Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 118

  • 47 785
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 095
За мен гласа на Джансел също звучи добре, но като не знам езика съм лаик.  Embarassed Попитах една туркиня, със специалност лингвистика от техен университет, превежда и  дава уроци в София заради ангажимента на съпруга си в посолството, тя каза че намира турския му за очарователен, няма пречки сам да озвучава ролите, но за сериалите зависи от ролята и таргет групата към която е насочена. Peace
В последното си интервю Джансел казва, че все още мисли бавно на турски (явно прехвърля от френски на турски и се бави). Това си личи във видеоинтервютата, но за филм или сериал, когато репликите ти се подават, може би вече ще може, стига гласът му да пасне за определена роля.
Не знам, каква е точната причина да бъде озвучаван, но е направо в десятката, че го озвучават като Мурат оджа...
Между другото доста актьори ги озвучават - главните герои в Незабравима (и актьора и актрисата) и главните герои (двете момчета и актрисата) от Въпреки всичко - също...

Кали, на колко години заминава за Франция...и от кога е отново в Турция...че толкова му е трудно да превклюва...малко ми е несериозно това...обаче е ефектно... Peace
На 9 и се връща на 32...
Когато всичките си образоврания си ги учил на френски, не знам за какъв ефект става въпрос, той самия френски език (поради произношението му) много трудно се "изчиства" от говор...

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 19:19 от kali_georgieva

# 706
# 707
  • Мнения: 2 116
Добре, че  АТВ преместиха сериала в петък...ако, беше все още в неделя...нямаше да имаме епизод, защото ще има избори в Турция...12.06.

АТВ, заслужават похвала за това...поне веднъж да напишем и нещо хубаво за тези калпазани... hahaha Joy

Браво на АТВ... smile3501 newsm51

# 708
  • София
  • Мнения: 30 279
ето на финала намерихме и добра дума за АТВ  Peace

оххх, снимките на Джансел са умопомрачаващи  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 84
Здравей,Марги! Всъшност си права.Тя е наясно и си знае правата.Като чета постовете Ви и ми хрумна за това,че е рекламно лице на Пантен пък и бременност?

# 710
  • София
  • Мнения: 30 279
Здравей,Марги! Всъшност си права.Тя е наясно и си знае правата.Като чета постовете Ви и ми хрумна за това,че е рекламно лице на Пантен пък и бременност?

Таня, тя актуалната реклама е заснета вече. Следващата ще е може би чак след около година  newsm78

# 711
  • Мнения: 1 095





А тук, какво ще кажете, кумът не изпуска младоженката.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 712
  • София
  • Мнения: 30 279
какво е това от 17ч?

# 713
  • Мнения: 2 116
...Когато всичките си образоврания си ги учил на френски, не знам за какъв ефект става въпрос, той самия френски език (поради произношението му) много трудно се "изчиства" от говор...

КалиHug с удоволствие бих ти отговорила, ама много бързо се сърдиш...  newsm78
Ще вземеш пак да ни сторяваш   ruporuu ... или да ни изоставиш... bye  Joy

# 714
  • Мнения: 3 484
Танче, те Пантен рекламират шампоани за коса.  Grinning Не, че ми се иска Туба да е бременна от Онур де. hahaha Аз, както е известно, изначално го отхвърлям като мъжът на живота й. Но пък и нямам обяснение за тия релефни профили ... Някое от момичетата може да даде неин профил от по-предни епизоди за сравение.  Praynig

# 715
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 716
  • София
  • Мнения: 30 279
много ми хареса Бегюм тук:



Ваня, снимката от кога е? Джансел си е дал медала на момчето  Peace

# 717
  • Мнения: 1 095
Нещо свързано с изборите е - пише "избори..."

# 718
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ваня, снимката от кога е? Джансел си е дал медала на момчето  Peace
Ако днес не е имал пак турнир, сигурно е от миналата седмица, но е качена преди 10 мин. снимката.

# 719
  • София
  • Мнения: 30 279
Ваня, снимката от кога е? Джансел си е дал медала на момчето  Peace
Ако днес не е имал пак турнир, сигурно е от миналата седмица, но е качена преди 10 мин. снимката.

много добре изглежда. Много е отслабнал обаче Rolling Eyes

Че какво имат общо нашите хора с изборите  newsm78 Да не са извикали Кобра да им помага  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт