Отговори
# 60
  • Мнения: 786
МОМИЧЕТА взех си резултатите и мисля че имам повод да почерпя ама първо да сажете и вие!


МАТ/anti-Tpo/- 24.38 IU/ml при референтни стойности< 34
ТАТ/anti-Tg/-32.04 IU/ml при референтни стойности < 115


резултатите ми са добре което много ме радва!!!!Сега да ходя ли на ехограф и ли да си продължаваме с бебеправенето спокойно?Тези стойности на ТАТ И МАТ +ТСН което ми е 1.14 да смятам ли че мога да отхвърля на 100% гадното Хашимото?За съжаление изследването го правих в Рамус което малко ме плаши като гледам вашите коментари за тези лаборатории.....

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Близначе, страхотни резултати!!! За УЗ питай АГ дали има смисъл, но пък за твое лично спокойствие не ти пречи да направиш една ехография  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 6 010
Близначе, браво, отличничка си   bouquet

Не мисля, че Хашимото би ви възпрепятствало бебеправенето на база тези изследвания.
На твоя преценка е ехографията, според мен не е необходима  Peace

# 63
  • Мнения: 786
Близначе, браво, отличничка си   bouquet

Не мисля, че Хашимото би ви възпрепятствало бебеправенето на база тези изследвания.
На твоя преценка е ехографията, според мен не е необходима  Peace

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!!!
до сега съм правила освен тези трите изследвания  и цитонамазка и микробиология на влагалище и микробиология на стерилна урина + пълен годишен преглед но разбира се има и още куп изследвания които са необходими щом бебето не се получава вече година ...Имам думата на личната ни лекарка че ако до декември не стане ще идем да си пуснем необходимите хормони...Аз в момента освен една ехография на жлезата не виждам вече какво да пускам...ще се моля сега вече като съм по-спокойна да се случат нещата! Praynig HugРазбира се ще ви следя защото може да пусна един прогестерон и тестостерон ей така във времето до декември...

# 64
  • Мнения: 1 497
Близначе , браво чудесни резултати  Hug

Аз съм с Хашимото и днес ми излезе новия резултат 2,82 , покачили се е с повече от 1 от предния път  Cry , а така хубаво беше паднало на 1,52  Crazy

Пуснах и хламидия , ще е готова след няколко дни

# 65
  • София
  • Мнения: 6 010
БЛИЗНАЧЕ, защо да чакате до декември? Това си е близко половин година още! Лекарката ти ще ти даде направление за хормони тогава ли? Защото ако и тогава ти трябва да си плащаш аз не виждам смисъл. Ако има проблем по-добре да се открие по-рано.
Ако се решиш за прогестерона трябва да е 7 дни след доказана ОВУ  Peace

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Niq_23, вече като чуя за ТСХ и се обривам  Close Дано поне не ти се качва над тази стойност.  Peace
Стискам палчета за добри резултати от хламидиите  Praynig

# 67
  • Мнения: 1 497
Niq_23, вече като чуя за ТСХ и се обривам  Close Дано поне не ти се качва над тази стойност.  Peace
Стискам палчета за добри резултати от хламидиите  Praynig

Мерси  Hug Успех и на теб

# 68
  • Мнения: 66
Здравейте момичета, аз отдавна чета форума , но рядко пиша, днес бях при гинеколожката си и имам направление за изследване на репродукт.хормони. Цикъла ми дойде вчера в ранния следобед , изследването утре мога ли да го направя или да ходя в петък. Лекарката ми каза да отида утре на 3-ти ден (аз не споменах по кое време ми дойде вчера). Дали утре е рано да отида или няма да има проблем? Благодаря ви предварително за отговорите.

# 69
  • Мнения: 7 118
Здравейте момичета, аз отдавна чета форума , но рядко пиша, днес бях при гинеколожката си и имам направление за изследване на репродукт.хормони. Цикъла ми дойде вчера в ранния следобед , изследването утре мога ли да го направя или да ходя в петък. Лекарката ми каза да отида утре на 3-ти ден (аз не споменах по кое време ми дойде вчера). Дали утре е рано да отида или няма да има проблем? Благодаря ви предварително за отговорите.

Утре е добре, според мен. Първи ден се счита денят, в който е имало кървене.

# 70
  • Мнения: 66
Благодаря за отговора Zuzi. 
Дано да са ми добри резултатите.

# 71
  • Мнения: 7 118
Благодаря за отговора Zuzi. 
Дано да са ми добри резултатите.

 Praynig Praynig Praynig

Чакаме да се отчетеш после и стискам палци!

# 72
  • Мнения: 66
Непременно ще пиша. Миналия месец имам изследван естрадиол по време на овулацията , който излезе с много ниски стойности, затова сега ще изследвам утре естрадиол, пролактин , ЛХ и ФСХ. Дано всичко да е нормално и миналия месец естрадиола да е бил инцидентно такъв. Иначе правих и фоликулометрия и имам овулация , ама за пръв път изследвам хормоните си.  Опитваме за бебе вече година и половина , надявам се да открием проблема и скоро всички тук да се похвалим в друга темичка. Praynig

# 73
  • Мнения: 7 118
Непременно ще пиша. Миналия месец имам изследван естрадиол по време на овулацията , който излезе с много ниски стойности, затова сега ще изследвам утре естрадиол, пролактин , ЛХ и ФСХ. Дано всичко да е нормално и миналия месец естрадиола да е бил инцидентно такъв. Иначе правих и фоликулометрия и имам овулация , ама за пръв път изследвам хормоните си.  Опитваме за бебе вече година и половина , надявам се да открием проблема и скоро всички тук да се похвалим в друга темичка. Praynig

Според мен сегашното изследване ще даде вярната информация.  Peace

Дано всичко е добре!  Hug

# 74
  • Мнения: 66
Настроила съм се положително и дано не ме излъже шестото чувство. Резултата предполагам че ще е готов във петък и ще напиша какъв е.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт