Ин-витро Плевен 3

  • 64 540
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 660
Танита дано всичко мине добре Praynig
Утре ми е кръвния тест да видим какво ще излезе Tired

# 721
  • Мнения: 86
Утре ми е кръвния тест да видим какво ще излезе Tired

Успех Hug

# 722
  • Мнения: 483
Танита успех за утре!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm10 smile3525  love001

Кик дано имаш  EFP тест за утре!  newsm10

# 723
  • Мнения: 4 660
Танита успех за утре!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover newsm10 smile3525  love001

Кик дано имаш  EFP тест за утре!  newsm10
Дано  Praynig Praynig Praynig

# 724
  • Мнения: 174
kik,стискам палци и за теб утре Praynig!Хайде дано повлечеш крак с положителен тест EFP!УСПЕХ newsm10!

# 725
  • Мнения: 261
Танита, успех ти пожелавам от все сърце, бъди силна и смела Simple Smile
Ние всички сме с теб  newsm51 и твоите малки съкровища Simple Smile

# 726
  • Мнения: 3 499
КикPraynig Praynig Praynig Praynig за +тест Praynig Praynig

# 727
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Кик , дано утре е най- щастливият ти ден! Peace Hug

# 728
  • Мнения: 4 651
Важен ден ще е утре за кик и Таня. Стискам палци.

# 729
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Танче, имаш и моите стиснати палчета, мила! Praynig Hug Хайде, че като се завърнеш ще трябва да пускаш новата темичка и хууууубаво да ни наръсиш с бременелски прашец Hug Hug Hug

# 730
  • Мнения: 817
Здравейте за днес, стиснати палчета днес за Танитка и Кик, утре за Мелани. Бебезанче ти кога си, нещо се спотайваш?

# 731
  • Мнения: 61
Здравейте на всички! Надявам се август да донесе само положителни емиции!!!

Не съм пускала палците и аз за Таня , и за цялата дружина в навечерието на положителните им  тестове!  bouquet

За тези , които се притесняват казвам, да не униват преди да направят кръвния тест!
На мен на 13 ден от трансфера прехваления  Шуърчек нищо не показваше в продължение на 4-5 минути. Не бледа или каквато и да било - НИКАКВА! Нали се сещате какво се случва в тези минути. Преди да го изхвърля в кофата реших последно да го погледна и тогава видях по слаба от тестовата , но все пак видима черта! След 4 часа изследването на ЧХГ показа 129,1 , което би трябвало да покаже сериозна черта - нали?!?! Но не! А на теста пише че отчита ЧХГ по голямо от 25.
Така че - НЕ БЪРЗАЙТЕ!!!

Късмет , момичета!!!!

# 732
  • Мнения: 4 660
Вчера си направих уринен тест появи се леко розова черта.
Днес кръвния показа 54,31 и ми казаха че е положителен.
Втория ми тест е в понеделник .
Някой имал ли е такъв резултат??? Thinking

# 733
  • Мнения: 61
Момичета, току що говорих с Танита - редукцията е минала без проблем, чувства се добре и си почива сега. Утре ще я изпишат и каза че вероятно утре вечер, като се прибере, ще сподели подробности. Grinning

Кик, чувала съм за такъв резултат - с последвала нормална бременост и раждане. По принцип всеки резултат над 5 е положителен. Така че опитай се да си спокойна. Важно е сега на следващото изследване ЧХГ да се увеличило  / удвояването на всеки от 48 до 72 часа показва , че нещата се развиват добре/ !
Стискам палци! И очаквам да се похвалиш в понеделник!!!

# 734
  • Мнения: 670
 newsm51  bigdance2
ох няма думи от вълнение  Hug
Kik за теб още стискам палци, но съм сигурна в положителния ти резултат  Hug
А на Тенита - желая бързо възстановяване   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт