Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 118

  • 47 785
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 895





А тук, какво ще кажете, кумът не изпуска младоженката.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Какво да кажем , освен че кума да е баш младоженеца.Много се намесги реалното във филма

Да сме живи и здрави , както се казва "Като коопоеративни крави"
Е аз ще съм такава до 24 юни докато изгледам "полемичната любов"и ми е ми е мъчно че тоя филм стана такава откровена боза.
С тези актоьри можеха да направят чудеса Hug Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 2 116
Таня, тя  бременността е все още само из редовете по теми и форуми...няма нищо официално... Peace

# 722
  • Мнения: 1 095
От последния благотворителен мач - за деца с церебрална парализа...
Снимката с това момче, е като снимката с таз баба... (и на двамата е обърнал достатъчно внимание)



Ама откъде да зная, може пък някакви дивиденти да извлича, хеле пък от бабата... Joy Joy Joy

# 723
  • София
  • Мнения: 30 279
затова го харесвам, защото е много различен от останалите и не го тресе звездоманията.

А, за погледа на кума: еми....сигурно си се представя на мястото на младоженеца след няколко месеца  и сега репетира  Laughing

# 724
  • Мнения: 2 116

...Ама откъде да зная, може пък някакви дивиденти да извлича, хеле пък от бабата...

Кали, може пък.. бабата да е приятелка на бабата на Пънар... hahaha Joy

Ама и аз съм една... ooooh!  Joy нещо макар и малко злъчно, така отприщва и моето у мен... Embarassed

# 725
  • Мнения: 84
Марги,я си представи,че тази баба е отишла на сгледа,за да го види отблизо,да размени няколко думи с него,за да добие собствена представа за момчето.

# 726
  • Мнения: 2 116
Таня, така е  Peace бабите не са за подценяване... Joy

Сега нещо сериозно и красиво...от мен / не, като автор.../ като финал на тази тема... Hug

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 20:11 от margita9

# 727
  • Мнения: 10 240

И още нещо красиво като за финал на темата!
Новата е готова и ни чака!
Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 30 279
много ще ми липсват като Хасрет и Мурат, но може би с времето ще свикна с новите им партньори, които и да са те  Peace

p.c. я, вижте нашите любимци са най-популярните актьор/актриса в този сайт http://www.diziler.com/

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 20:41 от missence

# 729
  • Мнения: 10 240

Прегръдка с кумовете!

# 730
  • Мнения: 1 095
 









Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 21:05 от kali_georgieva

# 731
  • София
  • Мнения: 30 279

тук Джансел гледа като някой коцкар  Laughing Голям сладур е, ама понякога какви физиономии вади  Laughing

от мен


Много се кефя на това гифтче  Peace

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 21:05 от missence

# 732
  • Мнения: 15
Много харесах Мурат в сватбения смокинг, а без папионка с разкопчана яка на ризата, ядосан и тревожен  е неустом, не ми се мисли какъв чаровен бандюга ще бъде наесен Джансел.  Joy hahaha



# 733
  • София
  • Мнения: 30 279
riminiii, и на мен ми минаха снощи такива мисли, че като мошенник ще е перфектен  Heart Eyes

То какво стана: супер мъж, страхотен актьор, много добър спортист.....защо този човек още не е трайно обвързан, нямам идея  newsm78 Иначе го вземам от раз  Laughing

# 734
  • Мнения: 15
Мише  Hug,  свободата е хубаво нещо  Peace, и на мен ми задават този въпрос, не се и опитвам да го обясня, сигурно няма и да мога. Вчера се навършиха 14 години от смъртта на съпруга ми, тогава бях на 36 г. и роднини и приятели си задаваха тези въпроси, млада си хубава си с добра кариера, всички се надпреварваха да ме сватосват или да ме съветват.



Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 21:16 от riminiii

Общи условия

Активация на акаунт