Как тренирах-15

  • 31 457
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Днес..бягане в дъжда-6 км Wink

# 46
  • Мнения: 4
Сега-ръце+10 мин крос
Протеин,амино,гуарана..преди и след тренировка Simple Smile

# 47
  • Мнения: 45
Аз пък да се оплача, от сряда не съм в София и съответно не съм ходила на фитнес... Само тичане няколко пъти, пълна излагация... Нямам търпение да тръгна пак на фитнес, много мразя да прекъсвам така.

# 48
  • Мнения: 4
Аз пък да се оплача, от сряда не съм в София и съответно не съм ходила на фитнес... Само тичане няколко пъти, пълна излагация... Нямам търпение да тръгна пак на фитнес, много мразя да прекъсвам така.
Е..само в София има фитнеси Laughing

# 49
  • Мнения: 4
Рамо+трапец+20 мин пътека Wink

# 50
  • Мнения: 45
Аз пък да се оплача, от сряда не съм в София и съответно не съм ходила на фитнес... Само тичане няколко пъти, пълна излагация... Нямам търпение да тръгна пак на фитнес, много мразя да прекъсвам така.
Е..само в София има фитнеси Laughing
Е, не, но не ми се ходи на непознато място, докато се ориентирам и т.н., знаете как е  Peace

# 51
  • Мнения: 126
Какво е това "6 пъти бягане, 6 пъти бързо ходене"..кажи ми го във време

Black Arrow, Eй ме на Mr. Green - това означава 2 мин. бягане, 1 мин. ходене - така 3 пъти, после малка почивка и пак още 3-4 пъти така. Ти ми беше написал така да правя, само че го беше описал в метри - по 100 бягане и ходене.
Но ще напиша пак и тука какво ми е питането относно интервалното бягане.
Бягах няколко пъти интервално навън и определно е по-трудно и пулсът ми е по-висок от колкото когато бягам вкъщи. Но рядко имам възможност да бягам навън, заради детето - използвам времето докато спи.
Та, питам се - дали това, което правя вкъщи - 6 пъти бягане, 6 пъти бързо ходене е достатъчно или ако е вкъщи няма особен смисъл. newsm78

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 22:37 от Bibita

# 52
  • Мнения: 4
Аз пък да се оплача, от сряда не съм в София и съответно не съм ходила на фитнес... Само тичане няколко пъти, пълна излагация... Нямам търпение да тръгна пак на фитнес, много мразя да прекъсвам така.
Е..само в София има фитнеси Laughing
Е, не, но не ми се ходи на непознато място, докато се ориентирам и т.н., знаете как е  Peace
Майтапя се Wink
Без това е добре от време на време да се почива..за да лъжем метаболизма Laughing

# 53
  • Мнения: 4
Какво е това "6 пъти бягане, 6 пъти бързо ходене"..кажи ми го във време

Black Arrow, Eй ме на Mr. Green - това означава 2 мин. бягане, 1 мин. ходене - така 3 пъти, после малка почивка и пак още 3-4 пъти така. Ти ми беше написал така да правя, само че го беше описал в метри - по 100 бягане и ходене.
Но ще напиша пак и тука какво ми е питането относно интервалното бягане.
Бягах няколко пъти интервално навън и определно е по-трудно и пулсът ми е по-висок от колкото когато бягам вкъщи. Но рядко имам възможност да бягам навън, заради детето - използвам времето докато спи.
Та, питам се - дали това, което правя вкъщи - 6 пъти бягане, 6 пъти бързо ходене е достатъчно или ако е вкъщи няма особен смисъл. newsm78
Aма чакай сега..аз това за интервалното не знам къде съм ти го казала..не помня..може и на лични да е било..но важи само навън да бягаш така...кви са тез почивки вкъщи.Ако бягаш на пътека..пак бягай така..но бягаш 1 мин спринт..2 мин бързо ходене...без почивки..така 30 мин..без да спираш Simple Smile
Или пък пробвай на пътека 1 мин бързо бягане..30 сек почивка/като се разкрачиш отстрани на пътеката и стъпиш,стоиш и чакаш,може вода да пиеш/..така 10 повторения направи..после върви на нея 5 мин..и отначало..пак 10 повторения..тва трябва да те умори Wink
Ясно е ..навън е по-трудно..но вкъщи също има ефект...не се отказвай Simple Smile

пп..и не забравяй..трябва да загрееш добре преди интервално кардио..и после добре да изстинеш..поне по 5 мин всяко нещо Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 06:00 от Black Arrow

# 54
  • Мнения: 126
Нямам пътека, обикалям си из стаята. Mr. Green В такъв случай важи ли схемата за пътеката или да бягам само без бързо ходене?

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
аз не мисля, че  в стаята можеш да постигнеш спринт, какъвто трябва  newsm78

защо не вземеш едно колело (вело) за у дома, не са толкова скъпи, а ще ти свърши работа за целта и ще си го ползваш за поддръжка  Hug

# 56
  • Мнения: 989
Момичета, здравейте!

Аз с правилен режим на хранене и каране на велоергометър вкъщи, успях да стана 51кг. (т.е. свалих 10кг.) Сега, обаче, ми се иска да си стегна дупето, защото ми изглежда някак мекичко. Въпросът е там, че не знам на каква степен да карам велото, за да се стегне. Колелото ми има 8 степени и досега го карах на четвърта със средна скорост 25-26км/ч по 20 мин., 2-3 пъти в седмицата. Някой може ли да ми препоръча точен начин на каране на велоергометъра (степен, скорост, времетраене), за да постигна желания резултат?

Благодаря предварително на всички, коите ще се отзоват по моя въпрос и се извинявам, ако вече е коментирано, но съм с две деца и нямам много време, за да изчета всичко написано дотук   bouquet

# 57
  • Мнения: 4
Нямам пътека, обикалям си из стаята. Mr. Green В такъв случай важи ли схемата за пътеката или да бягам само без бързо ходене?
По-добре клякай,скачай,скачай на въже..ама не прави глупости Laughing

# 58
  • Мнения: 4
Момичета, здравейте!

Аз с правилен режим на хранене и каране на велоергометър вкъщи, успях да стана 51кг. (т.е. свалих 10кг.) Сега, обаче, ми се иска да си стегна дупето, защото ми изглежда някак мекичко. Въпросът е там, че не знам на каква степен да карам велото, за да се стегне. Колелото ми има 8 степени и досега го карах на четвърта със средна скорост 25-26км/ч по 20 мин., 2-3 пъти в седмицата. Някой може ли да ми препоръча точен начин на каране на велоергометъра (степен, скорост, времетраене), за да постигна желания резултат?

Благодаря предварително на всички, коите ще се отзоват по моя въпрос и се извинявам, ако вече е коментирано, но съм с две деца и нямам много време, за да изчета всичко написано дотук   bouquet


С велото няма да стане това което искаш WinkПо-добре прави упражнения Simple Smile

# 59
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Момичета, здравейте!

Аз с правилен режим на хранене и каране на велоергометър вкъщи, успях да стана 51кг. (т.е. свалих 10кг.) Сега, обаче, ми се иска да си стегна дупето, защото ми изглежда някак мекичко. Въпросът е там, че не знам на каква степен да карам велото, за да се стегне. Колелото ми има 8 степени и досега го карах на четвърта със средна скорост 25-26км/ч по 20 мин., 2-3 пъти в седмицата. Някой може ли да ми препоръча точен начин на каране на велоергометъра (степен, скорост, времетраене), за да постигна желания резултат?

Благодаря предварително на всички, коите ще се отзоват по моя въпрос и се извинявам, ако вече е коментирано, но съм с две деца и нямам много време, за да изчета всичко написано дотук   bouquet


С велото няма да стане това което искаш WinkПо-добре прави упражнения Simple Smile


може част от упражненията да са - велото - но на по-тежък режим (да ти е по-трудно) и да караш без да си седнала, наведена напред, така, че да товариш тази част, която ще стягаш, но като цяло трябва и краката да се товарят - с промяна на позицията на тялот - товариш различни части  Peace

иначе другите упражнения - клекове с тежести - като пак в различните позиции (колко са разтворени краката, как се навеждаш и с коя част на тялото се изправяш) - напрягаш различни части от бедрата и дупето

с тежести, прикрепени на глезените (като торбички с пясък) - махове назад ...

Общи условия

Активация на акаунт