ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 43 798
  • 762
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 497
Не, не дава никаква грешка, кеша и бисквитките не съм чистила, сега ще го направя.
Всъщност, след като рефрешнах десетина пъти страницата и станаха активни.

# 631
  • Мнения: 2 144
ето какво се оказа, че е при мен, а и не само при мен, а цяла Варна.

http://www.moreto.net/novini.php?n=147389

все още не е оправен проблема и цяла сутрин се опитвам да пусна пост но не успявам. Мога да чета, но не и да публикувам.

сега съм към мтел и се надявам да нямам проблеми. проба ...

# 632
  • Мнения: 6 367
И от Стара Загора някои потребители се оплакаха от същите проблеми през последните два дни, както и някои потребители от чужбина - зависи от къде минават пакетите.

# 633
  • Мнения: 0
Здравейте! От няколко дни не мога да се оправя с един проблем... не мога да си сложа картинката...всичко правя както е казано - да не е по голяма от 160x200 ,да копирам линка...но не става...преди имах аватар от самия форум,но сега искам да го сменя и много се ядосвам...Помощ?

# 634
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Дайте линк към картинката, която се опитвате да сложите като аватар...

# 635
  • Мнения: 2 786
Привет.
Днес, докато разглеждах списъка подфоруми, осъзнах, че ми липсва ... сватбен подфорумMr. Green Моята мина преди няколко години, но щеше да е хубаво тогава да имаше подфорум, където да обсъждам с други женещи се предсватбената треска.

# 636
Здравейте,вече няколко пъти опитах,но никой не ми изпраща код за активация,бихте ли ми изпратили,моля...

# 637
  • Мнения: 5 370
 Моля да ми бъде наложен едномесечен доброволен бан И на двата ми компютъра. От служебен НЕ ползвам форуми, анонимайзери нямам, така че - Go on! 
Мисля, че това е темата, друга не намерих. newsm78

# 638
  • Мнения: 6 367
Здравейте,вече няколко пъти опитах,но никой не ми изпраща код за активация,бихте ли ми изпратили,моля...

Виждам, че имате поне три регистрирани акаунта, които не са активирани.
И на трите акаунта сте посочили е-мейл адреси, които според мен са невалидни.
Обикновено мейл адресите не започват с www. (освен ако нарочно не сте си регистрирали такъв адрес).
Ако сте задали несъществуващи/грешни е-мейл адреси, няма как системата да Ви изпрати мейл за активиране.

# 639
Здравейте. Интересувам се какви са условията за публикуване на банер или друг вид реклама към Вашия форум ?
Благодаря предварително.

# 640
Благодаря за бързия отговор,явно грешката е моя,може ли по някакъв начин да премахнете трите акаунта и да се регистрирам на ново,ако не е възможно,все пак ви благодаря.

# 641
  • Мнения: 4 390
Здравейте. Интересувам се какви са условията за публикуване на банер или друг вид реклама към Вашия форум ?
Благодаря предварително.

За реклама

# 642
  • Мнения: 235
Здравейте.
Преди няколко дни си смених екранното име,а сега искам да си върна старото,но не ми се получава.
Казва ми,че е заето newsm78
Може ли да ми помогнете?

# 643
  • Мнения: 6 367
Най-вероятно сте се опитали да го изпишете без тире, а такъв потребител "пухи пухи" има.
Безпроблемно обаче редактирах екранното име на "пухи-пухи".

# 644
  • Мнения: 235
Благодаря, Mamma  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт