Отговори
# 15
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Мерси за новата тема. Ние направихме сесията при Яна Пенева. Не мога да кажа какви са снимките, понеже не съм ги видяла. Но децата им хареса да ги снимат.

И ние бяхме на фотосесия, обедини ни с още едно семейство , опасявам се ,че малката се изнерви и не се получиха хубави снимки ,не разбрах (тъй като дребната мрънкаше вече) къде мога да ги намеря?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 912
Къде снима този фотограф и дали ще е съгласен да снима мен и децата в комплект?  Laughing
ако искаш да ти дам тел. и да се чуеш с него и ако се харесате - и ваучера Wink

# 17
  • Мнения: 11 338
Къде снима този фотограф и дали ще е съгласен да снима мен и децата в комплект?  Laughing
ако искаш да ти дам тел. и да се чуеш с него и ако се харесате - и ваучера Wink
А линка към офертата можеш ли да ми дадеш?
Ще ти пиша утре дали ще купя ваучера ако някой не ме изпревари  Laughing

# 18
# 19
  • Варна
  • Мнения: 355
И ние бяхме на фотосесия, обедини ни с още едно семейство , опасявам се ,че малката се изнерви и не се получиха хубави снимки ,не разбрах (тъй като дребната мрънкаше вече) къде мога да ги намеря?

Ето тук ще публикува няколко, когато ги обработи. После трябва да отидеш да си вземеш диска.

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
И ние бяхме на фотосесия, обедини ни с още едно семейство , опасявам се ,че малката се изнерви и не се получиха хубави снимки ,не разбрах (тъй като дребната мрънкаше вече) къде мога да ги намеря?

Ето тук ще публикува няколко, когато ги обработи. После трябва да отидеш да си вземеш диска.

Къде ? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 82
   
   
http://snimamte.com
А кой ви каза че трябва да се снимате пак? И аз разбрах за ЛАптопа, но тя повече нищо не писа.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 355
Извинявам се, пропуснах да сложа линк. Ето това е блогът й: http://yana931.blogspot.com/
 
А кой ви каза че трябва да се снимате пак? И аз разбрах за ЛАптопа, но тя повече нищо не писа.

В блога е писала имената на хората, чиито снимки са се загубили, за съжаление сме сред тях.

# 23
  • Мнения: 79
  bouquet Hug Айде честита тема нова Simple Smile Дано да я запълваме само с положителни емоции и добри попадения с ваучерите  Mr. Green аз имам няколко ваучера, които имам намерение да използвам , че ще им минат сроковете  Rolling Eyes гледах новите неща по сайта на колектива, според мен по-добре са го направили от преди, виждат се ваучерите с датите и т.н преди беше... хаос  Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 841
А някой от вас може ли да ми предложи маникюр без ваучер евентуално  newsm78
Пробвай при Вили в New Life Day Spa  Simple Smile
Засилих се да купувам ваучер за "За мишките и хората" за тази неделя, ама няма  Crossing Arms
Взех си за кавитация в Ейнджъл Фейс, записах си час за петък.

# 25
  • Мнения: 43
Маникюр: На мен Ирина от Фелиста ми направи прекрасно впечатление. Отидох с ваучер за маникюр с лак - поисках да нямам лак, само заздравител, а жената съвсем от сърце ми направи декорация за 4 пръста. Много хубаво се получи!! В петък съм се записала да ходя пак, за същото без ваучер.  Имам още един да ползвам, но ще си го къткам. Simple Smile

Имам си и друга любима маникюристка, но да не досаждам - от ваучерните мога да препоръчам Русалия от Ню Имидж в района на Централна Поща. Чоколина също беше доволна от нея.

В Баронеса наскоро ми направиха хубав педикюр - бях без ваучер там, видях, че по ценоразпис маникюра с лак е 10 лв, мога и аз да се пробвам някой път.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 553
И аз в новата тема. Peace

# 27
  • Мнения: 5 250
Взех ваучери за тази оферта http://grabo.bg/varna/hapnete-vkusno-meniu-pod-zvutzite-na-jiva- … -za-2060lv-03twmn Някой ходил ли е, как е заведението?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 283
аз ще чакам за фризьор Grinning

# 29
  • Мнения: 43
Взех ваучери за тази оферта http://grabo.bg/varna/hapnete-vkusno-meniu-pod-zvutzite-na-jiva- … -za-2060lv-03twmn Някой ходил ли е, как е заведението?

Аз бях там с приятели, от нас много положителни отзиви по отношение на качеството на храната и обстановката. На нас много ни хареса.
(Някъде назад е в старата тема, утре ще се опитам да го изровя)

Общи условия

Активация на акаунт