Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 3

  • 151 268
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Кои и за какво?

# 16
  • Мнения: 206
 В бг   съм  ги  виждала  не всички видове , които  са в  Германия. По  принцип  ги  внася една  фирма  Атаки ,която  има  и  фирмен  магазин , но не знам  къде се намира.  Аз  съм   ги вземала  от  магазини  за паралелен  внос , защото  същата   фирма внася и много  добри  гразнули и таблетки за  влагоуловители, ако  сте   ги  чували  са humydry /според  мен  по-добри от  Церезит/   това  е малко  извън темата / . Мелеруд  е възможно да  ги  има и  В  Практикер.
Успех  с чистенето  момичета .

# 17
# 18
  • Мнения: 1 167
Някой ползвал ли е препарат за премахване на петна Clorox2? Добър ли е?

# 19
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Записвам се и аз Peace.
Много неща и интересни , и полезни научавам тук.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
търся хубав препарат за плчоките в банята , ама ако може да е на помпа  Hug

# 21
  • Мнения: 11 747
Препоръчайте ми препарат, с който да почистя бял хладилник - да стане като нов, ако може  Simple Smile

Благодаря предварително!

# 22
  • Мнения: 198
записвам се да чета  Simple Smile
хубав ден

# 23
  • София
  • Мнения: 6 210
Препоръчайте ми препарат, с който да почистя бял хладилник - да стане като нов, ако може  Simple Smile

Благодаря предварително!
Външния корпус - с микрофибърна кърпа и обезмаслител. Стария хладилник съм го чистила и с препарата за стъклокерамичния котлон  Wink. Вътрешните елементи (стъклени плотове, пластмасовите чекмеджета, страничните джиджавки по вратата) пъхвам в миялната машина, но използвам течен или гелообразен препарат, за да не се надраскат - стават като нови  Peace.

# 24
  • Мнения: 15 379
Има специални препарати за почистване на пластмаса и метал. Купувала съм такъв на Домал.
Хубав беше.
Имай предвид, че бялото никога няма да го направиш отново бяло, повърхността е пожълтяла явно и никога няма да бъде отново бяла, независимо от препарата.

# 25
  • Мнения: 11 747
Благодаря! Ще пробвам, колкото мога.

# 26
  • Мнения: 1 210
Препоръчате ми хубав препарат за мебели    Praynig

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Има специални препарати за почистване на пластмаса и метал. Купувала съм такъв на Домал.
Хубав беше.
Имай предвид, че бялото никога няма да го направиш отново бяло, повърхността е пожълтяла явно и никога няма да бъде отново бяла, независимо от препарата.


Подкрепям Домал - невероятен е за пластмаса. Хладилника ми наистина стана като нов.

# 28
  • Мнения: 534
Здравейте, моля препоръчайте добър препарат за килими

# 29
  • Мнения: 15 379
Има специални препарати за почистване на пластмаса и метал. Купувала съм такъв на Домал.
Хубав беше.
Имай предвид, че бялото никога няма да го направиш отново бяло, повърхността е пожълтяла явно и никога няма да бъде отново бяла, независимо от препарата.


Подкрепям Домал - невероятен е за пластмаса. Хладилника ми наистина стана като нов.

Не е по темата, но - новият Домал гел за черни и тъмни тъкани е много хубав.
Нямаше Корал за черно последният път, когато зареждах липсите в килера. Купих Домал. Екстра е.

Общи условия

Активация на акаунт