНОСТ bouquet
Олеле, казах скала, сега заради вас трябва да се самоухапя  Sick

# 334
  • Мнения: 41
благодаря ви, моята вече е приключила

# 335
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Химия 13ти въпрос не го разбрах  Embarassed  Joy Надявам се моята да го е рзбрала ....

# 336
  • София
  • Мнения: 1 861
 Ти пък!  13 въпрос не разбрала!? hahaha
Аз хич и не отварям, че и трите материи са миии...

# 337
  • Мнения: 7 263
МАМИ ИЗВИНЯВАМ СЕ ЧЕ НАХЪЛТВАМ ТАКА, НО СПЕШНО СА МИ НУЖНИ ВРЪЗКИ С МЕДИИТЕ - БТВ РЕПОРТЕРИТЕ, ЧАСЪТ НА МИЛЕН ЦВЕТКОВ И ДРУГИ ПОДОБНИ - МОЛЯ, АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА СЕ ВКЛЮЧИ ДА ПРАЩА НА ЛС!

СПЕШНО Е!

И НЕ СЕ ОТНАСЯ ЗА 7-МИ КЛАС СПОКО!

# 338
  • Мнения: 40 924
И аз се прибвах на теста. Очаквам да съм се справила отлично по физика, много добре по химия, и посредствено по биология Mr. Green
И моята е свършила. Сбъркала нещо си за проводящата тъкан и не знаела какво е ехинококоза. Сега купонясва.

# 339
  • Мнения: 66
Здравейте на всички! Попълвам групата с едно новаче  Wink Пожелавам на всички ви весело изкарване довечера, защото прочитам че ще имате купонче! И късмет на децата ни  Simple Smile И ние сме запецнали на ехинококозата  Joy Joy Joy

# 340
  • Мнения: 17
Здравейте девойки  Stop Видях, че резултатите от матурата били публикувани http://goo.gl/qwE0Q
а знаете ли кога ще се появят на седмокласниците

# 341
  • Мнения: 37
В крайна сметка кой е правилния отговор на ехинококозата

# 342
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Кучешката тения е правилния отговор, аз бях заложила на спираловидната нз какво си......

# 343
  • Мнения: 7 263
Благодаря, на тези които ми писаха на ЛС  bouquet - става дума за това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=587737.new#new
естествено няма да злоупотребявам с контактите!

# 344
  • Мнения: 66
И аз току-що прочетох тази новина. И се чудя защо се противопоставят църквата на природата. Като се замисля обаче, с такава скорост намалява зеленината, особено в София, че наистина е по-добре да се запазят парковете и градинките.

Общи условия

Активация на акаунт