Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 3

  • 151 418
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
А тези Домал и Корал и прочие, от кои магазини ги купувате?

# 31
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 566
А тези Домал и Корал и прочие, от кои магазини ги купувате?
Във Варна Корал има в Карфур, а Домал в Метро. (освен в магазините за паралелен внос)

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 11:19 от _ilka_

# 32
# 33
  • Мнения: 534
Здравейте, моля препоръчайте добър препарат за килими

да си побутна въпроса  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 116
Здравейте, моля препоръчайте добър препарат за килими

да си побутна въпроса  Rolling Eyes

Astonish-за мен е най-добър Peace

# 35
  • Мнения: 2 479
Astonish-за мен е най-добър Peace
А стари петна дали чисти?
...и къде се продава...

# 36
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 StopМоля за помощ - препарат, който да премахне две малки петна от темперна (мисля, че), но може и акрилна боя да е. В неделя на Детския панаир в Градската градина малката ми художничка рисува и на роклята има две малки петна. За първи път ми се случва - по-скоро е акрилна и не знам какъв и най-вече откъде да купя. Благодаря   bouquet

# 37
  • Мнения: 3 735
И аз се включвам с въпросче. Препоръчайте препарат за пране на диван и фотьойли!

# 38
  • Мнения: 15 379
И аз се включвам с въпросче. Препоръчайте препарат за пране на диван и фотьойли!

В темата за дрогерии ДМ, много момичета препоръчаха техния за дамаски. Мисля, че той става и за килими.

# 39
  • Мнения: 116
Astonish-за мен е най-добър Peace
А стари петна дали чисти?
...и къде се продава...
В Пикадили го има,да и стари чисти в туба е препарата

# 40
  • Мнения: 206
И аз се включвам с въпросче. Препоръчайте препарат за пране на диван и фотьойли!

Този  на  Астониш  е  добър , но е  шампоан , трябва да разпениш   с  четка ,  изплакнеш  и подсушиш после . 
Аз  ползвам   спрей  за   сухо  почистване /  мързи   ме  признавам  си  Mr. Green /.  т. е  напръсквам  оставам  2  часа   да подейства  и изпрахосмучвам   дивана или  килима  с прахосмукачката. 
И  понеже  съм   фен на немското  ползвам  това:
http://www.bornbg.com/index.php?page=shop.product_details&fl … mart&Itemid=1
На   дребната  /  племенницата /  дори  бебешката  количка  почистихме  с него Simple Smile

Май   само   за колата ми  не  съм  го пробвала,  но и там  ще го тествам Simple Smile Само  дето  все  не остава  време  за чистене  на колата

# 41
  • Мнения: 206
Има специални препарати за почистване на пластмаса и метал. Купувала съм такъв на Домал.
Хубав беше.
Имай предвид, че бялото никога няма да го направиш отново бяло, повърхността е пожълтяла явно и никога няма да бъде отново бяла, независимо от препарата.


Подкрепям Домал - невероятен е за пластмаса. Хладилника ми наистина стана като нов.

Не е по темата, но - новият Домал гел за черни и тъмни тъкани е много хубав.
Нямаше Корал за черно последният път, когато зареждах липсите в килера. Купих Домал. Екстра е.


Koral ми   е фаворит , но  ако не си пробвала  пробвай  това за  черно ,също  е много добро:
http://www.henkel.de/SID-B932459F-65DE63E8/ueber-henkel/news-793 … waesche-37920.htm

Домал   за  черно  не  съм  пробвала,  само за  цветно  , но  не бях впечатлена   никак /  това   все  пак   беше преди 2  години/ . Домал   е собствена   марка   на  веригата  дрогерии Россман  ако не се лъжа.

# 42
  • Мнения: 15 379
Корал за черно е основното, което ползвам. Нямаше последният път и взех Домал. В нова опаковка, нов аромат - доволно. Изпра си екстра.

# 43
  • Мнения: 206
Корал за черно е основното, което ползвам. Нямаше последният път и взех Домал. В нова опаковка, нов аромат - доволно. Изпра си екстра.

Явно   нещо  са променили   наистина Домал

Относно  лошата   слава на  Первола -  тук наистина  е така , отвратителен  ,  но в  Германия  този продукт си е  много успешен /  в  смисъл  на нивото на корала  е/ ,  обаче  явно  Хенкел  са решили  за тук  друго.  това  съм  го пробвала   също http://www.henkel.at/cps/rde/xchg/SID-0AC8330A-28686364/henkel_a … 7305_ATD_HTML.htm   и ми  хареса , обаче  го няма    в Германия .Някой  ми  го беше  донесъл  , май  Когато проверих   се оказа  , че  е продукт на  Хенкел  за Австрия  , явно  вместо  Первол . 

Но  да не спамя  повече почистващата  тема

И  да попитам нещо -  Спешно ми трябват  мокри  кърпи са  паркет  за  Суифъра.
Имам   мокри универсални  , сухи  и  сухи с  пчелен восък  за паркет . Трябват   ми влажни  за паркет . откъде?

# 44
  • Мнения: 166
Ето че имам ново предизвикателство трябва да изчистя петна от строително лепило - теракол върху гранитогрес.

Пробвах оцет и пулирапид, но така че запечатано лепилото, че не става. Гранитогресът е релефен, търках и с телена четка, но без особен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт