Отговори
# 30
  • Мнения: 727

Признавам си, че и аз като имам време поглеждам януарската темичка и още повече си ви заобичам  Hug


много точно казано...изпоядоха се тея жени за пореден път... Whistling

Само да споделя, и спирам с тея рахити-махити, тука нямаме такива неща да знаете всички Hug  - От няколко дена си правя експеримент и увеличих на своя глава Вигнтола на 3 капки/ама аз го капвам в лъжичка, та по принцип като давам 2, все едно е една - тя другата кажи речи си остава по лъжичката.../. та увеличих на три и забелязвам, че не се поти толкова по главата - а кажете сега що така а....Ще питам педито де дали така да продължаваме...

да им се чудиш защо?
хич не разбирам  newsm78

# 31
  • Мнения: 4
Ей момичета съжалявам, че ви вкарах и на вас мухата  с този рахит. Но както амидалка казва- това са само някакви начални форми и профилактиката с малко повече вит. Д е напълно достатъчна- е и разходките разбира се. Аз сигурно нямаше да бъда толкова настоятелна в търсенето на проблема, ако Кико си ядеше нормално и беше наддал достатъчно. Той просто толкова нервен става, че изобщо за никакво ядене не може да стане въпрос.
Кръвните ни резултати са готови и консултирайки се с лекарката става въпрос за наистина съвсем начална форма на заболяването и сме на терапия за 10 дена- вит. Д по 5 капчици. След това сме пак на преглед. Тя каза, че за 3-4 дена трябва да отшумят симптомите. Колко лесно звучи всичко, като се има предвид, че се мъчим с тези симптоми сигурно два месеца.

Бобчо- на мен ми казаха да върна едното нощно хранене, за да компенсираме неяденето денем- а така ми се спинка нощем- като суннабул съм - заспивам с детето на ръце.

Ние също си имаме отпечатък от глина на една ръчичка и едно краче, когато направи 3. 5 месеца- много сладки станаха- ама с мъжО щяхме да се изпокараме докато ги направим  Crazy

Прах- Персил Сенситив

Благодаря на всички за подкрепата  Hug и за новата темичка   bouquet

# 32
  • Мнения: 727
Ние също си имаме отпечатък от глина на една ръчичка и едно краче, когато направи 3. 5 месеца- много сладки станаха- ама с мъжО щяхме да се изпокараме докато ги направим  Crazy

Благодаря на всички за подкрепата  Hug и за новата темичка   bouquet

бравоооо  Peace
Анджи от къде взехте отпечатъците?

умирам от жегааааааа #Crazy

# 33
  • Мнения: 103
и аз пера с Персил Сензитив и съм доволна Peace

За кафето не знам, ама аз като съм надиганла от сутринта една двулитрова буткила кола  Crazy , вече я преполових, ама само я обикалям и си пиивам уж по малко, дано да не я снотам до довечера  ooooh!

Анджи, наистина през деня ядем по 70-80мл на ядене, а вечер я мъча до дупка, снощи например 180 изяде на 3 пъти, но пак се събуди гладна, трябва утре да и засека пак колко кърма и се събира за 24 часа и ще споделя резултатите  Hug

# 34
  • Мнения: 67
Да ви кажа само дзак в хубавата темичка, че днес съм с ужасен гърлобол и отпадналост.Даже не идлязохме на разходка.Дано само малкото човеченце да не заразя  Praynig
Софт кви са тея хора бе  Shocked със сигурност нещо се е комплексирал той

# 35
  • Мнения: 17
Анджи, бързичко да се справите! Палчета!

Мила_симона, дръж се, дано те подмине! Hug

Ивето, нагушкай ги мъжете едно хубаво!  Hug

Прах за пране- персил сензитив. Доволна съм.

# 36
  • Мнения: 426
 Hug здрасти от нас  Hug

Анджи- Hug ще му мине бързо на малкия Кико. Добре, че навреме е хванато  Hug
 Hug
Софт   Hug-според мен е в добрия смисъл и не са ти казали, че си погрозняла  Naughty Тука ни мяташ по върбите, пък мъж да го каже  Stop  Ти си ни тооолкова хубавка  Hug

И момичета  Rolling Eyes за какви 60 кила става дума-Аз, ако стигна пак някога 60 кила ще си ударя гъза в небето Blush Вие май не знаете какво е да си кюфте  Flutter

продължавам си диетката и вече са -2  Joy С това темпо след, около година до 5 ще си облека нещо по-така  Joy

