Петокласници сме ние и от учене не се боиме! тема № 31

  • 46 695
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 037
Бенджи, на Крушуна бяхме с тях 2008, като буквално бяхме, двете деца и аз. Малката беше ужасно малка, и за разкош й изби варицела предпоследния ден, запалих колата и се изстрелях в София. На батко й беше успяло да му домъчнее за нас за 1 нощ, срещнахме се на следващия обед.
Обаче, оттогава, замине ли нанякъде, не се обажда. Ако се обади, припира да затваря, защото си играе с някой. Ама страшно му преча с обажданията. Crazy
Говори обаче за организацията на Крушуна, защото както писах в една друга тема, там е станало страшно комерсиално и въобще не е това, което беше. Sad Минахме на 24-ти май.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Люлин, четох те... Wink

Ние не сме били досега там. Лагерът е през седмицата, уж се надявам да е по -спокойно откъм хора...

# 62
  • Мнения: 184
Здравейте,мами на бъдещи петокласници!Имам такъв въпрос към вас-когато записвахте детето си в пети клас на съответно училище,оригиналното удостоверение за завършена начална степен ли ви искаха,или ксерокопие.Питам,защото на мен ми поискаха оригинала,на наши близки в друг град-ксерокопие.Възможно ли е различните училища да имат различни изисквания.Това не нарушава ли правото на избор на у-ще,гарантирано от Закона за народната просвета?Предварително ви благодаря!

# 63
  • Мнения: X
Здравейте,мами на бъдещи петокласници!Имам такъв въпрос към вас-когато записвахте детето си в пети клас на съответно училище,оригиналното удостоверение за завършена начална степен ли ви искаха,или ксерокопие.Питам,защото на мен ми поискаха оригинала,на наши близки в друг град-ксерокопие.Възможно ли е различните училища да имат различни изисквания.Това не нарушава ли правото на избор на у-ще,гарантирано от Закона за народната просвета?Предварително ви благодаря!
В ПМГ-Габрово за записване изискваха оригиналът на удостоверението. Бързият преглед по страниците на няколко математически гимназии и училища в страната показа, че те също изискват оригинал.
 Не смятам, че това по някакъв начин е нарушило правото ни на избор на училище, защото в крайна сметка ние ( дете  и родители) сме тези, които избрахме това училище и решението за записване е наше.
Предполагам, че копието е достатъчно, когато става дума за кандидатстване, но за записване е необходим оригинал. Възможно е разбира се, всяко училище да има свои правила.

# 64
  • Мнения: 2 222
Ксерокопие се представяше, когато се записвахме за класиране, после за приема в училището и на нас искаха оригинала  Peace

# 65
  • Мнения: 266
Навсякъде за записване искат оригинал  Peace

# 66
  • Мнения: 7 190
Момичета, имам въпрос и реших първо тук да попитам. Някой петокласник от темата има ли уейвборд?
Откъде сте го закупили, колко струва и доволно ли е детето?

# 67
  • Мнения: 5 379
Здравейте,мами на бъдещи петокласници!Имам такъв въпрос към вас-когато записвахте детето си в пети клас на съответно училище,оригиналното удостоверение за завършена начална степен ли ви искаха,или ксерокопие.Питам,защото на мен ми поискаха оригинала,на наши близки в друг град-ксерокопие.Възможно ли е различните училища да имат различни изисквания.Това не нарушава ли правото на избор на у-ще,гарантирано от Закона за народната просвета?Предварително ви благодаря!

Обикновено директорите искат оригинал, защото така се застраховат, че няма да има отказ и записване в друго училище. Всичко е борба за ученици.

# 68
  • Русе
  • Мнения: 2 161
Бенджи, Люлин, можете ли да дадете някакви отзиви и сайт с такива за лагера на яз. Копринка.

# 69
  • Мнения: 2 037
Бенджи, Люлин, можете ли да дадете някакви отзиви и сайт с такива за лагера на яз. Копринка.

На язовир Копринка имат лагери от единия сайт, който дадох, bah-bg.org
Погледни там.
Имам близко дете, което беше с тях на Беглик, много е доволно.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
На яз. Копринка ще ходи групата от турист. дружество, дето ходи щерка ми, но лагера е по -същото време с лагера на Куршуна...та ако иде на Куршуна, ще й се наложи да пропусне този... Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 17 414
Момичета, имам въпрос и реших първо тук да попитам. Някой петокласник от темата има ли уейвборд?
Откъде сте го закупили, колко струва и доволно ли е детето?

Какво е това, Фран? Търсих из гугъл, ама и той не беше много наясно.
Понеже синът ми кара и скейт, и ролери, та може би и за него ще е интересно.

# 72
  • Мнения: 1 225
Момичета, имам въпрос и реших първо тук да попитам. Някой петокласник от темата има ли уейвборд?
Откъде сте го закупили, колко струва и доволно ли е детето?

Моето хлапе има. Купен е миналата година, юни, от Джъмбо, 40 лв струваше.

# 73
  • Мнения: 1 103
Това не е ли от рeкламата на Нес кафе  newsm78 ? Аз поне това разбрах от моя син било с две гуми,ние сега сме пощурели по дъртборд.Това е като скейт само  че с големи гуми и са отстрани.Аз не съм много навита да вземаме ,но баща му е обещал че ще му донесе от Англия. Ще се обурудваме допълнително с каскa ,наколенки,налакътници и така кво да се прави.

Последна редакция: пн, 13 юни 2011, 15:26 от sisil76

# 74
  • Мнения: 2 401
Момичета, имам въпрос и реших първо тук да попитам. Някой петокласник от темата има ли уейвборд?
Откъде сте го закупили, колко струва и доволно ли е детето?
Какво е това, Фран? Търсих из гугъл, ама и той не беше много наясно.
Понеже синът ми кара и скейт, и ролери, та може би и за него ще е интересно.

Ето това е:

Айде, Фран, купувай го и да им организираме един клуб после.

Общи условия

Активация на акаунт