АПРИЛче весело расте - гука, смее се и маха с ръце! - Тема 2

  • 28 896
  • 714
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Страхотна темичка!!! Благодаря на всички, които са се потрудили!

# 31
  • Мнения: 14
Оле,темата отново е страхотна...Поздрави на Диди и на всички спомогнали за хубавите страници....Аз рядко пиша тук но от време на време чета,но пък за сметка на това не пропускам да изчета всичко във фейса.... Hug Hug Hug на всички мами и техните слънца.....

# 32
  • Мнения: 1 089
Честит ни нова темичка!!!
Чудесна идея със забавната статистика!

# 33
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
запис от мен  Peace

# 34
  • Мнения: 185
Страхотна е темата, благодарности на Диди, Елил и Ройс   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 22
Да споделя за кърменето и болестите
Бебка не се отби кърма имам макар и малко. Вчера дохранвах със 80 мл от изцедена и фризерни запаси-отказа да суче от мен макар да имах кърма но с температура малко над 38 градуса. Възможно ли е да и беше по-горещо млякото newsm78 Давам да суче, шише, гърда, вода и така. Не ядох два дни, малкото бисквити не ги броя те отидоха по направление Sick Днес дохраних пак със изцеденото от сутринта /вече нямаше нищо в мен/ и вечерта направих Аптамил но тя заспа доволна със последните глътки кърма от мен ooooh! Днес се храних добре макар и малко диетично.
Надявам се от утре да съм спокойна и всичко да се нормализира-без болници и болни. Утре ще излезем да пръв път след седмица. Чудя се как да я облека времето е по-хладно тя е изнежена, а ми се иска да не свиква на много топличко и навлечена но ме е страх от повторно връщане в болницата Sad няма да го преживея чесно да държиш малка ръчичка за да тече система през ноща е нещо което остава като татуировка върху теб избледнява но е там...
Да почерпя
Елеонора прави днес два месеца единственото което си пожелавам е да е здрава Praynig

# 36
  • Мнения: 31
Малко става нахално,но ще си поискам пак да ме включите в групичката във Facebook,защото днес никой не ме отрази.....ако е възможно де!

Asq Velkova

# 37
  • Мнения: 710
Ха и мене тук! newsm47
book трета страница вече,значи можело да бъдем активни и тук.Да пишете ей,че
Цитат
big mamma, заради времето ли отложихте? Доста е хладно, но ние ходим на разходки и много добре спи навън сега, в жегата се буди и е по-нервен.
И ние излизахме,но въртяхме около блока.До парка е 20 минути пеша,нямаме кола и в случай ,че завали дъжд аз няма къде да се скрия с децата.Иначе срещата се състоя,който бил смел е отишел.
  bouquet   bouquet   bouquet За трите труженички по темата!
Деси взимам си парче с удоволствие и вече никакви болести.
Аз съм гроги ,рапорт дан,отпрашвам към леглото .

# 38
  • Мнения: 1
Диди, чудесна темичка  bouquet благодаря и на Елил и Ройс   bouquet  bouquet  

Честити два месеца на Ели на Деси и да оздравявате и никакви болести повече.  

Днес ми се видя страшен вятъра и не излязохме навън и вечерта беше драматична - дано утре времето е спокойно, за да се разходим.

Сладки сънища и по-малко ставания тази нощ  smile3524

# 39
  • Мнения: 7
Супер е темата! newsm74  И номинациите са много интересни-пак и моята мома се е класирала в няколко Simple Smile Благодарности и на Елиз и Съби!!!Страхотни сте момичета !!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 40
  • Мнения: 2
Благодаря за страхотната темичка на Диди, Ройс и Елил! Браво гърлс! Браво!
С такова удоволствие и усмивка четох статистиките! smile3501
И сме много в април и сме сговорни и сме най! smile3501

Мислех, че сме се отървали от колики  Banghead Banghead Banghead Ама не. Чудех се аз защо младежа ми сладък не пожела да заспи снощи от 22.00 до 3 през нощта и после през деня будувахме от събуждането ни в 7 до преди малко....добре, че татко ни ще се прибере днес за вечерта, че аз направо бях вдигнала бяло знаме.....ръце не останаха, то не е дундуркане, то не е носене, лщшкане, калтене, поклащане и всики форми на движение за които можете да се сетите.
Последно медецинската сестра го мери моят прекрасник на 29-ят ден от раждането и тогава тежеше скромните 5150 гр. О тогава са минали 13 дни, в които още не съм го мерила, но го усещам ...натежал.
В понеделник сме на консултация и ще го видим докъде сме го докарали с това висене на  bombs

Мами, щях да ви питам на какви контрацептиви се спирате (ако изобщо), особено кърмачките. Аз лично нямам никакво желание да се повторя толкова скоро. В понеделник ще трябва да го обсъдя и с доктора. Като че ли от всичките налични се замислям най-много за спирала. Поне няма да е на хормонална основа, че с тея хормони не знам вече. Пишман станах. И ММ. Май той повече smile3502

# 41
  • Мнения: 43
Малко става нахално,но ще си поискам пак да ме включите в групичката във Facebook,защото днес никой не ме отрази.....ако е възможно де!

Asq Velkova

 Асе, как не сме те отразили  newsm78, даже вече приветствахме присъединяването ти във фейса  Thinking! Mwpo - Галето уж те е присъединила, да не е вкарала някой друг  hahaha? Снимката на профилът ти предполагам е с двете бебенца? Ако да пиши ми на лични да те вкарам  Grinning!
Очакваме и ЕлБиЕн да се присъедини  Grinning
 

# 42
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мами, щях да ви питам на какви контрацептиви се спирате (ако изобщо), особено кърмачките.

Аз съм на най-сигурните възможни!  Joy  Joy Crazy

# 43
  • Мнения: 2 478
Прекрасно оформление на темата! Поздравления! Само че поради една неточност в една цифричка сме попаднали в грешна номинация Laughing Терминът ми беше на 17.04, а не на 17.03 както е отбелязано в началото, и поради тази причина Преслав е роден 18 дни по-рано, а е в категория най-лежерен мъж ( закъснял 2 седм). Ако LadyDiDi има време и желание може да поправи тази неточност. Иначе ние се самономинираме за най-бързо раждане ...20мин.

Последна редакция: нд, 12 юни 2011, 17:51 от Le Soleil

# 44
  • Мнения: 22
Номинирам се за най- малко наддала майка през бременността -3кг. съответно след раждането -12,5кг. Но като гледам съм се запътила към Мама Цоцолана заради кърменето Joy Joy Joy ям заради пустата кърма #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт