Ин-витро Плевен 3

  • 64 561
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 81
Момичета  на  04.08. е редукцията  на Танита и има нужда от нашити стиснати палци.
Успех Танита!!!

# 706
  • Мнения: 670
Танита  с теб сме  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
УСПЕХ!

# 707
  • Мнения: 216
Привет! Благодаря ви за стиснатите палци! Hug На 04.08 в 8:00 часа отивам в болницата при доктор Мазнейкова. Ако няма усложнения ще ме пуснат същия ден. Надявам се да няма такива.

Днес си направих изследванията, които ми искаха - пълна кръвна картина и утайка и така...Утре следобед заминаваме за София. Вече търпение нямам да идва и да заминава тая редукция. Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 174
Танита,стискам ти палци!Дано редукцията мине възможно най-спокойно и безпроблемно!Ще бъде,няма как да не бъде!УСПЕХ!

# 709
  • Мнения: 817
Танита, успех и от мен, с теб сме  Praynig .

# 710
  • Мнения: 3 499
Tанита, Успех Praynig Praynig Praynig Praynig

# 711
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Танита, УСПЕХ!!! HugСигурна съм ,че всичко ще е наред! Peace Praynig

# 712
  • Мнения: 81
Танита, стискам палци. Знай, че всички духом сме с теб и те подкрепяме.  Успех !

# 713
  • Мнения: 300
Имаш и моето стимулиращо "ДА", придружено със силна прегръдка!
Смело напред, Танитка!

# 714
  • Мнения: 4 737
Танита  Hug споко и чакаме вече последните новини при теб !:bouquet:  Hug  Peace

# 715
  • София
  • Мнения: 1 079
Танитка,убедена съм,че всичко ще мине добре fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Hug

# 716
  • Мнения: 165
Танита,имаш подкрепата на всички ни   bouquet Бъди спокойна и силно вярваме,че всичко ще е наред! Hug

# 717
  • Мнения: 216
Благодаря на всички за стиснатите палци и положителната енергия! С такива хубави мисли, от толкова много хора, знам, че нещата ще минат по най-добрия начин. Ще пиша в четвъртък да ви кажа как е протекло всичко. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!!  Hug Hug Hug  bouquet

# 718
  • Мнения: 86
Tanita, и от мен стиснати палци и прегръдки, чакаме те в четвъртък с добри новини  Hug

# 719
  • Поморие
  • Мнения: 186
Успех,Танита!!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт