Лято вече наближава - НОЕМВРИйското коремче проличава

  • 24 817
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Mishlence_2, благодаря! В понеделник ме гледаше и то достаниско започна, предполагам е гледала шийката, не каза да има проблем; надявам се всичко да е наред Hug
rosit@, честито за младежа

хубаво е да сподели човек и някой да го успокои Whistling

# 691
  • Мнения: 741
Mishlence_2 много ти благодаря за успокоението!Въпреки,че док ми каза,че всичко си му е наред и се развива нормално мен ми е леееко неспокойно за теглото му,защото едно е да чуеш,че бебето ти се развива с 1 седмица напред,друго е че е малко по-малко,макар че доки не ми е казал такова нещо...голяма съм паника значи!Поне успях да разчета данните от снимката,че док в бързината неуспя да ми каже размерите освен теглото.
Хайде лека и спокойа вечер на всичи коремчета! Hug

# 692
  • Добрич
  • Мнения: 795
Бях решила да ходя да се карам с нея, но една сутрин викаше на детето си, в 8 ч. сутринта неделя, то горкото само плачеше и реших че е психопатка и не ми трябва да се карам с нея, че може да ми скочи.. Simple Smile

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не е психопатия да викаш на детето си в 8 сутринта в неделя, но скоро ще го разбереш и ти  Laughing

Ама това не съм го казала аз!  Thinking

# 693
  • Мнения: 25
Здравейте мамиии  Hug Hug Честито на всички който са разбрали пола и страшно много се радвам ,че розовите мами се увеличават.
Аз моля отново някой да ми даде сайта да си следя кой ден и коя седмица съм.Обещавам да си го запиша  Embarassed Embarassed  Embarassed и повече да не тормозя никой за него Simple Smile

Също така искам да попитам дали ще има някоя мама от форума която да е на преглед при Марков на 12.07. Simple Smile ако да ще се радвам да се видим

Лека вечер от мен  Hug

# 694
  • Мнения: 490
 wavey
MiShEtyyyy_89, браво за хубавите новини Simple Smile
T_e_A, аз не прием магнезии  Shocked  само понякога като си пия витамините от време на време, ама това става рядко, щото набивам плодове и зеленчуци и витаминте съм ги оте***а
happy_r, аз искам да ходя на курсове, но при нас такова чудо нямаа
jivodane, честита ти мацка! А за апартамента - гадно е, обаче гледай да го преживееш по-бързо, щото мъниците в нас са по-чувствителни от колкото си мислех и явно наистина всяка една наша емоция им се отразява  Hug
gub4eto, честита мацка и на тебе, пък ако по-нататък се окаже, че е мъж ще ти честитим пак не се притеснявай  Laughing
snezhito, добре дошла и леко бременеене Simple Smile
katrin7 и мен много ме натискаха и ръчкаха оня ден, щото било трудно да види всичко, дори сърчицето не можа да го огледа добре  Crazy
fio, честито първо ритниче Simple Smile
aneleto и аз се потя много, ама то сега май е нормално
rosit@, честит ти мъж Simple Smile Аз намерих ето тази табличка за размерите на бебоците по седмици http://www.azibebe.com/index.php/bremennost/bremennost/-razmeri- … /menu-id-117.html
Извинявам се за дългия пост Simple Smile Лека и мека на всички коремчета  smile3524

# 695
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Jylturche, при наличието на пластмасови зеленчуци и плодове тук единствения начин да приемаш витамини е под формата на хапче.  За да си сигурен де  Laughing

# 696
  • Мнения: 741
Jylturche благодаря ти за линка и аз се вод по тази табличка и уж на тегло си отговаряме на седмиците,но аз се притесних понеже като гледам тука мамите в моите седмици колко са им големи бебчовците и затова се ошашках тотално защо ние сме по-мънички! #Crazy
Иначе днес за първи път чух сърчицето на бебо и беше много вълнуващо...милото ми то...явно доста се беше ошакало щом пулса му беше 156!
Хайде лека,спокойна и прохладна вечер мамчета! Hug

# 697
  • Мнения: 490
T_e_A , в твоя случай е така, нямаш изобор  Rolling Eyes
rosit@ и ние по тази табличка си отговаряме на теглото, обаче и аз като теб се притесних щото гледам, че другите мами имат по-големи бебоци. А ние според доки дето прави ФМ-то сме 3 дни по-малки, а според другата дето ми води ЖК последно бяхме 3 дни по-големи  Crazy  И аз оня ден чух за първи път сърчицето на коконата и си беше голяма емоция. Нашия пулс беше 146 била е малко по-спокойна хахах
Хайде аз изчезвам да спинкам, че комарите ме изпоизядоха  Laughing Лека и мека още веднъж  bye

# 698
  • Мнения: 50
rosit@ : пулс 156 е нищо то е било полу заспало Simple Smile Simple Smile. Мойта в 10та г.с имаше пулс 180 и махаше ли махаше с рачички. След това в 12та седмица като ни гледаха спеше и пулса и беше 135.
Миналия път - в 17 г.с  имаше 160 пулс и се въртеше като пумпал.

# 699
  • Мнения: 72
на мен за два поредни прегледа в рамките на 3 седмици измериха абсолютно еднакъв пулс-147.значи ли това че ще има мечешко спокойствие това бебе? Thinking
преди малко се събудих с ужастни болки в гърлото.не мога да си обясня от какво са защото не съм пила абсолютно нищо студено newsm78 сега чакам да предлагате лечение. Laughing

# 700
  • Мнения: 25
Добро утро от мен Simple Smile Деси намери си един буркан с мед и когато се сетиш по една лъжица мед  Hug Колкото по често толкова по бързо ще се оправиш Simple Smile Така действах аз като бях с шарката и зверски ме болеше гърлото и не можех да преглъщам.

# 701
  • Мнения: 65
Добро утро и от мен! Благодаря ви за топлото посрещане  Hug Тъй като се включвам по-късно и незнам дали сте минали таква тема - аз съм със резус отрицателен и ако има някоя мама с такъв проблем, можем да го обсъдим. Чета из форума за това, но лошото при мен е, че имам една неуспешна бременност и след нея не са ми били анти д. Сега следим нещата. В 15 г. с. нямаше наличие на антитела, дано и до края да е така. Другата седмица съм на преглед, тогава ще имам и аз новини.

преди малко се събудих с ужастни болки в гърлото.не мога да си обясня от какво са защото не съм пила абсолютно нищо студено newsm78 сега чакам да предлагате лечение. Laughing
Може да си спала на отворен прозорец или врата. Аз така бях миналата седмица, успях да се справя с хомеопатия и с едни инхалации с лайка и хл. сода, ако проявяваш интерес, ще ти кажа как да си я направиш.

Желая усмихнат ден на всички   bouquet

# 702
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Добро утро и от мен! Благодаря ви за топлото посрещане  Hug Тъй като се включвам по-късно и незнам дали сте минали таква тема - аз съм със резус отрицателен и ако има някоя мама с такъв проблем, можем да го обсъдим. Чета из форума за това, но лошото при мен е, че имам една неуспешна бременност и след нея не са ми били анти д. Сега следим нещата. В 15 г. с. нямаше наличие на антитела, дано и до края да е така. Другата седмица съм на преглед, тогава ще имам и аз новини.

преди малко се събудих с ужастни болки в гърлото.не мога да си обясня от какво са защото не съм пила абсолютно нищо студено newsm78 сега чакам да предлагате лечение. Laughing
Може да си спала на отворен прозорец или врата. Аз така бях миналата седмица, успях да се справя с хомеопатия и с едни инхалации с лайка и хл. сода, ако проявяваш интерес, ще ти кажа как да си я направиш.

Желая усмихнат ден на всички   bouquet

Аз съм с отрицателен резус. И на мен в 15г.с. като ми пускаха изсл. нямаше антитела. А на теб защо не са ти били първия път ваксината? newsm78 newsm78 newsm78

# 703
  • Мнения: 2 719
Момичета, аз пак съм със същите бактерии... newsm45 newsm45 newsm45

Вече адски се притеснявам, а явно трябва да чакам до понеделник...докторът не е на работа. Ужас!

# 704
  • Мнения: 174
Sneakers, извинявай, нещо не съм цитирала правилно.

Просто ми стана смешно, когато прочетох това изречение Grinning Когато има дете, човек се сблъсква с толкова много неща, които се е заричал, че на него няма да му се случат... Направо не можете да си представите Simple Smile

Хубав ден на всички! И без болежки!

Общи условия

Активация на акаунт