Декемврийче вече шава, иска на море и плаж с мама!

  • 22 761
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 865
Страхотна тема!   bouquet

Имам въпросче....някой да е забелязал новопоявило се окосмение по корема?!?!?!   hahaha smile3506

Аз го бях отбелязала още преди няколко дена, ама никой не ми  обърна внимание  Simple Smile

Освен стабилното окосмяване си имам и онази грозна черта вече от 10 дена.

# 61
  • Мнения: 0
Мамчета, някой ходи ли на консултация  при д-р Герганова в Токуда?Да споделим малко мнения Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 444
Момичета, извинявайте, ако вече сте коментирали въпроса, но не мога да дочета в момента старата тема. Бихте ли ми казали, дали е нужно да съм гладна, когато ми вземат кръв за БХС. Притесняваме, че може и да припадна, ако съвсем нищо не хапна...

# 63
  • Мнения: 509
KiaraTiara, чертата май означава, че ще си имате момченце, с първия ми дете имах, родих момче, сега пак се появява, но още май е рано да е толкова тъмна и имам усещане, че пак ще имаме момченце, но да е живо и здраво е най-важно:D

# 64
  • Мнения: 444
А за чертата- с дъщеря ми по това време вече имах много добре оформена, за сега не е така. Явно относно пола- не отговаря за всички Simple Smile

# 65
  • Мнения: 509
merry_pp, аз съм при Кръстанова, но съм раждала там вече, и може би всички лекари бяха дежурни по време на престоя ми там, за Герганова и за всички останали мога само да кажа, че са много мили и внимателни, имаше една болезнена процедура с натискане на корема след раждането, явно да видят матката дали се е прибрала, и много внимаваше, специално тя, а и е спокойна да ти обяснява, не е много бърза, което ми се стори ок. Да те питам, ти като ходиш там на консултации, там ли ще си правиш скрининга?

# 66
  • Мнения: 473
Здравейте мами  Hug   bouquet


Lady Vi твоя сърбеж е напълно нормален имайки напредвид разтягането на кожата в тези зони. Замислих се дали сърбежа не се дължи на липса на някой витамин, тъй лато забелязах че кожата на ръцете ми е малко суха.
Да ви се похваля. Вече спя с възглавницата за бременни. Гушкам си я, доста е приятно и сякаш вече не се въртя толкова.  Flutter

# 67
  • Мнения: 386
в бланката която се попълва имаше размери на детето , при които може да се осъществи изследването и беше до 7 см размер мисля че , може би твоето вече да ги е доближило тия размери и затова да са ти казали , че събота е късно...незнам

Трябва да сме около 4 см в момента, в събота беше 37,7 мм. Далеч сме още от 7 Simple Smile Но явно това е седмицата, те си знаят и си познават апаратите. Сега попаднах в нета на инфо където пише..

Немската школа препоръчва трите скринингови периода да са, както следва:
•8 – 12 г.с. (гестационна седмица)
•18 – 22 г.с.
•28 – 32 г.с.
Един вид хващаме последния влак за ранния скрининг сега в 12 седмица.

# 68
  • Мнения: 34
ааа да бе да от  8.....наще лекари тука не мислят като немската школа , аз в 11 седмица и 4 дена ми каза , че е рано не се виждала костицата на нослето още ....в 8 седмица не ги знам тия немци кво виждат

# 69
  • Мнения: 11
Мамчета, някой ходи ли на консултация  при д-р Герганова в Токуда?Да споделим малко мнения Rolling Eyes
Aз бях миналата седмица. Ако ми е писано мисля да раждам при нея. Един доктор ми я беше препоръчал. Първата среща ми хареса. Обстоен преглед, но не е особено приказлива.

# 70
  • Мнения: 10
tani4ka111, gala-2002 страхотни сте   bouquet Преди няколко седмици търсих йога за бременни, но всички часове бяха през деня, съответно през работно време, а тук има и в 18:40 което е страхотно. Оше тази седмица ще звънна да питам има ли места Simple Smile

# 71
  • Мнения: 11
tani4ka111, gala-2002 страхотни сте   bouquet Преди няколко седмици търсих йога за бременни, но всички часове бяха през деня, съответно през работно време, а тук има и в 18:40 което е страхотно. Оше тази седмица ще звънна да питам има ли места Simple Smile
Oбещавам ти , че ще останеш доволна. Учителката се казва Роси и освен че от доста години се занимава с йога е завършила и психология. Има много хубав подход към майките:) Има възможност да си я гледала по телевизията. Напоследък се появява често на тема естествено раждане и правата на майката по време на раждането.

# 72
  • Мнения: 34
Lilly27 айде като проучиш пиши какво са ти казали , че и аз искам да дойда , само първо мисля да се консултирам и с лекарката дали може вече или трябва да се изчака още малко  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 48
добър ден мамчета,
мн бързо сте оформили и създали нова темичка.браво на Вас smile3501
ние снощи се върнахме от събор на пежо в гр.хасково.и аз май мн се изтощих там Rolling Eyes,макар че беше интересно,но беше и мн горещо и задушно smile3557
киара тиара и аз снощи открих необичайно окосмяване около пъпа.досега не съм имала,та чакам тази седмица като ходя при доки,на какво се дължи това newsm78
интересно повечето мамчета вече са ходили на второ ФМ,а на мен доки не ми каза и за първо,въпреки че съм с близнаци newsm78.странно. newsm12
сега ще подремна,че пак ми се доспа ooooh!

# 74
  • Мнения: 509
Здравейта, пак, и аз да питам, от коя до коя седмица е ранната ФМ?

Общи условия

Активация на акаунт