През Септември сладкото тумбаче ще е малко пеленаче!

  • 26 837
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Галче да е  жива ии здрава малката Диди,много да ви радва

# 31
  • Мнения: 1 056
Галче,живичка и здравичка да е порасналата бъдеща кака Диди   bouquet и много радост да ви носи Hug

Последна редакция: сб, 04 юни 2011, 19:50 от diana_val4eva

# 32
  • Мнения: 18
Галче, честит рожден ден на малката ти принцеса и на теб, дето си я родила такава хубава  Grinning Да е жива и здрава и да има много късмет в живота   bouquet

Дианче, как така си смъкнала 4 килограма, бе мила??? И то за една седмица!!! Първо ти се ядосах - аз дебелея, пък ти слабееш  Laughing ама като се замислих това си е доста загуба на тегло, та си преосмислих позицията  Grinning и сега ще се притеснявам за теб  Hug Вземи хапни малко месце, сиренце, такива неща, стига само плодове, че да не се пляскаме  Naughty

# 33
  • Мнения: 1 056
Тара аз ям по 4 -ри пъти на ден #CrazyМесо - пържолки на скара ,кюфтета ,филета това за един ден .З-4 филии хляб .Другия въриант е месото под форма на маджи и супи.Плодовете ги ям ей така между това всичкото ядене.Зеленчуци и сирене ,мляко кисело- задължително.Е кажи ми това чудо къде се стопява #CrazyТо и аз се притеснявам вече.И витамини и магнезий си пия като пич. newsm78 Пропуснах сладки тестени нещица всеки ден Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2
Цоп и аз в новата темичка,чудесна е  както всички до сега , и с наближаването на времето все по хубави ще стават.
Тук вали цяла седмица и не сме мръднали никъде  Sad дано спре тоя дъжд вече,че да излезем и ние на разходка да ни попече малко това слънчице,че не ме свърта вече .За мамчетата насладили се на плажчетата, блазе ви...искам и аз Rolling Eyes,но няма да ми се усмихне щастието тази година,ще гледам моренцето само на снимка.
Няма с какво да се похваля или да се оплача-обичайните болежки си ги имам-кръст,корем от време на време и така.Бебчо си ритка доста и от това по голяма радост няма Hug
Относно хапчетата не пия абсолютно нищо,даже и витамини никакви-и лекарят ми за сега не ме е питал дали пия нещо за да ми препоръча,замислих се дали наистина успявам да си набавям всичко необходимо с храната newsm78 Опитвам се да ям всичко необходимо- и месо и сиренце и млекце и салатки много и плодове,но дали е достатъчно наистина или да взема да питам лекаря ми дали трябва да пия нещо Thinking
Това от мен целувки по тумбачетата сладки Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 18
Ееее, Дианче, това вече е безобразие  Laughing Не е справедлива съдбата така - ти ядеш, аз пълнея  Laughing

Ренка, гледам си аз краката преди малко - почернели, а то ти си се попекла за мен  Laughing Ох, блазе ти с това моренце под ръка...

Вероника, аз при двама доктори ходя и двамата познати имена, уж много добри и нито един не ми е говорил за витамини, за режим на хранене, за стомашни проблеми.... мани, погледнат на УЗ, че бебето е добре и айде чао, а мен "кучета ме яли". Та аз отдавна се научих да питам всичко, което ми е важно. Да не говорим, че сама ходих да си пускам кръвна картина и така сама си открих ниското желязо и им казвам, а те "ами ако искаш пий желязо". Представяш ли си, ако съм искала! Така че на следващия преглед си попитай за всичко, което те интересува за витамини, минерали и хранене и не разчиай да ти каже доктора сам.

# 36
  • Мнения: 3
Здравейте мамчета Simple Smile.
Галче, да ти е жива и здрава бъдещата кака, много да ви радва и да има много късмет в живота.
По повод витамините - аз от самото начало на бременноста си пия hipp natal, а като гледам в него има многооооо витамини + фолиева киселина - то може би и затова съм качила толкова кг..Но въпреки това смятам да си ги пия до края (както и докторът ми каза), независимо от това колко ще кача.В крайна сметка всичко ще дам за бебка Simple Smile.
Аз да ви се оплача малко - нали почнахме да правим кухнята и 2 дена е някакво тичане из магазините, пренареждане и т.н., и краката вече просто не си ги усещам. За съжаление мъжът ми е на работа тези дни и всичко остава на мен.Та краката така са ми се подули(отекли) и така ме болят (още от сутринта след като стана), че просто незнам как да ви обясня.Винаги когато имам възможност ги вдигам на високо и си правя разхлаждане със студена вода- поне малко за да ми мине отокът. Кажете ми и вие какво правите поне да облекчите малко болките, или с какво ги мажете.Ще съм ви много благодарна.
Хайде отивам да лягам, че утре следва продължение пак от ранните зори.Лека вечер и да се наспинкате и от мен, че тези дни и немога да спя много спокойно - малката само танцува Simple Smile – за това не се оплаквам, дори с голям кеф си я търпя .

# 37
  • Мнения: 68
записче

благодаря на мадленка за новата и хубава темичка Hug

галче и тук честита ти рожденничка,да баде най-щастливата кака  bouquet

това е засега от мен,ще лягам че докато ви прочета никое време ще стане

лека и мека

# 38
  • Мнения: 2
Запис и от мен в новата тема,която е страхотна както винаги  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 18
Малката, май за съжаление няма лек за тези подути крака. Пробвай да спиш с крака вдигнати върху възглавница и през деня или сменяй обувките (до обед с едни, следобед с други) или пробвай някакви, които нито са съвсем равни, нито са с висок ток - нещо с токче около 2-3 см, най-добре платформа. Друг вариант е да си купиш ортопедични стелки. Болката в краката в 99% от случаите е от неудобни обувки и само 1% остава за продължителното ходене, стоене права, умората и т.н. Напълно ти съчувствам, защото и аз съм така и общо взето нещата, които ти написах ме облекчават значително, но отока не мога да го преборя. Предполагам, който е склонен към отоци, по време на бременността просто ще си е така постоянно.

# 40
  • Мнения: 63
Здравейте,
и аз да се запиша в новата тема страхотна е  Hug smile3501

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ииии без малко да ви изтърва  Hug

# 42
  • Мнения: 5 940
Привет от Синеморец  Hug
Мъжът ми ме изненада със събото-неделна екскурзия до тук и сега се наслаждавам на лятото, защото за мен лято е море.Лошото е, че е за кратко, но пък е прекрасно.
Въпреки внушителните ми вече размери се чувствам супер и си поплувах. Искам остатъка от бременността на море, но не да раждам тук, де....
Иво не излиза от водата Simple Smile
Дианче, искам и аз да си хапвам, а да не пълнея.
Галче, Мадленка, честити ви рожденички със закъснение. Да са ви живи и здрави. Все Близнаци, любимата ми зодия, Иво е роден на 31 май Laughing.

# 43
  • Мнения: 152
Галче, честита ти рожденничк.. със закъснение. Да ти е жива и здрава, все така усмихната като мама..и да е една много щастлива кака през септември Simple Smile

Дианче, завиждам ти-с толкова ядене и пак да отслабваш.. а азедва ли не от въздуха пълнения..но структура какво да правиш--после с бебка ще отслабна бързо бързо Simple Smile

Ние следмалко сме на плажче Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен Simple Smile.
Пийвам си тука едно кафенце, ама на 2 на 3 и продължаваме вчерашната дейност - дори вече се започна ама аз още се поуслушвам малко  hahaha.
Тара, много ти благодаря за съпричастноста  Hug.Аз вече си спя с възглавница и едно одеало под краката, но това с обувките не съм го изпробвала, днес ще опитам пък дано да ми помогне поне малко.
Хайде до после, че дейността ме зове  Sad.
Много слънчев и усмихнат ден на всички ви Simple Smile, и мамите на морето да поплуват малко и от мое име.

Общи условия

Активация на акаунт