Захранване-Булче Марулче-от кога смятам ли? Ами днес изядохме три лъжици тиква  Blush И много ни хареса  Mr. Green Цяла сутрин ме гледа и се облизва  Sick На първата хапка, както беше ухилен и му давам лъжицата  hahaha да му бяхте видяли разочарованата физиономия...спуках се от смях...На следващите две лъжици се смееше и повърти, повърти в устата и хоп гълта  hahaha смешко. Изобщо не съм му размесвала пюрето с АМ, направо си му го дадох. Ама той си влиза след два дни в 5ти и завършен 4ти. Видях една позната с беба на 7 мес., тя мзе убеди, каза, че я захранила на 6мес, дотогава кърма и сега е с анемия   Thinking Незная дали е така, но ме убеди в съвкупност с  Shocked опуления ми син към моята хапка.
И най-хубавото, после яде 120мл. мляко  Party Party Party и още не искал да яде вече 4 ри часа  Party Или пък се е отвратил  Joy Лошото, е че с простия си акъл, бръкнах с лъжица в неговото пюре да му покажа какво да прави и после трябваше да го изям  hahaha
Е преседнаха ми тия 120мл на ХИПП за два лева  hahaha
аааа и нашият иска да сяда и да ходи, като пирон е, като го взема.

Айде бай от нас   bouquet за сега де...

# 37
  • Мнения: 95
Е добре де, как ги правите тия отпечатъци като малчовците не можеш ги накара да стоят мирно?! newsm78

# 38
  • Мнения: 186
Е добре де, как ги правите тия отпечатъци като малчовците не можеш ги накара да стоят мирно?! newsm78

И ние поради същата причина си ги пазим за малко по нататък да ги направим  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 95
Ами то дали сега или по натам май е все тая! Те ще стават все по палави!  newsm32

# 40
  • Мнения: 186
Мен основното, което ме спира, е че стъпалцето не ни е още съвсем изправено, сгъваме си пръстетата навътре и мисля, че няма да стане сполучлива отливката ...още някоя седмица и го натискам и моя на "алеята на славата "  hahaha

# 41
  • Мнения: 65
 Hug Здравейте и  от нас.  Прибрахме се вече  Simple Smile  Цял ден миткаме  Laughing 1-во на разходка ,после при доки да показвам резултатите от кръвните изследвания и подутия пръст на Вики. Амидалке беше права  Hug  само се филмирвам и аз .Ами как няма като 1-во ме беше страх от анемия ,а то се оказа висок  хемоглобина 132   Shocked . Знам че и много висок не  е добре , но то при бебетата са в други норми.  Доки ме успокои че всичко е ок ,само левкоцитите са ни леко увеличени.
А на пръстчето след като и взеха кръв   се получи едно мехурче пълно с кръв  #Crazy , но тя си държа тази ръчичка постоянно свита може и от това да е . Доки каза риванол да слагам , ама как да стане като ръката и постоянно в устата не знам..
анджи ще се оправите бързичко сигурна съм
За килограмите няма да коментирам , чеееее ми иде да се хвърля от някъде  Mr. Green
прах Персил сенситив - и аз съм доволна
сядането Доки каза след 6-ти месец мога и да и слагам възглавнички да се подпира.

# 42
  • Мнения: 426
Хепи, много сте пораснали и е  станала красива малка дама...Ще събира тя погледите малката Лизи  Hug

Пак нещо не се включвам адекватно по темите. Вие за какво си говорите, аз за какво си приказвам   Blush

ние  се нахранихме и излизаме
 

# 43
  • Мнения: 227
Я всички да престанете с този рахит. Нали като ходите на консултация им пипат главичките, ако има нещо ще ви кажат.
Благодаря на Лолитка за темичката  bouquet и на себе си за заглавието Joy
Ние ще слагаме ваксините по-късно и съм много доволна. Понеже сменихме педиатъра и сега около месец ще чакаме да обработват някакви документи. Иначе трябваше другата седмица да ходим ooooh!
Анджи, всичко ще е наред Hug
mila_simona , да се оправяш бързо.
За кафето и аз пия без кофеин, но рядко-два пъти седмично.
Захранването ще го започна в началото на юли, тогава ще сме на 5 месеца и малко. Ако видя, че още не е готов ще изчакам още малко.

# 44
  • Мнения: 1
Днес втори пост от мен - о, чудо  Mr. Green
Та да се оплача какво направих снощи - взех, че прочетох преди лягане точно една от статиите тук за спането с бебето в едно легло. И там не знам колко пъти се споменаваше как в много голям процент когато бебето спи с майка си в едно легло намалява риска от внезапна детска смърт. Колко много бебета дишали неравномерно и неправилно, а пък родителите даже и не разбират. И се вкарах в такъв филм, че нямам думи.Нали и нашият нос си е запушен и нощно време се будим и не можем да дишаме. Освен това там пишеше, че много помагало и при някои форми на рефлукс - хоррата и изследвания правили и т.н. Та снощи Никито спа при нас на спалнята. Аз не спах по-добре, но той май наистина беше по-спокоен. И как няма като все с цицата в устата нашия  Mr. Green
Та направо наистина с това четене в нета, особено вечер....ще взема да си го забраня вече Thinking

Общи условия

Активация на акаунт