От Франция до България - превоз на покупките ни (2)

  • 49 327
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 249
Здравейте, и аз се каня да направя поръчка чрез франсетобг, но имам няколко въпроса... Нещо не мога да се регистрирам в пейпал и се чудя ще има ли проблем, ако си направя плащането през картата - както досега.

# 721
  • Мнения: 685
Има вероятност да стане "беля"  с ползването на кода и тогава каквото ти вземат това, докато при плащане с ПП вероятността да поръчаш с БД и да я платиш после не става.  Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 5 754
Ако правилно съм разбрала на Смарт  им отнема една седмица за Франция -БГ,на Франсето -2 дни.Колко им трябва на Пети?

# 723
  • Мнения: 277
Здравейте, и аз се каня да направя поръчка чрез франсетобг, но имам няколко въпроса... Нещо не мога да се регистрирам в пейпал и се чудя ще има ли проблем, ако си направя плащането през картата - както досега.
Не няма проблем аз си плащам без ПП.

# 724
  • Мнения: 324
Здравейте, и аз се каня да направя поръчка чрез франсетобг, но имам няколко въпроса... Нещо не мога да се регистрирам в пейпал и се чудя ще има ли проблем, ако си направя плащането през картата - както досега.
Не няма проблем аз си плащам без ПП.
Няма проблем да се плаща, но може да възникне проблем с начисляването на доставка например в последния момент. Тогава, ако не плащаш през ПП, "изгаряш". Справка - пост на Хексе от последните 2-3 дни, а и още някой сподели същото. С ПП рисковете от ЛР да си дръпнат каквато им изнася сума ги няма.

# 725
  • Русе
  • Мнения: 249
Благодаря ви за отговорите!   bouquet

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 40 887
Това важи ли още...За Франсето/от тях беше пратено по мейла/

Моля,когато поръчвате сами,при изписване на френския ни адрес за доставка в сайта от който поръчвате,да посочвате за получател името,презимето и фамилията на получателя в България(независимо на чие име е акаунта) на първи ред и Tsvetelina Mincheva- на втори ред!.Стават много обърквания,т.к. титуляра на акаунта е един,получателя във Франция друг,а в България-трети и така ни отнема много време да открием за кого точно е пратката.При попълване на формуляра,имената в точка 1 и 2 трябва да са еднакви.За нас не е от значение от кой акаунт и с кой е-мейл е направена поръчката,а само името на получателя във Франция и България(да е едно и също) и е-мейл,на който да се свързваме с него.

# 727
  • София
  • Мнения: 413
Ако правилно съм разбрала на Смарт  им отнема една седмица за Франция -БГ,на Франсето -2 дни.Колко им трябва на Пети?

В какъв смисъл?   newsm78

# 728
  • Мнения: 6
Момичета, има ли такива които са ползвали услугита на Пети солей? Моля споделете отзиви, нещо не откривам много, ако решите и на лични  Peace Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 5 754
Ако правилно съм разбрала на Смарт  им отнема една седмица за Франция -БГ,на Франсето -2 дни.Колко им трябва на Пети?

В какъв смисъл?   newsm78
И аз как съм го написала  ooooh!. За доставката говоря. На Смарт им трябва почти седмица,6 дни,за да пристигне камиона им,на Франсето 2 дни.Питах се за колко дни пристига камиона на Пети?

# 730
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 528
misleto,, според графика в сайта им, един курс пристига за 3 дни
Vul4ica, чакам пратка с курса им, който ще тръгне в неделя. До момента всичко върви нормално. Пратиха ми мейл, когато получиха формуляра за доставка, после още един, когато пратката пристигна при тях, както и дължимата сума. Сега остава и да я получа  Mr. Green

# 731
  • София
  • Мнения: 9 517
Момичета, има ли такива които са ползвали услугита на Пети солей? Моля споделете отзиви, нещо не откривам много, ако решите и на лични  Peace Hug
за сега съм доволна - много добра комуникация, информация и т.н., обаче курсът, който трябваше да пристигне вчера закъснява /поне в сайта са го отбелязали, за да не се чудим, какво става/ и вчера им пратих формуляр за поръчка, а още нямам потвърждение - за сега го отдавам на заетостта по намаленията  newsm78

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 40 887
Имам проблем...тук е написано,че в графа Nom-трябва да е моето име и фамилия...http://pazaruvai24.com/poruchka-ot-la-redoute   а при поръчката от предния път си ми стои в този ред името на Цветелина newsm78

Как е правилно?

# 733
  • София
  • Мнения: 413
Мишленце, аз не съм много на ясно, но май има значение кога се тръгва. Нали има някакви забрани за почивните дни да не карат камионите. (може и глупости да пиша) Smart Delivеry до колкото забелязах от поръчките ми, не тръгват в един и същ ден от седмицата. Единия път ми дойде пратката за 3 дни, друга пък за 5. Petit май идват за 3-4 дни.

Vul4ica, за сега недоволни май има само от Франсето, за Пети солей  все позитиви пишат мацките.

# 734
  • Мнения: 183
Ако правилно съм разбрала на Смарт  им отнема една седмица за Франция -БГ,на Франсето -2 дни.Колко им трябва на Пети?

В какъв смисъл?   newsm78
И аз как съм го написала  ooooh!. За доставката говоря. На Смарт им трябва почти седмица,6 дни,за да пристигне камиона им,на Франсето 2 дни.Питах се за колко дни пристига камиона на Пети?
3 дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт