Отговори
# 735
  • Мнения: 1 572
Някой може ли да ми каже ако бебто е настинало какво да направим. всъщстност не знам дали това е проблема, носът му е като запушен и все едно хърка като диша. Ако някой е имал този проблем моля да ми каже какво да направим.

Можеш да почистваш с физ.р-р, да слагаш вит. Ц или капки от лайка  Peace
Съвсем възможно е носа да се запушва от зъбоникнене. За отпушване най-харесвам с Диснемар. Бързо и лесно. ина4е и физ.разтвор и вит С са отлично решение. Вит С може да даваш и през устата - по 1 ампулка от 2мл.

За уменията - малкия се върти от корем по гръб като див. Ходи катто го държа за двете ръце. Не се изправя сам, нито седи стабилно. По-скоро е като счупена матрьошка. Пълзи по странен начин, провлачва се като тюлен  Joy но е страшно бърз. В4ера му взех градинска люлка .... за хола .... и засега е хит. И каката се катери в нея.
Нощем дребното се буди по 3 пъти за ядене. не искам да го спирам - още няма зъби, така 4е е ОК. Имаше 1 преди, леко набол, но "из4езна" под подутите венци.
Лошото е 4е сега спя с  двете деца в една стая (при баба и дядо сме) и малкия буди сестра си. В  София всеки е отделно и да будуват не си пре4ат.
За времето и как смогвам - като съм при нашите ми е голям рахат. най-вече че мъжа ми с големите си претеции как трябва да се оправям с всичко е далеко  Laughing Откакто сме с 2 деца вместо да занижи критериите той се побърка да критикува. И аз като други не смогвам да се депилирам .... нооооооооо тези дни сам запланувала да посветя на външния си вид... за разнообразие.

# 736
  • София
  • Мнения: 700
Айде преди да е свършила темата, да ви почерпя тука, че старата Жозефа има рожден ден



Ох, сега да видя дали стана, че вместо торта, може да виждате само линк  Joy  Joy  Joy

П.С. Вярно нещо не ми се получи....Ами сори!
С две думи - почерпете се виртуално и без да виждате тортата  Joy  hahaha  Joy  hahaha Старостта си казва думата - за предния рожден ден тва с постването на снимка на торта ми се получи
  :bouquet  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 07:27 от Josepha

# 737
  • Мнения: 20
Josepha,  nbirthday newsm67  party023   bouquet

Ех, свършва поредната тема...а дечицата ни са толкова пораснали вече Hug
Ние ще сме на ДК на 9.08 и едва тогава ще видя как наддаваме. Вече ядем попарки и много пресни плодове. Месце: пуешко, пилешко и заешко. Предстоят останалите. За сега харесва всичко. За малко да не харесаме попарата ала мама е хитруша и излъга малкия мишок  Joy сега я хапваме и сме много доволни - три заместени хранения и две млечни. Да сме здрави само  Praynig Седим вече на дупе, но за малко. Въртим се много и все да сме прави, като сме в ръцете на мама. Слагаме буйки, но само за да свикваме с нещо на краката. В повечето случаи ги хапваме  Joy Зъбките: все още 6 бр. и много бърборим: та-та, ба-ба, дя-дя, дай и ма-ма  Mr. Green и др. неразбираеми звуци...
Нямам време за депилиране, лакиране, гримиране и др. такива  ooooh!
Намирам време за готвене само сутрин - в повечето случаи само за мъниците.
Ходя на фитнес три пъти седмично сутрин рано до 9ч сме се прибрали у дома, вземаме багажа и хайде по разходки. Изморявам се доста, но ми е хубаво  Sick. Килограмите: останаха около 8 и все още свалям...Белега от секциото избледнява, опъва ми от време навреме, мажа с Контрактубекс, но забравям напоследък.Хубав ден на всички  Hug

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 08:05 от pipi_mb

# 738
  • Мнения: 57
"Декемврийчето е вече с тен, иска да ходи на море то всеки ден"  Laughing newsm78


Josepha честит рожден ден!

# 739
  • Мнения: 90
Josepha, честит рожден ден. newsm59 Много любов, щастие и късмет ти пожелавам.

Как така стара,  Naughtyние с теб сме набори.... Аз не се имам за стара  Mr. Green

P.S. много вкусна торта..... Joy Joy Joy

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Josepha, страхотна торта си забъркала рано-рано сутринта !    cook  Joy

 nbirthday
Да си жива и здрава,
горда и щастлива мама!

# 741
  • Мнения: 3 647
Айде преди да е свършила темата, да ви почерпя тука, че старата Жозефа има рожден ден



Ох, сега да видя дали стана, че вместо торта, може да виждате само линк  Joy  Joy  Joy

П.С. Вярно нещо не ми се получи....Ами сори!
С две думи - почерпете се виртуално и без да виждате тортата  Joy  hahaha  Joy  hahaha Старостта си казва думата - за предния рожден ден тва с постването на снимка на торта ми се получи
  :bouquet  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Честит Рожден Ден, Джойс! Много здраве и късмет за  теб и цялото ти семейство Simple Smile 
 Whistling хихи освен, че сме адашки и  децата ни са адаши сега излиза, че и двете сме лъвици Simple Smile  хихихи

dobra, наистина е  много странен този феномен при  мъжете. Когато са сами и мама не е наоколо могат да живеят с месеци в пълен хаос и кочина, но когато се оженят и хоп стават  хипер- мега  изнежени и с претенции  Mr. Green Mr. Green Mr. Green 
Моя мъж е развеждан веднъж и като почне "Тя бившата.... ала бала" И много често го пращам при нея а.к.а на  майната му Simple Smile   Joy hahaha hahaha hahaha

# 742
  • Мнения: 1 262
Ей...Джос, честито мила!Да си жива , здрава и много щастлива!
Добра, хубаво си е при родителите Hug
Моят половинчо и той така, чуди ми се нашия защо навсякъде по земята имало играчки , било бъркотия!Как да му обясня, че това е нормално явление, когато има деца в къщата.Вика ми като бил само колко чисто било....е върви му обяснявай, че е трудно да гледаш малко дете и нещата да са като преди да го родиш.
Белега с нищо не го мажа, някой беше питал.
Ангуа,"И много често го пращам при нея а.к.а на  майната му"  Joy

# 743
  • Мнения: 305
Някой може ли да ми каже ако бебто е настинало какво да направим. всъщстност не знам дали това е проблема, носът му е като запушен и все едно хърка като диша. Ако някой е имал този проблем моля да ми каже какво да направим.

Можеш да почистваш с физ.р-р, да слагаш вит. Ц или капки от лайка  Peace
Съвсем възможно е носа да се запушва от зъбоникнене. За отпушване най-харесвам с Диснемар. Бързо и лесно. ина4е и физ.разтвор и вит С са отлично решение. Вит С може да даваш и през устата - по 1 ампулка от 2мл.

Mерси за отговорите. Опасно ли е това, и трябва ли да се ходи на лекар? Аз се притесних. Все още не са му поникнали зъбки. Витамин С специален за бебета ли?

# 744
  • Мнения: 1 262
Мацки, някой може ли да пусне новата темичка?Данили няма възможност и ме помоли , ако някой може да свирка, ще му пратя ника и паролата на Декемврийки на лични.Бих се наела, но никога не съм пускала и не знам как става.

# 745
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Аз съм пускала теми в друг раздел,но това не е от значение,аз сега ще излизам,но ако никоя не е пуснала до довечера,аз ще мога Simple Smile

# 746
  • Мнения: 276
Josepha, честит рожден ден, здраве, радости и успехи!   bouquet

Днес водих малката за изследванията на кръв и урина - хемоглобина й е на долната граница - 114, но като се има предвид че не съм захранила с месо, мисля че е много добре, а и пуснах отделно само желязо да й изследват и е 10,2. Малко по-ниски са стойностите на HCT/хематокрит и MCV/ср. обем на еретроцитите, някой знае ли какво означава това, че още не съм стигнала до ЛЛ да ги обсъдим  newsm78


Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 14:43 от Kimbarly

# 747
  • Мнения: 37
  Josepha   bdbaloni



Да си жива и здрава ти и цялото ти семейство! Весел празник!!!

# 748
  • Мнения: 1 572
Мари, прати ми парола и т.н. Ще пусна пълно копие на темата, че нямам жреме да оформям ножи красоти. каката ми виси на врата в наи-буквалниа смисъл Simple Smile))))))

Жосефа, честити старини Simple Smile))) поне има кой да те гледа Wink)))))

Монкас, детския вит Ц е на ампули по 2мг, а за възрастни от 5мг, ина4е е едно и също. Ако сополките са от зъби не се ходи на лекар, от друга страна няма как да ти кажа дали е това или е настинка. само лекар може, а често и те се заблуждават. Преди 2 месеца можех да се заълна, че малкия е с грип. Пуснах кръвна проба по друг повод и се оказа, че няма инфекция в организма, т.е. не е грип, а е от зъби. Сополките продължиха над 10 ден.

# 749
  • Мнения: 3
Здравейте и от нас !
Май ще съм последна в темата  Simple Smile
Позагубихме се малко  и ние ,таткото беше в опуска и си ходихме по нашия край  при бабите.То не беше почивка като почивка,едната баба само ходи и ме пита Петя кога трябва да яде ,другата пък ме съветва да я храня с по голяма лъжица  ooooh! да и се пълнела устата  Mr. Green да се смееш ли да плачеш ли .Но вече сме си сами и съм по спокойна  Simple Smile
Иначе от последната консултация сме 8кг и 68 см. Със захранването  сме още на зеленчукови и плодови .Педи каза да почвам със попара и каши без глутен.НЕ ми стана ясно как ще и давам каши без глутен и в същото време и попара,тя нали се прави със сухари или хляб?Ще въведа първо кашите и глутена и тогава попарата.Като чета вашите бебоци как ядат месо вече ,ние ще изчакаме още малко .От два дни и аз давам бискитки плазмон без глутен вечер в млякото,давам и да гризка ,но май не знае още какво да ги прави милата. Simple Smile  
За любимите моменти  всичко свързано с нея ми е любимо,особено когато я взема на ръце и тя се сгуши в мен  Heart Eyes Казва мама ,баба ,буу,мммм и разни други .Когато кажа бравоо ,пляска със ръчички.Като я питам къде е мишката , я намира с поглед .Все още не пълзим,но се обръщаме на всички страни,когато седи и я хвана за ръчички става с малко помощ от мен.Седи си стабилно и имаме две зъбчета.
За спането през деня спи по два пъти ,на обяд по около час ,следобяд по 2-3 часа ,но всеки ден е различно.

Josepha
 Честит Рожден Ден! С пожелания за много здраве и щастие на теб и цялото семейство   bouquet

Лек ден от нас !

Общи условия

Активация на акаунт