Много Ви моля помогнете ми !!!!

  • 9 381
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 242
Може пък нарочно да иска авторката да съди бащата - така ще разбере и другата жена, а не сега скрито-покрито да е.


може би, въпреки че това е странен вид злоба по мо му...

# 46
  • Мнения: 1
ne se trevoji, 4e ostava6 sama s deteto, i az na 21 godini se razvedoh. trudno mi be6e, no otgledoh sina si.sega toi e na 15, a az sam na vtori brak, ot koito imam o6te edno mom4entse na 9 mesetsa. za vseki vlak si ima patnitsi. gore glavata i da ne ti puka

# 47
  • Мнения: 576

По-нататък ще срещнеш подходящия човек и той ще може да осинови детето, а ако го припознае сега нежелаещият "татко", после си затрудняваш живота, включително и защото няма да можеш да ползваш преференциите, че си самотен родител, а де факто ще бъдеш такъв.

Разбирам ви, ама аз съм на 21 години и не знам как ще бъда самотна майка в остатъка от живота си Cry И не знам дали някой друг мъж ще иска момиче като мен за връзка, която толкова млада има дете. А аз го искам това бебенце, защото това е дар Божи, но самичка ме е много страх Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 126
 Мило момиче, не ти трябват главоболията с припознаването. Каквото и да постанови съда- издръжка и виждания с детето- след като той не иска няма как да стане на сила. Говоря от личен опит. Или просто искаш да му докажеш, че детето е наистина негово?  Thinking
 Колкото до това дали няма да останеш сама....не се притеснявай.... млада си, ще срещнеш човека, който да обича теб и детенцето  Hug

# 49
  • Мнения: 1 732
А защо ти е да припознава детето?
За да се налага всеки път да искаш разрешение от него за всичко ли? За да трябва, ако решиш да заведеш детето в чужбина, да го търсиш да ти издава нотариално-заверено пълномощно? Да го търсиш и водиш навсякъде ли? Ако искаш да издадеш паспорт на детето, напр. трябва и двамата родители. А я го намериш, я - не. Я иска да дойде, я не иска. Може толкова неприятности да ти създаде този човек, че просто не можеш да си представиш.
При положение, че не иска да припознае детето, само ти ще се вкараш в жестоко приключение и ще си усложниш живота до кошмар, ако го принудиш. И ще има неприятни последствия и за теб, и за детето това, повярвай ми.
Няма какво да добавя. Освен, че моята дъщеря не е припозната, за което благодаря на БНД. Не зависим от него по никакъв начин и не се съобразявам с никакви формалности. Голяма услуга ми направи в ината си. Ако навремето бях послушала момичетата тук, можеше да си спестя и многото нерви и сълзи, адвокатски хонорари и ходене по съдилищата. Уви, имало глава да пати.

# 50
  • Мнения: 892
Мило момиче, не ти трябват главоболията с припознаването. Каквото и да постанови съда- издръжка и виждания с детето- след като той не иска няма как да стане на сила. Говоря от личен опит. Или просто искаш да му докажеш, че детето е наистина негово?  Thinking
 Колкото до това дали няма да останеш сама....не се притеснявай.... млада си, ще срещнеш човека, който да обича теб и детенцето  Hug
Говориш пълни простотии.Според теб думите чест и достойнство имат ли смисъл.Господина ,който е направил бебето трябва да си поеме отговорността .Може и 60 лева да плаща,но ще плаща иначе прокурор.Това е истината,момиче бори се и победата е близо.

# 51
  • София
  • Мнения: 17 334
sunman, както и друг път съм те питала в подобни теми - планираш ли да й поемеш разходите по адвокати като й даваш такива съвети?
Чак и близо била победата, лелеееее. Ако иска Сабинка да разкаже колко точно близо е победата.

# 52
  • Мнения: 126
Говориш пълни простотии.Според теб думите чест и достойнство имат ли смисъл.Господина ,който е направил бебето трябва да си поеме отговорността .Може и 60 лева да плаща,но ще плаща иначе прокурор.Това е истината,момиче бори се и победата е близо.
[/quote]
 Хайде не ми казвай, ако обичаш кое е простотия  Stop Вече повече от 10 години се занимавам с един глупак, който не си плаща издръжката. Не си мисли, че не съм водила дела и мога само да ти кажа, че прокурора не го плаши  Peace  Разбрах едно- винаги има вратичка в закона...струват ли си нервите и парите за дела? Определено не! Не идва да я  вижда, а и тя не иска вече да го вижда....и какъв е смисъла от това, че на акта й за раждане пише неговото име? А, да сетих се- категорично отказа пълномощно да напуска страната  bowuu
Чест и достойнство не са качества на всеки направил бебе!

# 53
  • Мнения: 892
sunman, както и друг път съм те питала в подобни теми - планираш ли да й поемеш разходите по адвокати като й даваш такива съвети?
Чак и близо била победата, лелеееее. Ако иска Сабинка да разкаже колко точно близо е победата.

Ха ха ха,ако имала полов контакт  повече от един мъж в периода ,когато е забременяла разбирам да загуби,но вярвам ,че случаят не е такъв Wink

# 54
  • Мнения: 892
Говориш пълни простотии.Според теб думите чест и достойнство имат ли смисъл.Господина ,който е направил бебето трябва да си поеме отговорността .Може и 60 лева да плаща,но ще плаща иначе прокурор.Това е истината,момиче бори се и победата е близо.
Хайде не ми казвай, ако обичаш кое е простотия  Stop Вече повече от 10 години се занимавам с един глупак, който не си плаща издръжката. Не си мисли, че не съм водила дела и мога само да ти кажа, че прокурора не го плаши  Peace  Разбрах едно- винаги има вратичка в закона...струват ли си нервите и парите за дела? Определено не! Не идва да я  вижда, а и тя не иска вече да го вижда....и какъв е смисъла от това, че на акта й за раждане пише неговото име? А, да сетих се- категорично отказа пълномощно да напуска страната  bowuu
Чест и достойнство не са качества на всеки направил бебе!

[/quote]
говорим за момичето,а не бнд Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 4 035
sunman, както и друг път съм те питала в подобни теми - планираш ли да й поемеш разходите по адвокати като й даваш такива съвети?
Чак и близо била победата, лелеееее. Ако иска Сабинка да разкаже колко точно близо е победата.

Ха ха ха,ако имала полов контакт  повече от един мъж в периода ,когато е забременяла разбирам да загуби,но вярвам ,че случаят не е такъв Wink
Кое да загуби, бе човек? Вероятността един безотговорен тип да владее 3/4 от живота й, да контролира ежедневието й и плановете й, да се налага да се съобразява, да иска разрешение и да моли за всяка стъпка оттук нататък?
А може да спечели какво - едни присъдени 60лв, които сигурно няма и да види!!!
Страхотна дилема...
Подбирай мястото на криворазбрания си морал, чест и "чувство за отговорност".

# 56
  • Мнения: 54 671
Аз мисля , че основното притеснение на Мишето е ,че в акта за раждане ще пише баща - неизвестен ...

# 57
  • София
  • Мнения: 44 242
това да й е притеснението...

# 58
  • Мнения: 1 732
sunman, както и друг път съм те питала в подобни теми - планираш ли да й поемеш разходите по адвокати като й даваш такива съвети?
Чак и близо била победата, лелеееее. Ако иска Сабинка да разкаже колко точно близо е победата.
Аз няма да разказвам, защото не смятам да си хабя клавиатурата. Mr. Green
Сега сериозно. Нервите са страхотни, циркът и унижението още по-големи. Тук не ми се влиза в детайли, тъй като ми е безкрайно "драго" да разказвам как някакви хора (които не познавам) пред цялата зала (да, делата са на конвейр и вътре има поне още 50 непознати) ме обявиха за най-неморалната и пропаднала жена на света. А ако БНД разполага с повечко пари, връзки и власт, тогава жална му майка на девойчето. Има да си разтакава във времето колкото си поиска. То болнични, то подкупи, то отсъстващи адвокати. На ДНК не можеш да завлечеш някого насила, а дори и да дойде, всичко си плащаш като поп и после чакаш да свърши делото. Незнайно кога. Процесуалните вратички са толкова много, че при наличието на по-опитен адвокат, такова дело може да се проточи и 2-3-4 години. И аз не вярвах, уви... Съжалявам, че бях толкова наивна, за да вярвам, че ще победя лесно в такава битка. Че справедливостта ще възтържествува. Не казвам, че е невъзможно, напротив! Просто не си струва. Не става насила! За една смешна и жалка издръжка, цял живот да зависиш и ти и детето ти от някого. Жалко е просто. Помисли си много добре и си направи сметката дали за 60-70 лв. месечно си заслужава до 18-тата годишнина на детето за всичко молиш и ревеш на БНД. Ако го намериш, разбира се. Кураж и горе главата!  bouquet Всичко ще се оправи, но трябва много време. Сега мисли само за себе си и детето, защото здраве и нерви не се купуват даже и с издръжка.  Hug

# 59
  • Мнения: 892
sunman, както и друг път съм те питала в подобни теми - планираш ли да й поемеш разходите по адвокати като й даваш такива съвети?
Чак и близо била победата, лелеееее. Ако иска Сабинка да разкаже колко точно близо е победата.
Аз няма да разказвам, защото не смятам да си хабя клавиатурата. Mr. Green
Сега сериозно. Нервите са страхотни, циркът и унижението още по-големи. Тук не ми се влиза в детайли, тъй като ми е безкрайно "драго" да разказвам как някакви хора (които не познавам) пред цялата зала (да, делата са на конвейр и вътре има поне още 50 непознати) ме обявиха за най-неморалната и пропаднала жена на света. А ако БНД разполага с повечко пари, връзки и власт, тогава жална му майка на девойчето. Има да си разтакава във времето колкото си поиска. То болнични, то подкупи, то отсъстващи адвокати. На ДНК не можеш да завлечеш някого насила, а дори и да дойде, всичко си плащаш като поп и после чакаш да свърши делото. Незнайно кога. Процесуалните вратички са толкова много, че при наличието на по-опитен адвокат, такова дело може да се проточи и 2-3-4 години. И аз не вярвах, уви... Съжалявам, че бях толкова наивна, за да вярвам, че ще победя лесно в такава битка. Че справедливостта ще възтържествува. Не казвам, че е невъзможно, напротив! Просто не си струва. Не става насила! За една смешна и жалка издръжка, цял живот да зависиш и ти и детето ти от някого. Жалко е просто. Помисли си много добре и си направи сметката дали за 60-70 лв. месечно си заслужава до 18-тата годишнина на детето за всичко молиш и ревеш на БНД. Ако го намериш, разбира се. Кураж и горе главата!  bouquet Всичко ще се оправи, но трябва много време. Сега мисли само за себе си и детето, защото здраве и нерви не се купуват даже и с издръжка.  Hug
Да знаеш ,капката дълбае камъка не със сила,а с постоянното си капане.

Общи условия

Активация на акаунт