Лято вече наближава - НОЕМВРИйското коремче проличава

  • 24 779
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14
Хеликаза, не се давай на тези лоши бактерии , ама ха   bouquet 
Клионики, завидях ти  Embarassed в тази жега искам и аз да си цопкам краката ...
Росита мисля че няма проблем с арсена .
Бубче , ти тен хващаш ли ?   grinning039

А сега за мен Simple Smile . Сега се прибираме от ФМ . Всичко си ни е наред , растем си и сме си в норма . По този повод последният път бяхме с 1 седмица назад , сега сме си точно както трябва така че, не се шашкайте за +- няколко дни . За съжаление не можахме да видим сърчицето по обстойно. Нашата пакостница първо място не можеше да си намери ,накрая се установи и заспа от раз с гръб към нас. Та по този повод Доки ме насочи да си отида и на Фетална ехокардиграфия .Както каза тя, да го огледаме обстойно това бебе  newsm03 . Някой знае ли колко струва един такъв преглед? 
Е то това е от мен за сега ... хайде и да пиивате повечко вода  newsm53

# 721
  • Мнения: 741
Момичета,много ви благодаря за окуражителните думи! Hug
Поуспокоих се за бебо...щом док каза,че всичко му е наред ще му се доверя! Peace
fio никак не се засягам,защото аз самата се усещам и знам каква паника съм.Само се моля сега по-бързо да идва понеделник и да го махнат този арсен,че да не го мисля и него,защото изчетох 10 статии и 10 различни мнения.Звъннах на доки и казах за арсена,каза ми че няма проблем,но само трябва да гледам да не падне от зъба,че ще превъртя тогава! Joy А преди малко като се чух със зъболекрката пък ми каза,че това не е чист арсен и няма никаква опастност!
crazy_baby дано си права мила...от твоята уста в Божиите уши! Hug
Clioniki поцапкай в басейна малко и заради мен,че незнам дали ще ме огрее за море! Heart Eyes
Mishlence_2 радвам се за хубавите новини! Hug

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 16:54 от rosit@

# 722
  • Мнения: 50
И ние сме с отрицателен резус. Доктора не ми се обади след кръвните предполагам че няма "замърсяване" , но каза на 28ма седмица ли кога там щял са ми бие някакви инжекции профилактично

Хеликаза: какви бактерии ?? дай да ги уморим хехе

# 723
  • Мнения: 2 719
Благодаря ви за загрижеността, на всички! Hug  bouquet Hug



Завъдили сме си Streptococcus agalatciae и Candida glabrata. Абсолютно същото като предишната микробиология, тоест от Аугментина и Гиназола нямаше никакъв ефект. На лекар мога да отида най- рано в понеделник, а тогава съм и на работа...и въобще. Толкова се надявах, че са се махнали гадините. Вече месец явно се нося с тях #Cussing out...наистина се притеснявам вече.

Clioniki, Завидях и аз на басейнчето. Искам, искам, искам на море...или поне да имам къща с басейн...

Jylturche И аз откачам от скука, но останаха още 2 дни и после отново на работа. Имам да обучавам нова колежка, а май ученичката е мноооооого зле tooth

Дами, отивам на опера. Чаках я с нетърпение, но сега имам едно чудене. Дали репелентите и мазилата против комари са удачни за мен??? newsm78

# 724
  • Мнения: 77
Хеликаза, бързо да махаш тая твар #2gunfire. Защо не отиде днес на лекар? Скука, скука ама и на работа не е много добре, особенно ако е с неподходящите "хора". Аз след малко излитам на доктор да видим бебо колко е пораснал и защо не ме слуша напоследък newsm78.

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 21:22 от Kkali

# 725
  • София
  • Мнения: 4 035
Абе аз тен се опитвам да не хващам, мажа се с 20ти фактор, седя под чадъра и задължително с потниче, но все па ме е хванло слънцето Mr. Green
Обаче Ина вдигна 39 градуса температура и сега е като парцалче Sad Ще си стоим в хотела, пък дано да е прегряла и до утре да й мине Praynig

# 726
  • Мнения: 2 719
Попечи си и коремчето, в подходящите часове. Много е важно за витамин Д. Слънчевите бани на майката са най-добрата профилактика на рахита при малките деца.

Всяко трето цопване в морето, на мое име. Искаааам на морееее.

Малката принцеса да оздравява бързо.

# 727
  • София
  • Мнения: 4 035
Ми то лошото е, че подходящи часове майй вчера и днеска нямаше, адско жега, даже подозирам, че температурата може и да е от прегряване Crazy Ще пратя мъжа да се цопне за тебе,, че на мен ми забраниха Crossing Arms

# 728
  • Мнения: 67
Ми то лошото е, че подходящи часове майй вчера и днеска нямаше, адско жега, даже подозирам, че температурата може и да е от прегряване Crazy Ще пратя мъжа да се цопне за тебе,, че на мен ми забраниха Crossing Arms
Дано да се оправи Ина. Аз пък ако не се цопна в морето, не мога. Голяма риба съм или по-точно жаба, защото не съм от най-добрите плувци, но обичам да се кисна и да се разхлаждам. help

# 729
  • Мнения: 490
Уфф, хора на мен не са ми правили микробиология, нито ми е правила гинекологичен преглед докторката иии се чудя дали да взема да я подсетя м***а му... че така както е тръгнало няма да се сети скоро май   Rage
Бубче, дано бързо се оправи малката, а температуряата може наистина да е от прегряване и аз едно време бях така, ама не слушах и само на слънце и във водата си стоях  Rolling Eyes

# 730
  • София
  • Мнения: 577
здравейте коремчета.
Бубче, стискам палци малката сладурка да се оправи след кратка почивка и съвсем скоро да е абсолютно здрава.
Хеликаза, това с гъбите е доста неприятно, надявам се скоро всичко да отшуми.
И на мен не ми е правена микробиология, както и цитонамазка и не ми е взиман секрет, май започвам да се тревожа.... ще трябва да си кажа следващия път на ЖК. Като се замисля за доста неща забравят и всеки път си ги повтарям като ученичка. Последният път ми бяха пуснали ПКК и отивам да йм нося резултатите и о, изненада ма те били забравили, че съм с отрицателен резус фактур, а таткото е положителен( въпреки, че го пише в картона, но кой да чете), та хайде пак да ме боцкат  #Cussing out
Оставям ви, да взема да сложа яденето

# 731
  • Мнения: 18
:
 Дали репелентите и мазилата против комари са удачни за мен??? newsm78


Какво има в репелентите или кои са репелентите?

# 732
  • Мнения: 65
Карамел, таткото с кой резус фактор е? Аз съм с отрицателен, а мъжът ми е с положителен, след първата бременност обаче ми направиха инжекцията, която е нужна. Сега си ми пуснаха направление за антитела за всеки случай. Най-добре е да говориш с АГто си ако се притесняваш.
Clioniki, таткото е с положителен, затова се притеснявам. Веднага щом разбрахме, че аз съм (-), докторът ни каза да пуснем и за него. Та така... ще се следим Tired

fio, напомням постоянно  Naughty и разпитвам постоянно, той докторът си знае работата, в този съм сигурна вече, то голямо обикаляне беше, преди да си го избера, ама няма как - ще страда сега от досадните ми въпроси, заради своите некадърни колеги...

# 733
  • Мнения: 490
jivodane, репелентите са спрейове за пръскане по тялото против комари, бълхи, кърлежи и др. насекоми. А какво има в тях - незнам. Ето тук една статийка за комарите и предпазването с репеленти http://www.kenguru.bg/%D0%A1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D1%8A%D1%82 … rMpWLQtiLcZm-Yle7
А за който не му се чете ще цитиррам - "Бременните също могат да използват репеленти без опасения от негативни ефекти."
Лека и прохладна вечер  Simple Smile

# 734
  • Мнения: 154
Момичета аз съм в началото на пети месец, от 2-3 дни имам болки подобни на спазми високо горе в корема точно под гърдите. Не са много начесто но ме притесняват, някоя от Вас имала ли е подобни болки? Всички които питах казват че няма страшно щом не е ниско долу.

Общи условия

Активация на акаунт