БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 84

  • 127 061
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Прелест след прелест сте показали, момичета!  smile3501

Сисак   bouquet и благодаря за новата темичка!

Unknown_lady и аз оттам си пазарувам, но като я попитах за овални рамки жената, ми каза, че не правят, а го правят с овално паспарту и нормална рамка.

Гуди, благодаря за пожеланието, изтръпването се оправи няколко месеца след като родих. Явно си беше от бременността.

Тези дни ще се разпиша и аз с етапче, че не съм снимала.

 

# 31
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
 Hug е бива ли така?  Heart Eyes
аз уж щях да се хваля, хваля, хваля с моите въшки, (деликатен размер  Blush ), а сега ми иде да си забия главата в амбалажен плик и да не се подавам от там поне месец  Crazy

# 32
# 33
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317

И тук са увеличени цените. Преди възглавница на Вервако с кръстат бод беше 30, 00 лв., а сега са 35 - 36 лева. Тези на Орхидея бяха 26,00 лв. а сега са по 32 лв. Жалко..

# 34
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
 Blush снимах и сърце не трае да покаже  Hug

бележници - 4 броя (два с теменужки)



ароматизаторчета и книгоразделители




картички






розички и микро Ланарте, подарък от Джи  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 19
Мале, направо ми скрихте шайбата! кога успяхте да избоцкате толкова много красоти!Браво на всички!   bouquet
За сега само празен запис, сега започнах едни совички за подарък и се надявам скоро да мога да покажа нещичко! Хубав уикенд момичета!  261uu

# 36
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Goody, малееее! Кога успя с розата!?
Аз исках да се похваля с придобивките, а той фотоапарата взе че се разконцентрира.   #Cussing out
Снимала съм с мобилния, качеството не е баш добро, ама сърце не трае...



и една рамка за шиене в разглобен и събран вид.


Поръчах ги от сайта 123stitch.com, дойдоха за една седмица и съм страшно доволна!!!!

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 08:56 от Radika

# 37
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Много хубави неща сте ушили всички!  bouquet


   
И тук са увеличени цените. Преди възглавница на Вервако с кръстат бод беше 30, 00 лв., а сега са 35 - 36 лева. Тези на Орхидея бяха 26,00 лв. а сега са по 32 лв. Жалко..

    LaughingПреди и бозата беше по 6 ст., но вече не е.Не смятам, че цените им са завишени толкова страшно - все пак на днешно време всичко поскъпва. ВИЖ тук цената на Орхидея и Вервако(преди намалението) и ще се убедиш от къде е по-изгодно да си ги купиш.

# 38
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!
Не знам кого първо да поздравя и се страхувам да не пропусна някого... За това... БРАВО! БРАВО! БРАВО на всички от мен! Страхотни сте!   bouquet  bouquet  bouquet
И специални благодарности на sissak за новата тема - прекрасна е, както и всичките ти творения!
pepen поздрави за дечко със закъснение! Да ви е жив и здрав и само успехи в живота!
Аз няма да показвам етапче, но боцкам усилено и се надявам до месец да мога да покажа завършен първия си Dimension!
Прегръдки на всички от мен!!! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 10
Radika,честито!Пожелавам ти приятно шиене !Сайта май се оказа изключително полезен  ,благородно ти завиждам за гергефа.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте и извинявайте, че нахълтвам така. Много моля за малко помощ. Свекърва ми ми подари 4 сезона и за мен остана да им намеря овални рамки (става дума за София). Ако можете да ми помогнете със съвет къде да отида, защото не можах да открия нищо в интернет. Предварително ви благодаря Peace

Преди време бях намерила един сайт, човекът прави такива, но май е във Варна. Сега обаче нещо има проблем със сайта, казва ми да опитам след няколко часа, ето линка за всеки случай, все някога ще проработи http://pitore.site11.com/r_gobleni.html Иначе като пуснеш на "Изображения" в Гугъл pitore.site11.com, излизат картинки, можеш да ги погледнеш  Hug

Сисак, благодаря за прекрасната нова темичка  Hug Както винаги е оформена великолепно! Поздравления за новата ти прекрасна идея   bouquet А можеш ли да пуснеш линк към сайта си, че нещо не мога да го намеря  Praynig

Здравче, много красиво са се получили цветята  Hug

Няма да изброявам всички, че ще пропусна някого  Simple Smile Но всички гоблени са прекрасни   bouquet  bouquet

Аз почти завърших розовите обувчици, до няколко дни ще ги покажа, май и шрифт си харесах, ще видя как ще стане. После трябва да започна и синичките, за първи път ще шия втори път един и същи гоблен, направо не знам дали ще ми стигнат нервите. Пак добре, че ще е за момченце, едва ли бих имала сили да ушия два абсолютно еднакви розови  ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 534
Ето етапче от осмомартенския подарък

и това също, вече в съвсем готово  Grinning

И етап от последното ми творение

И имам молба , за първи път от оригинален гоблен не ми стигна конец , става въпрос за арабското момиче , белия цвят , под номер 18 е в оригиналната схема/изобразен като малко квадратче/. Ако някой може да съдейства кой номер е на DMC конците, ако не , имам някакво бяло у дома , ще довърша с него  newsm78





# 42
  • Мнения: 0
Прекрасни творения показвате, момичета!  bouquet
Гледам ви и ви се радвам от сърце!   bouquet
Преди минути видях в руски сайт даден линк за много графики, който искам да споделя с вас.
Може би някой от вас да си хареса нещичко.
http://www.xrestik.com/category/monochrome/


# 43
  • Мнения: 7
Radika, честити придобивки! Страхотни са!

Гуди, душичке, въшки, въшки, но са толкова много, че просто нямам думи! Отнема ти се амбалажния плик!  Laughing

хабиб, и от теб виждам красиви неща! А чашката с каничката са много слънчеви и свежи!

Nikol58, въпреки че не са ми слабост графиките, си харесах 1-2, които може би един ден ще ушия.

# 44
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
ради, ако на следващата срещичка донесеш нещо готово ще ни разбиеш   Flutter

никол58, и аз като мис емералд  Hug харесах много, много, много  Laughing и някой ден нещо ще ушия. в тоя ред на мисли, май не видях схеми  Thinking регистрация ли иска?

аз не видях нещата на хабиб  Confused иска фейсбук, а аз съм пас там  Confused

 ooooh! що така не почвам нищо ново? да не съм се разболяла нещо  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт