Отговори
# 15
  • Мнения: 991
Ако е от мъж - още по - зле! Гроздето е кисело, нали знаеш!  Wink
Според мен трябва да си вдигнеш самочувствието от този "комплимент"!  Peace

# 16
  • Мнения: 61
Привет и от нас.

Днеска няма да излизаме, защото реших, че трябва малко да сложа ред вкъщи. Пак казвам не знам как смогвате, аз нещо не се оправям, а и хич не съм измислила какво ще готвя за вечеря (не ми е проблем готвенето, но измислянето Twisted Evil)

Гледам обсъждате снимките, та искам да ви питам някоя решила ли е да направи на бебето професионална фотосесия. Аз много искам. Снимките, които гледам във ФБ на чужди бебета са невероятни. Heart Eyes Мисля, че това ще са страхотни спомени. Намерих 2-3 фотографки (ей, все са жени), но с никой не съм се свързала още, а и се чудя какви ли пари ще е подобно удоволствие. Малко се притеснявам, да не ми секнат ентусиазма.

прах за пране - Сано, нямам забележки, но добавям и омекотител Бинго Сензитив, много приятно ми мирише.

килограми - отдавна съм си на старите, но ми остана едно коремче, предполатам, че е защото нямам хич развити мускулчета. Някой дали може да препоръча упражнения конкретно за корем newsm78, че все се надявам септември и до море да стигнем

Soft,  Shocked Shocked Shocked

# 17
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 17
Ей, няма приспиване таз Елиза. Голямо мрънкане днес. Стигнах до там да чета кога е следващият скок в растежа и познайте -17-18 седмица.  Mr. Green

Анджи, за рахита не се притеснявай - лято е, а летните бебета не страдат от рахит или ако има нещо много бзръичко се преодолява. Hug Брат ми, роден през август, го бяха нарочили, ама с много слънце детето си беше добре. Heart Eyes Ще видиш, че всичко ще е наред, нали нашите бебоци са ЗДРАВИ!

Софт, не и се връзвай, явно я мъчат комплекси таз жена.  /Сега прочетох, че е мъж!/  А пък мъж да каже такова нещо , явно не е в ред, милия. Така се проверява кой е стойностен приятел.  Hug А и красота с красота не се сравняват.

Да ви се похваля, че се сдобих с МЦ.  ooooh!

Кремена, аз мисля да направя и то може би скоро.

Благодаря на Лолитка и Евридика!  bouquet  bouquet

Честито на месечинковците!

Цунки и отивам пак да си почивам - не че съм се преработила де Embarassed

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 15:49 от happy-mamma

# 19
  • Мнения: 43
Ех, че хубава тема. Нека да я напълним само с положителни емоции  Heart Eyes  Hug
Разбрах  защо мрънчо беше киселяк цял ден вчера и ми разказа играта- заради черешите. Как не се сетих, че предизвикват колики  ooooh! Ама като много ги обичам....
Кремена, и аз не успявам...ама вече не си го слагам  Whistling
Анджи, и според мен ще е фалшива тревогата. Ще видиш  Hug
Софт, няма нищо по-хубаво от майката  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 6
е най накрая Здравейте и от нас ,изчетках какво сте писали за днес , ние спим блаженно.Добре че се прибрах че може би аз трябваше да си сложа памперс ей по тия паркове една тоалетна да няма , и нали трябва да се наливам с течности е как да излезна за по- дълго.
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 5 нови отговора.
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
Kremena_Mama и аз съм решила да направя на Вико професионална фото сесия да си имаме за спомен , но и аз се притеснявам да не ми се спре ентусиазма като чуя цена.

# 21
  • Мнения: 186
абе гледам, че никой не пише, ама не стоплих, че може да има нова тема... Laughing Ние да ви кажа се "напуцахме " /беба де/ и се наложи да разкопчаваме копчето на късите панталони, с които сме се пременили... Joy

# 22
  • Мнения: 42
пускам климатика на бебо.

по темите- още не спим на отворен процорец, но оставям Ники само по боди с къс ръкав. мисля днес да пробвам да спим на отворен прозорец, но да му сложа боди с дълъг ръкав.

Фотозащита- ползвам Адерма 50, доволна съм, сравнително лесно се нанася за разлика от Мустелата.

Още не сме се захранили- ако има има кърма ще чакам 6-ти месец.

Косопад- имам, почвам да мажа  разни неща

прах за пране- преди перях с Пурлан, но док ми каза да го сменя с Персил Сенситив и сега съм по-доволна

исках да питам мамите, които кърмят или ЛЛЛ- когато пия кафе сутрин, Ники не спи после, днес не пих и той заспа. Не знам дали си въобразявам, но може ли кафето да му оказва влияние през кърмата. По принцип пия само едно кафе сутрин,не ми се отказва от него

# 23
  • Мнения: 727
ехооооооооо
тук сме

пълен комплект Hug батето спинка,татето работи а ние с бебо ви четем
Анджи-миличка не се притеснявай,важното е че е открит и вече даваш необходимото
Миме-успех с премеждието пътуване с автобус Confused
Софт-ужасен е този мъж!!! кажи му да яде аканато дупе на бебо Naughty
много съм станала мързелива напоследък не мога да се позная Embarassed....от жегата ще да е newsm78
Хепи-Елиза е прекрасна Hug

рахит-ами като гледам симптомите то почти всяко бебе е така Confused


охй отивам да хапна нещо да не заслабна ooooh!

Хайде мяу


пп:Темата е чудна Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 103
Благодарско за новат атемичка   bouquet

Аз да се оплача май и ние имаме скок в растежа или нещо подобно, уж бяхме отказали ношното хранене, а две вечери се будим в 2,30 и до 4,30 едвам издържам и и давам да яде, иначе няма никакъв сън. Аз иначе вчера яко наваксах със съня, свеки ми я взе да я погледа, оставих кърма и като съм легнала в 16 часа ме събудиха в 20 часа за къпане  Mr. Green
Аз одавна не давам вти Д, признавам си, а и преди все го забравях  Embarassed , сега ще прочета и аз за признаците за рахита, и на 13-ти сме на консултация да видим лекарката какво ще каже  Flutter

И още за оплакване имам, сега се сетих ... моя хубастник (мъжа ми) вчера се събуди с подут палец на крака и го пратих ан лекар с голям зор, че се съмнявах за подагра, и май май си имаме такава  #Cussing out , сега пие едни лекарства, ама много го боли и едва куцука, от днес съм го подложила на пълна диета, само ориз, картофи и малко сварено  пилешко. Лошото е че и аз трябва да съм солидарна и да ям същото  Tired

Анджи - дано изследванията са ок
Софт - не се връзвай на никой, и на мен постоянно ми повтаряят че не съм хубава, ама какво да  правя, нямам време да се поглезя и да се погледна. Ей сега свекъра взе малката и аз ще отивам на СПА (душ  Joy ) и после мисля да се епилирам, дано остане време.

За отпечатъците за крак и ръка, ние си купихме като родих с рамка за 12 снимки и направихме на крачетата на 12 дни, но не успяхме на ръцете, че нали все си ги стискат в юмрук като малки, та си имаме две крачета сега .

# 25
  • Мнения: 186

Признавам си, че и аз като имам време поглеждам януарската темичка и още повече си ви заобичам  Hug


много точно казано...изпоядоха се тея жени за пореден път... Whistling

Само да споделя, и спирам с тея рахити-махити, тука нямаме такива неща да знаете всички Hug  - От няколко дена си правя експеримент и увеличих на своя глава Вигнтола на 3 капки/ама аз го капвам в лъжичка, та по принцип като давам 2, все едно е една - тя другата кажи речи си остава по лъжичката.../. та увеличих на три и забелязвам, че не се поти толкова по главата - а кажете сега що така а....Ще питам педито де дали така да продължаваме...

# 26
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739

исках да питам мамите, които кърмят или ЛЛЛ- когато пия кафе сутрин, Ники не спи после, днес не пих и той заспа. Не знам дали си въобразявам, но може ли кафето да му оказва влияние през кърмата. По принцип пия само едно кафе сутрин,не ми се отказва от него
може да. ако пия кафе и ние трудно заспиваме, ако изобщо заспим. минах на безкофеиново и се реши проблемът  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 991
Само да споделя, и спирам с тея рахити-махити, тука нямаме такива неща да знаете всички Hug  - От няколко дена си правя експеримент и увеличих на своя глава Вигнтола на 3 капки/ама аз го капвам в лъжичка, та по принцип като давам 2, все едно е една - тя другата кажи речи си остава по лъжичката.../. та увеличих на три и забелязвам, че не се поти толкова по главата - а кажете сега що така а....Ще питам педито де дали така да продължаваме...


Ще те ошляпам най - накрая!  Hug

# 28
  • Мнения: 186
Само да споделя, и спирам с тея рахити-махити, тука нямаме такива неща да знаете всички Hug  - От няколко дена си правя експеримент и увеличих на своя глава Вигнтола на 3 капки/ама аз го капвам в лъжичка, та по принцип като давам 2, все едно е една - тя другата кажи речи си остава по лъжичката.../. та увеличих на три и забелязвам, че не се поти толкова по главата - а кажете сега що така а....Ще питам педито де дали така да продължаваме...


Ще те ошляпам най - накрая!  Hug

 Blush Blush Blush

# 29
  • Мнения: 17
С кафе, без кафе- едно и също е. В смисъл може да не пия кафе и да не спи, а по- често пия едно малко шварц или нес сутрин и си спи нормално. Не ви съветвам да пиете безкофеиново кафе- голяма химия, а дори май и канцерогенно.

Общи условия

Активация на акаунт