90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №142

  • 29 053
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Момичета,на някой да му се е обърквал цикъла от режима?
идва ми безболезнено, тече слабо и свършва за около два дни и половина /не ми е бил винаги така, според мен е от рязката загуба на тегло/
но вчера като се премерих бях +2кг #Cussing out
дано е от цикъла,че иначе ще кача повече отколкото съм свалила........................
спокойна, ще си отидат когато ти дойде  Peace

# 31
  • Мнения: 23
Във въглехидратния ден може ли да се яде кроасан?  Thinking

# 32
  • Мнения: 61
ana_huanita, резултатите са очевидни   bouquet

Семирамида, имаш ли снимчици да те видим как си се офиданчила  Heart Eyes

Момичета,на някой да му се е обърквал цикъла от режима?
Аз мисля, че много добре се отразява режима на цикъла - минава много по-спокойно  Mr. Green
Но държа да отбележа, че порциите ми не са малки, при мен няма 5 ягодки, 3 хапки и 2 ядки  Embarassed

Ronic  bouquet
Днес въглехидратен- добре се напуках Sick Утре ще си бера гайлето #Cussing out
И аз си хапнах добре  Embarassed но съм имала и въглехидратни с по-големи количества Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 3 414
Мидичке,направо.......ама ти не си за тук.Пусни ми на лични снимки,плииииис.
Пия една вода и лягам че почва да ми стърже.Омазах се обилно с кремове Close

# 34
  • Мнения: 10
Момичета,на някой да му се е обърквал цикъла от режима?
идва ми безболезнено, тече слабо и свършва за около два дни и половина /не ми е бил винаги така, според мен е от рязката загуба на тегло/
но вчера като се премерих бях +2кг #Cussing out
дано е от цикъла,че иначе ще кача повече отколкото съм свалила........................
спокойна, ще си отидат когато ти дойде  Peace

Чул те Господ!!!Дано да си права!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 35 153
Роник, и аз съм имала големи количества, ама днес...... Sick
Иве, с какво се мажеш Flutter и къде Mr. Green
Сега осъзнах, че утре съм увиснала без закуска #2gunfire

# 36
  • Мнения: 143
Здравей те фиданки Hug

Аз не съм писала от давна но ви чета.
В петък дъщеричката ми имаше рожден ден стана на две и имахме много гости а ми беше плодов е ми вечерта обърках нещата здраво че и в събота продължехме с купона  ooooh!
И така след два дена напълно провалени кантара ме втрещи като се оказа че не съм мръднала  #Crazy направо не вярвах на очите си.
Но днеска вече режимна се тръшнах болна и сега едвам гледам  Tired зверски ме боли гърло и хрема ме мъчи абе кофти работа.
Остава едно кило да преборя до финала който наближава Naughty та сега се взимам в ръце и продължавам сериозно.

Днес бобов:
З-кафе и ябълка
О-задушени картофи и салата
В- ориз със зеленчуци и салата

Водата днес е малко че много ме боли гърлото и едвам преглъщам но отивам да се направя чай.

Ана Хуанита браво чудесни резултати  bouquet на последната снимка изглеждаш много добре и прическата ти е много хубава  bouquet

За цикъла прави ми впечатление че последните два пъти ми идва по рано и е по малко  Thinking а преди да ми дойде задържам здраво  #Cussing out

Лека и спокойна вечер на всички  bouquet

# 37
  • Мнения: 406
Минавам и аз на късен отчет.

З: Проспах я и минах само с кафе...
О: Към 2ч хапнах салатка домати и краставици и житце..
В: Бейк ролс и малко тиквички

Цял ден нямах интернет... Много лоши неща казах за техниците на булсатком  #Cussing out  Laughing

Утре плодчета...  Grinning Никакви прегрешения  Naughty  Искам да изглеждам като Мидичка...  Благородно ти завидях, да знаеш... Докато бях 52 килограма и се харесвах изглеждах като теб преди да започнеш диетата...

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте и от мене !Аз пак съм тук отчаена и започваща наново.
Страхотен резултата постигнах с тоя невероятен режим на хранене преди три месеца, но ....няма пълно щастие.
Смених работата и ....уви.Нощни смени ,лудо бачкане и естествено натрупани килограми ,същите свалени, че и 5 отгоре,никакво време да ви чета и никакъв стимул.
Връщам се в 2,00 сутринта от втора смяна и залягам на хладилника и така и така......
Днес реших да си пробвам дрехите от миналото лято ,познайте как ревах като магаре на бустан.Нищо не ми става !!!
От днес пак съм се метнала и пиша защото сте страхотна подкрепа и знам че ще се справя.
Помогнете ми с това нощно хранене - какво да правя.Хапвам към 18,00 на работа, но от 18,00 до 02,00 са си цели 8,00 часа и отново съм гладна.Поне като съм първа смяна си лягам да спя и не мисля за плюскане.А с тия вторите ......?
Страхотни са постиженията на всички ви - възхищавам ви се !От мене много  Hug

# 39
  • Мнения: 110
Здравейте момичета, преди  мъничко се върнах от път и веднага да видя какво става при вас, нова тема си имаме,благодаря за което!!!Тези два дни си бях режимна , ама вечерите ми бяха след 20 часа, цикъла ми закъсняява 2-3 дни ,чувствам се като балон, а пък на кг не съм мръднала от петък ,все са си 55-56.В сряда ми е последния воден ,дано след него да се махнат още -2кг поне.Утре ще намаля порциите на въглехидратите,пък да видим.Ана Хуаните изглеждаш прекрасно и тази прическа ти стои върховно.

# 40
  • Мнения: 1 669
Добро утро! Кога я изписахме и тази темичка newsm78

Обичам череши, обожавам череши, ама... тази сутрин плюс 600. Това на нищо не прилича #Cussing out

# 41
  • Мнения: 222
Здравейте и от мен.Вчера варива.
з.банан
о.200 гр.царевица+1домат
в.МНОГООООО ПРЕКАЛИХ Embarassedбях на рожден ден и нямаше как нищо да не ям.понеже празника беше в китайски ресторант ядох салата орис със зеленчуци и оризови спагети със зеленчуци.
Най-лошото е че работя до 7 и половина и просто не мога да се храня по-рано.Като свърша работа бързам да се прибера и общо взето ям след 7.40 ,но преди 8.Само когато съм почивка мога да си позволя по-ранна вечеря.  bouquet

# 42
  • Мнения: 10
Добро утро и успешна и минусова седмица на всички! Simple Smile

З - 2 ябълки
О и В вероятно ориз със салата или ориз със зеленчуци

# 43
  • Мнения: 0
Добро утро днес съм белтъчен  тази сутрин кантара  показа 54.6 и се зарадвах много защото все 55  ..55 и нещо

З- банан
О и В- чудясе между чушка,сирене и домат (много свежарско) или яйца с салата(от както съм на диетата яйца не съм яла дори на великден  Crazy)  та едното за обяд другото на вечеря ще видя кое първо

# 44
  • Мнения: 1
ДОБРО УТРО И УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!

След вчерашния въглехидратен пак съм нагоре,направо ужас.Днес плодова.

Михайлова да ти е здраво и щастливо детенцето, а ти бързо да се излекуваш.

Сега съм в МЦ и не е по-различно от друг път.

Хубав ден и пак ще ви нагледам към обяд! Hug

Общи условия

Активация на акаунт