Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 118

  • 47 784
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15
За мен гласа на Джансел също звучи добре, но като не знам езика съм лаик.  Embarassed Попитах една туркиня, със специалност лингвистика от техен университет, превежда и  дава уроци в София заради ангажимента на съпруга си в посолството, тя каза че намира турския му за очарователен, няма пречки сам да озвучава ролите, но за сериалите зависи от ролята и таргет групата към която е насочена. Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 30 279
и аз не мисля, че проблемът е в незнанието на турски или акцент. Доколкото знам и героят в "Незабравима" (не знам името на актьора, з-то не следя сериала) се дублира   Embarassed

п.с. надникнах в темата на момичетата. Серхан Яваш се казва и го дублират т.е. не е само при Джансел  Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 7 895

Мише нищо лошо няма в това да се веселят  Hug Hug HugДа пушат треви щото на такива ми приличат , да пият да правят каквото искат.Само утре да не прочета в поредното интервю колко е непорочна Туба и как нито пие нито пуши и само книжки чете  Joy Joy Joy
Джансел вярно си е повече футболист отколкото артист.
А като му чуя неговия глас верно ми пада дъното Joy Joy Joy

# 693
  • София
  • Мнения: 30 279
Shatzi, не знам ама аз съм още във фазата на пълното обсебване от Джансел. Страхотен е и се надявам да го видя скоро на екран  Praynig

за тези, които се интересуват кой кого дублира, това е официалния сайт на дубльорите в турските сериали  Peace

http://www.dublajcilar.com/default.asp

# 694
# 695
  • Мнения: 1 056
Много ми е интересно докъде могат да стигнат феновете в стремежа си да си обяснят актьорската игра. Сега пък Туба била бременна. Не ми се вярва да е бременна, защото иначе не би подписала договор за нова роля от януари. Ако това за договора от януари е истина, разбира се. Не си представям точно Туба да остави бебе на няколко месеца и да започне работа. С такива впечатления съм от интервютата й.

# 696
  • София
  • Мнения: 30 279
Vali_N, не знаем дали е бременна. Това са си наши предположения. Иначе аз си спомням, че Бергюзар май 2-3месеца след раждането подписа договор или греша  newsm78

Джансел Елчин е дублиран от:

Kaya Akkaya в ПС


Volkan Ates  в Hatirla Sevgili (който дублира и Толга Карайел от Листопад)

# 697
  • Мнения: 1 095
За мен гласа на Джансел също звучи добре, но като не знам езика съм лаик.  Embarassed Попитах една туркиня, със специалност лингвистика от техен университет, превежда и  дава уроци в София заради ангажимента на съпруга си в посолството, тя каза че намира турския му за очарователен, няма пречки сам да озвучава ролите, но за сериалите зависи от ролята и таргет групата към която е насочена. Peace
В последното си интервю Джансел казва, че все още мисли бавно на турски (явно прехвърля от френски на турски и се бави). Това си личи във видеоинтервютата, но за филм или сериал, когато репликите ти се подават, може би вече ще може, стига гласът му да пасне за определена роля.
Не знам, каква е точната причина да бъде озвучаван, но е направо в десятката, че го озвучават като Мурат оджа...
Между другото доста актьори ги озвучават - главните герои в Незабравима (и актьора и актрисата) и главните герои (двете момчета и актрисата) от Въпреки всичко - също...

# 698
  • Мнения: 56
Vali_N, не знаем дали е бременна. Това са си наши предположения. Иначе аз си спомням, че Бергюзар май 2-3месеца след раждането подписа договор или греша  newsm78

Някъде бях прочела,а може и да греша,Берг снима филм  веднага след 1001 нощ- лятото,бременна в 3 месец. newsm78 Ако съм  в грешка моля за извинение. Hug

# 699
# 700
  • Мнения: 1 056
Знам, че има актриси, които започват да снимат и на втория ден след раждането. Имам пред вид руска актриса, която сама си е отгледала сина. Но от интервютата на Туба съм с впечатление, че  самата тя някакси е страдала от това, че е ходила на детска градина поради работата на майка й. Затова си мисля, че едва ли би тръгнала на работа 2-3 месеца след раждането.

# 701
  • София
  • Мнения: 30 279
не знам, ако не бяха го озвучавали като оджа, може би собствения му глас щеше да е още по-запленяващ. Нямам идея, но ми харесва  Peace А и те не учат реплики в сериалите т.е. при "подаване" на реплики е много по-лесно, но е супер разконцентриращо  Rolling Eyes

Vali_N, според мен след  24.06. всичко ще се изясни- нови проекти, бременности, сватби и т.н.  Може и да си права. Предстои да разберем.

# 702
  • Мнения: 2 116
За мен гласа на Джансел също звучи добре, но като не знам езика съм лаик.  Embarassed Попитах една туркиня, със специалност лингвистика от техен университет, превежда и  дава уроци в София заради ангажимента на съпруга си в посолството, тя каза че намира турския му за очарователен, няма пречки сам да озвучава ролите, но за сериалите зависи от ролята и таргет групата към която е насочена. Peace
В последното си интервю Джансел казва, че все още мисли бавно на турски (явно прехвърля от френски на турски и се бави). Това си личи във видеоинтервютата, но за филм или сериал, когато репликите ти се подават, може би вече ще може, стига гласът му да пасне за определена роля.
Не знам, каква е точната причина да бъде озвучаван, но е направо в десятката, че го озвучават като Мурат оджа...
Между другото доста актьори ги озвучават - главните герои в Незабравима (и актьора и актрисата) и главните герои (двете момчета и актрисата) от Въпреки всичко - също...

Кали, на колко години заминава за Франция...и от кога е отново в Турция...че толкова му е трудно да превклюва...малко ми е несериозно това...обаче е ефектно... Peace

# 703
  • Мнения: 84
Добър ден! Не съм наясно, но една евентуална бременност на Туба не би ли попречила на договора и с Пантен?Тя много скоро нали снима в Прага за новата реклама?

# 704
  • Мнения: 2 116
Добър ден! Не съм наясно, но една евентуална бременност на Туба не би ли попречила на договора и с Пантен?Тя много скоро нали снима в Прага за новата реклама?

Таня, здравей!  Hug
Навярно в договора има клаузи за такива случаи, така предполагам... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт