Седмокласник шапка мята, мама балове да смята

  • 48 029
  • 734
  •   1
Отговори
# 585
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141


 , че 245 деца от София миналата година не са били класирани нито на първо, нито на второ въпреки много добрия си успех. Родителите им са се издънили при подреждане на желанията. Междудругото в наръчника е много добре обяснено как да се разчете статистиката, как да се сравни с миналогодишната статистика и да се прецени резултата на детето с миналогодишните минимални балове.

 

Доста бяха заблудени родителите от предишната година, когато балът беше много нисък, заради ужасните тестове, които бяха дали и децата особено по математика излизаха и ревяха.

Но и сегашното положение не е лесно, толкова много балове близки.

Добро утро!
Темата снощи се е напълнила със страхотни резултати. БРАВО на всички дечица.
Е, да се похваля и аз БЕЛ 5,568  МАТ 5,721
Много съм доволна от момчето ми, само него го е яд, че на изпита в НПМГ по физика е изкарал 5, но се надяваме да му стигне за да влезе на първо класиране, първо желание.

Добре дошли в НПМГ - няма начин да не сте с първо класиране по първо желание.   bouquet
 

# 586
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Безгрешно решаване на НВО ти гарантира около 4.75.

абсолютно НЕ Е вярно. И щях да ти го докажа, като публикувам данните на моето дете. НО няма да излизам от анонимност.

Както и скалата, която някой наскоро публикува НЕ Е тази.

# 587
  • Мнения: 1 655
Да, прави сте. Не знаех, че може и половин точка да има Wink.
Сега остава да чакаме и статистиките от тази година да излязат Peace

# 588
  • Мнения: 49
Да, прави сте. Не знаех, че може и половин точка да има Wink.
Сега остава да чакаме и статистиките от тази година да излязат Peace
Като знам, че РИО София са все последни в даването на информация, май ще видим статистиката другата седмица.

# 589
  • Мнения: 64
 Къде да търсим статистика за Варна, ако е в РИО ВАРНА, още няма нищо

# 590
  • Мнения: 425
Направих си експеримента с ЕГН и друг входящ номер, близък до номера на дъщеря ми и излезе резултат на дете с 3.000 по математика на НВО и 3,018 за кандидатстване. Значи детето е решило само 8 задачи (16 точки) от първия модул и е получило 0,5 точки от втория модул. Явно при тази скала 3.00 на първи модул се равнява и на 3.00 за кандидатстване. Много любопитно ми се вижда!

Безгрешно решаване на НВО ти гарантира около 4.75.

абсолютно НЕ Е вярно. И щях да ти го докажа, като публикувам данните на моето дете. НО няма да излизам от анонимност.

Както и скалата, която някой наскоро публикува НЕ Е тази.

Като видим точките и оценките, тогава можем да твърдим със сигурност.

# 591
  • Мнения: 1 252
А бе кога успяхте да изпишете толкова. А кога изтрезнаяхте? Grinning
Такива резултати са за обилно поливане Flutter
Племенницата ми:
БЕЛ -5.693. МАТ - 5.651
Браво , браво на всички деца! Heart Eyes

# 592
  • Мнения: 299
Здравейте,бихте ли ми пояснили какво точно означава резултат от НВО и резултат за кандидатстване.Дали първия е само от първи модул, а втория -само от втория,или втория резултат-първи + втори модул.Но на някои резултата за кандидатстване е по-нисък от първия резултат,нещо не ми е ясно как се формират тези два резултата.

# 593
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Здравейте ,момичета.
Резултатите на дъщеря ми са :БЕЛ - 5,536 МАТ - 3,821.Гордея се с дъщеря ми ,това са резултати ,които сама, без никаква помощ и с много малка подготовка постигна. Hug
Браво на всички деца от форума с отлични оценки ,а и на всички останали за старанието и труда ,които положиха.  bouquet
Сега ще чакаме статистиката и се надявам баловете от миналата година да не се променят много за да ни приемат по първо желание. Peace smile3508

# 594
  • Мнения: 76
Здравейте, един въпрос малко встрани: знаете ли дали за записването в училището, където е прието, детето трябва лично да присъства или може да го запише само родителят?
То е още рано, но може да се наложи да се пътува....
Успех на всички!

# 595
  • Мнения: 741

Като видим точките и оценките, тогава можем да твърдим със сигурност.
Нашето РИО днес пуснаха страница за проверка, в която се виждат и точките разбити по модули.
Проверете, може и на други места да е така.

# 596
  • Мнения: 413
mandy2: На поне 5 места в темата е обяснено.
НВО: 1 модул; Кандидатстване: 1 + 2 модул

СкАлата ще е ясна, когато я обявят, а статистиката - когато я публикуват.

Много се радвам на представянето на форумските деца - високи резултати, както и очаквах  Hug

Гани, Детективката, Unadaptable: на вас, момичета специално благодаря   bouquet

Already, питаше някъде назад: мойто е с 6.00 на 1-ви модул БЕЛ и е на 7-то небе  Grinning

# 597
  • София
  • Мнения: 3 665
Поздравления за чудесните ви деца. Стискам палци за подредбата на желанията и всички форумски деца да влязат там където искат.

Мога ли да ви помоля като пишете оценките да подскажете /на нас шестокласните мами/ и къде  са се готвили учениците?

# 598
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Здравейте, един въпрос малко встрани: знаете ли дали за записването в училището, където е прието, детето трябва лично да присъства или може да го запише само родителят?
То е още рано, но може да се наложи да се пътува....
Успех на всички!

Нашата (на деветокласниците) статистика показва

може - дете само
           - родител сам
           - дете+родител
            - баба + горните вариант и най веселото снаха+свекърва+ дете .

 Но се попълват едни декларации за разни СИП-ове според мен си е редно детето да присъства за да е наясно с нещата, но като се налага няма проблем.

# 599
  • Мнения: 2 960
Аз постоянно надничам в сайта на РИО-Варна...обаче нищо ooooh!
Да видим децата от нашето училище дали най-сетне ще има оценки по български и математика.
Голямо изпитване ,голямо нещо по тази математика...Всеки ден котролни...и вчера имаха отново Whistling
И пак мисля,че чакаха оценките от ВО ,за да съобразят нещата ...
Днес като се върне дъщеря ми ще стане ясно това ли са чакали или не!! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт