Ин-витро Плевен 3

  • 64 529
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 737
Здравейте, момичета още не мога да се осъзная.Теста е положителен и не подлежи на повтаряне 398 на 13ден.На 11.08. съм на преглед при д-р Емин.Преди мен имаше две мацки и те бяха с положителен резултат/ при него са/.Много сбъднати мечти пожелавам на всички и да вярвате в успеха., а доктора е №1.
Силно ви прегръщам и целувам всички.

МЕЛАНИИИИ   Hug ЧЕСТИТО! дай боже  Praynig оттук насетне много сбъднати мечти  PraynigHug

# 751
  • Мнения: 87
Мелани, и от мен ЧЕСТИТОООООООООООООО  newsm04! Пожелавам занапред лека и безпроблемна бременност! Честито и на останалите момичета, които са били преди теб днес в клиниката Simple Smile  bouquet
Бебезанче, хайде мила, чакам да се включиш с положителния резултат Hug Praynig

# 752
  • Мнения: 4 660
Здравейте, момичета още не мога да се осъзная.Теста е положителен и не подлежи на повтаряне 398 на 13ден.На 11.08. съм на преглед при д-р Емин.Преди мен имаше две мацки и те бяха с положителен резултат/ при него са/.Много сбъднати мечти пожелавам на всички и да вярвате в успеха., а доктора е №1.
Силно ви прегръщам и целувам всички.
Честито мелани много се радвам за теб newsm68 smile3501 newsm44

# 753
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Меланииии, слънце, казах ли ти!!!!!!! Hug Hug Hug Леле, много ме зарадва поста ти Grinning Честита ти бременност, лека и безпроблемна до термин!!! Hug И ще си чакам почерпката Wink Mr. Green
Ох, сега и Бебезанчето да потвърди положителен кръвен тест Praynig и довечера ще пия за ваше здраве hahaha
Танита, хайде чакаме те за новата темичка Hug

# 754
  • Мнения: 261
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Мелани, честита сбъдната мечта!!!  newsm07
Кик продължавай с вярата и те чакаме отново с резултат!!!   girluu

# 755
  • Мнения: 61
Меланиииии - много, много се радвам за теб! Браво - супер си! Желая ти оттук нататък всичко да върви перфектно!  Сега се пази много, много!!!!! Успех!

# 756
  • Мнения: 300
Радостна новина, честито, Мелани!
Браво и на Танитка!
Кик, хайде и на теб да ти е такова шеметно съвсем скоро!
Чакаме Бебето със силно стиснати палци!

# 757
  • Мнения: 174
ЧЕСТИТО МЕЛАНИ!За съжаление ,аз съм с нисък резултат-13,17.Още съм в шок,защото всичко вървеше перфектно до ЕТ,НО  от там нататък какво е станало е мистерия!

# 758
  • Мнения: 817
Мелани честито!!!!
Бебезанче, една голяма  Hug всички бяхме убедени, че този път се е получило при теб.
При мен днес 13-ти ден, Престо показа категоричен отрицателен резултат, дата за теста ми е в понеделник, така че тогава ще съм 100% сигурна, надявам се на съдбата на Радолина.

# 759
  • Мнения: 300
Бебе-Бебезанче, като прочета подобен пост, реввам и не намирам думи, с които да успокоя. Знаеш, че те мислим,  Hug!

Пингвинче, да ни зарадваш!

# 760
  • Мнения: 4 737
Бебезанче  Hug Ужасно е ... Прегръщам те силно! Пингвинче късмета да е с теб в понеделник, да последваш Радолинкааа  Hug Няма я още Танитка   Hug нея чаках, исках лично да я поздравя! Горе главата момичета Hug .. тези, които не успяхме тази сесия, дано следващата след почивката е повече от успешна! Peace  Вярвам, че всички ще гушкаме мечтата си скоро  Praynig

# 761
  • Мнения: 216
Заповядайте в новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=601693.new#new

Общи условия

Активация на акаунт