От Франция до България - превоз на покупките ни (2)

  • 49 309
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 324
Колко ще се забави курсът, зависи от това какъв транспорт изпозва превозвачът. Ако е групаж, е нормално да се забави повече или да не може да се каже с точност колко време ще пътува пратката - един  курс може да дойде за 3 дена, друг - за седмица.

# 736
  • Мнения: 87
Имам въпрос, не съм ползвала до сега посредник, от зимното намаление ще ми е първа поръчка. Искам да поръчам с франсето, но една седмица ще съм без достъп до нета, та въпроса ми е- бланката веднага ли я пращам след поръчката? Ще има ли проблем с това, че няма да мога да им пратя colins номера и въобще нищо от пощата което ще пратят ларедута?

# 737
  • Мнения: 449
Ако правилно съм разбрала на Смарт  им отнема една седмица за Франция -БГ,на Франсето -2 дни.Колко им трябва на Пети?
Не знам колко време им трябва...имам една - единствена поръчка от промените насам и ползвах Petit Soleil. Поръчката е от 12.06, още си я чакам.
На 20.06 са ми писали, че е получена на френския адрес и ще пътува с курса им в края на седмицата за България. Явно е тръгнала на 26ти, не са я натоварили на 20ти, въпреки, че е била преди това при тях, аз видях в Ларедут кога е получена. Значи забавянето идва при натоварването при тях, много време са я държали във Франция. В страницата им пише, че курсът от 26.03 е пристигнал вчера, значи чакам Rolling Eyes
За цената- за тегло 1.670 са ми писали транспорт Франция-София 5 лв., и оттам ще има куриер, да видим крайната сума каква ще е.
При всички случаи ще е по-добра от тази, която ми даде Ларедут дотук-22 лв., поне наполовина  Peace

# 738
  • Мнения: 6
Благодаря мацки!  Hug  bouquet Много сте изчерпателни. И аз за първи път от зимните насам поръчах с Петит и сега като не съм видяла още с очите си все ме човърка  Embarassed Mr. Green А от таксуването доволни сте, имат си тарифи, но нали знаете, питай патило... Laughing

# 739

Общи условия

Активация на акаунт