БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 84

  • 127 044
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Марго, този димейшън оригинал ли е? Много хубави цветове.Здравка79 .тези коне и аз ги ших, лесни и спорни са за шиене ,единствено по водата има малко повече зор.Не ми се мисли как ще шиеш крейнинга по пръските-нали после ги шиеш върху белите кръстчета полагаш Filament Blending 032 пак като кръстчета?cтава голяма красота накрая -водата блести като истинска!Пък и с френските възли......суперррррррррррр!

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Да се запиша и аз в новата тема с последното ми творение.

Не знам защо не се вижда ламето, пеперудите са леко светещи и ефектни, но снимката е от телефон и не успях да докарам да излезе блясъка.
Като гледам какви красоти сте направили и колко бързо, чак ме е срам от костенурските ми темпове.

Свекърва ми ми подари 4 сезона и за мен остана да им намеря овални рамки (става дума за София). Ако можете да ми помогнете със съвет къде да отида, защото не можах да открия нищо в интернет. Предварително ви благодаря Peace
Аз рамкирам в Младост 1А на пътеките. Като застанеш с лице срещу големия магазин - Стил 99, в ляво втората пътека и вървиш надолу по посока към шосето, пак в ляво ще видиш табелата - ДМС, конци, прежди. Има голям избор на рамки и цените са много добри. Преди рамкирах в Дружба, но там стана доста скъпо.

# 17
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Аз пък никога не съм започвала две неща/да не говорим за повече/ да шия  Rolling Eyes
И аз като doci - гобленарка и плетачка  newsm62 но при мен вече е обратно -  между плетките/голямата плетачка  Embarassed/ по някое гобленче  Laughing и то най-вече за подарък.
Тази молитва уших за малката дъщеря, като купих готова рамка и си я рамкирах в къщи 
а ключодържателите , плюс още нещо - за базара.
Шиете прекрасни неща  newsm10
Sissak и тук да ти кажа  smile3501 за трите дами, които останаха в старата тема.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 391
Да се запиша и аз в новата тема с последното ми творение.

Не знам защо не се вижда ламето, пеперудите са леко светещи и ефектни, но снимката е от телефон и не успях да докарам да излезе блясъка.
Като гледам какви красоти сте направили и колко бързо, чак ме е срам от костенурските ми темпове.

Свекърва ми ми подари 4 сезона и за мен остана да им намеря овални рамки (става дума за София). Ако можете да ми помогнете със съвет къде да отида, защото не можах да открия нищо в интернет. Предварително ви благодаря Peace
Аз рамкирам в Младост 1А на пътеките. Като застанеш с лице срещу големия магазин - Стил 99, в ляво втората пътека и вървиш надолу по посока към шосето, пак в ляво ще видиш табелата - ДМС, конци, прежди. Има голям избор на рамки и цените са много добри. Преди рамкирах в Дружба, но там стана доста скъпо.
  bouquet

# 19
  • Мнения: 247
Да се запиша и аз в новата прекрасна темичка.
Сисак , благодаря   bouquet .

Няма да ви изброявам всички поименно, защото ще пропусна някой без да искам. Страхотни красоти видях  Flutter моите поздравления за всички  Hug .

Чета ви постоянно, но не пиша в темичката, защото нямам какво да покажа \голям мързел ме е хванал\  Embarassed . Шия едно Дименшънче, остана ми само контура и скоро ще е готов. Ще го покажа в завършен вид.

# 20
  • Мнения: 5
 Simple Smile Много си права Sissak - май всички са чакали новата тема.  bouquet
За нула време я напълнихте с красота - поздравления на всички за сръчните ръчички!  smile3501  newsm10     smile3521
Ето го и лалето ми вече с контур - още не е изгладено, но нямах търпение да ви го покажа ... хихихих

http://kosibosi.snimka.bg/?album;aid=379086;pid=23835943

# 21
  • Варна
  • Мнения: 136
Привет и от мене в новата тема,Благодаря на Сисак,Колко красоти сте ушили думи нямам,Аз тези дни ще покажа етам от моя гоблен Лято в планината,Хем шия ,хем мечтая   Crazy да съм там, mama iasi   страхотни ключодържатели,Аз пък не мога да си намеря да си купя празни ,че да си ги направя,Позравления за всички,  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Привет и от мене в новата тема,Благодаря на Сисак,Колко красоти сте ушили думи нямам,Аз тези дни ще покажа етам от моя гоблен Лято в планината,Хем шия ,хем мечтая   Crazy да съм там, mama iasi   страхотни ключодържатели,Аз пък не мога да си намеря да си купя празни ,че да си ги направя,Позравления за всички,  bouquet  bouquet  bouquet
Ами моите са ми подарък от приятелка-гобленарка от Пловдив.  Четох в другия форум, че си ги купуват, но не знам от къде  newsm78

# 23
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Боже, човек да не Ви пусне нова тема и Вие сте я напълнили! #Crazy #Crazy #Crazy
Направо ми скрихте шапката с тези красоти! Аз съм на същия гоблен Сън, но Доци  е много по напред от мен. Аз снощи се "опитах" да пошия, боднах едно кръстче и се чудех къде ще е второто и дойдоха приятели на по 1-2-3....текила и фреш лимон.
Сега се върнах от командировка, почивам малко, трябва да изчистя малко и съм решила да бодна повече бодчета.

Сисак, графиката е страхотна.Не че другите момичета не се показали страхотни неща. Аз имам слабост към графиките, а тези в сп.Настуня са доста добри. Разглеждала съм доста от това списание в нета и имат  добри попадения. Много ми харесват момичетата сезони .
 ooooh! Защо не съм с повече ръце, с повече свободно време и да Ви кажа се моля за дъжд за да нямам работа в градината.

# 24
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Поздравления на всички за прекрасните творения!

Пепен, да ти е жив и здрав внука, много радост да ти носи и с още внучета да те зарадват!   bouquet

Аз пък малко мързелувам.  Mr. Green (Не обичам да показвам етапи, обичам да покажа като е готово, но скоро няма да станат моите проекти)

# 25
  • Варна
  • Мнения: 16
Момичета,поздравления за прекрасните гоблени,които сте сътворили! И при мен от както времето се стопли не ми спори гоблена. Напредвам, но бавно. Етап ще покажа по-късно.
Ето: http://media.snimka.bg/8791/023837088-big.jpg?r=0

Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 16:07 от Didka82

# 26
  • Мнения: 1 639
Поздравления за новата тема! По всичко личи, че скоро ще бъде пълна с прекрасни произведения   bouquet
  От мен само две стари гобленчета, които рамкирах тези дни


# 27
  • София
  • Мнения: 209
запис и поздрав на всички   bouquet  пак станах разногледа от толкова красоти, а как намирате време и шиете толкова бързо....искрените ми адмирации...аз я имам един ден в седмицата време за шиене я не..с моята ездачка вероятно ще се пенсионирам  Laughing 

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Изглежда всички сме чакали новата тема, че да покажем какво сме сътворили. Поздравления за всички   bouquet.
Sianie35  да, оригинал на Дименшън е гоблена.

# 29
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Поздравления за новата темичка!
Отново първите странички са пълни с красоти.
Много сте продуктивни, момичета!
Аз се записвам да ви следя с последната си завършена възглавница


В Аксиома са им вдигнали доста цените и незнам дали скоро ще си купя нова.

Общи условия

Активация на акаунт