Кюретаж и забременяване след това - 19

  • 20 910
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 802

Честито, мамче! Жива и здрава да ви е Рали! Много радост да ви носи! Бързо възстановяване!

Аз хич не съм влизала, не помня от кога. Днес моето дете си разцепи езика, не може да се лепи, да се шие, понеже трябва пълна упойка. Толкова кръв изтече. Cry

# 16
  • Мнения: 201
Добро утро  bouquet
Дъгичка, благодаря за темата  bouquet
ЧЕСТИТО НА МАМА ВАЧЕ   bouquet  Да ви е жива и здрава малката Ралица  Hug bowuu  bouquet
Аз нямам много какво да кажа, освен че когато човек има много работа забравя за другите си мисли за бебе и забременяване  Peace Доказано при мен вече цяла седмица  Wink
Хуваб ден ви желая - ДНЕС Е ПЕТЪК  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 68
Добро утро!!!   bouquet

Честито на мама Ваче!!! Да расте много здрава и щастлива малката принцеса!!!! bigdance2

Все такива хубави новини пожелавам да има в новата тема!!!

# 18
  • Мнения: 450
Бейби, как го разцепи тоя език бе боже. Тия деца просто могат да те изненадат с невероятни пакости. И какво сега - може ли да се храни - плака ли много?

Дъгичке, мерси за темата.  bouquet

Магнет, като ти остане време, драсни едни два реда как се справяте вкъщи.

# 19
  • Мнения: 7 118
Бейби, как така е разцепен този език? Направо се стреснах чак  Shocked Какво ще го правят лекарите щом не може да се шие или лепи  ooooh!

Аз от сутринта се бях надъхала днес да си видя изследванията...уж трябваше най - късно днес да са готови, но естествено не са. #2gunfire Цяла седмица им трябва в лабораторията за един влагалищен секрет явно ...За листериозата и токсоплазмозата ми казаха, че ги изпращали някъде, тук не се правели тези изследвания. Сега си мисля за секрета: лекарката предния път каза, че ако няма гадове излиза за 3 дни резултата, ако обаче излезе нящо на посявката, още 3 дни отивали да се види какво е животното мръсно. Това означава ли, че са ми лепнали нещо красиво по време на кюретажа, защото преди това бях ок?  newsm78 
Иначе кръвната ми картина е излязла само и казаха, че там всичко е наред. Урината и нея я няма никава. Сега ще чакам пак до вторник следобед.  Tired

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Ваче, честита малка кукла! Да ти е жива и здрава Рали и много да ви радва, а на теб бързо възстановяване!



Бейби, как стана това нещо? newsm78 Как е малката? Hug

Тед, и аз не съм чувала за такова нещо. Hug Чакаме те да разкажеш какво е казал доки. Hug

Файърче, кога ще е тестчето? Praynig

Магнет и аз се присъединявам към призива на Хорозе да драснеш някой ред как сте в къщи. Hug

П.П. Зузи, листериоза се пуска в ХЕИ и резултата е готов за 3 дни.

# 21
  • Мнения: 9 095
Зузи, от Тони знам за листерията че само в ХЕИ се изследва Thinking а не ти ли казаха какво е излязло нещо на посявката, или направо след 3 дни newsm78 на мен чак такива детайлни обяснения не са ми давали, дадоха ми точно 7 календарни дни да се обадя да питам...а иначе дали са ти лепнали нещо...незнам...аз имам съмнения "моя гад" да  е от кюретажа, макар че нямам никакви оплаквания, пуснах изследването ей така...пък то пак се намери какво да излезе ooooh! обаче кой да ти каже, както казваш един лекар "нямат визитна картичка" hahaha ще лекуваме, ко да прайм.. Crazy
Тони, аз ще питам пак днес дали наистина е така ама как може да се изолира тази бактерия само ако няма нищо друго..един вид гъбичките примерно я прикриват Shocked ще падна просто, лошото е че съм по- нетърпелива от вас и как ще изкарам до следобяд Crazy
Файърче, да не ме помислиш за нахална, ама ние днес приключваме седмицата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз днес съм ужасна да отбележа...незнам какво става, но от снощи насам имам чувството че ще ми изпаднат органите и откачам ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 771
Честита бебка Рали на мама Ваче!   bouquet  bouquet  bouquet
Магнетче Hug радвам се, че сбъдна мечтата си и се чувстваш толкова щастлива!
Бейби, как я направи тая беля малката кукла? Дано бързо да се оправи!
Дъгичке, поздравления за свалените кг., аз от раждането първо качих три, после свалих 5, ама много бавно Sad Направо се ужасявам как ще изглеждам по бански....

# 23
  • Мнения: 7 118
Зузи, от Тони знам за листерията че само в ХЕИ се изследва Thinking а не ти ли казаха какво е излязло нещо на посявката, или направо след 3 дни newsm78 на мен чак такива детайлни обяснения не са ми давали, дадоха ми точно 7 календарни дни да се обадя да питам...а иначе дали са ти лепнали нещо...незнам...аз имам съмнения "моя гад" да  е от кюретажа, макар че нямам никакви оплаквания, пуснах изследването ей така...пък то пак се намери какво да излезе ooooh! обаче кой да ти каже, както казваш един лекар "нямат визитна картичка" hahaha ще лекуваме, ко да прайм.. Crazy
Аз днес съм ужасна да отбележа...незнам какво става, но от снощи насам имам чувството че ще ми изпаднат органите и откачам ooooh!

Тединка, как така имаш такова отвратително чувство? Има ли някаква причина. На мен ми се е случвало при цистит или при настинка, а също така и като ходя на гинеколог.
За посявката нищо не ми казаха, защото аз звъня на лекарката, а не в лабораторията. Те там са едни сърдити бабки. Ще си чакам, какво да правя. И да излезе нещо, ще го борим, какво да правим...но силно се надявам да няма гадове.
Ти Тедд пиши като се ИЗконсултираш, че те мисля от вчера.  Hug

# 24
  • Мнения: leet
Момичета добро утро на всички Heart Eyes
Честита малка принцеса на мама Ваче, да им е жива и здрава и много да ги радва Hug
Аз още вчера направих тест момичета и  EFP с не толкова ярка втора черта, но за толкова закъснение ми се стори бледничка и пуснах ЧХГ, по календар вчера съм влязла в 5 г.с., стойността от теста е 71,5, да утре ще го повторя, че нещо ми малее newsm78
Иначе хем съм щастлива, хем уплашела, вчера казах на таткото, и той се зарадва, но и малко се притисни, почнаха сметки, пари, и такива ти ми работи, даже почнаха пазарлъци, че второ няма да има, та се изпокарахме, и му викам, абе ние едно нямаме, аз се избихме за второ Thinking
Убедих се, че това е божа работа, този месец не съм мерила и засичала нищо заради химичната миналия и имаме 3 сърчица в графиката за целия месец, което не се беше случвало Blush, толкова усиля сме полагали миналите месеци, а сега, хоп + тест. Само се моля всичко да е наред.
Чудесно е, че започнахме темичката с добри новини Heart Eyes, чакаме Динорка Hug Hug Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Firegirl, много се радвам за теб! Hug Честити 2 чертички и да си ги отгледаш до 3-4 кг. бебче! Hug Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
Честито на Ваче и от мен, много радост да ви носи малката принцеса   bouquet
Магнитче, най-после се появи  Hug
Firegirl  стискам палци всичко да е ок (засега няма да ти честитя, но здраво ще стискам палци)

Относно изследванията - токсоплазмоза, хламидия и уреаплазмата ги чаках 2 седмици, защото изследванията се изпращали в чужбина и там се правели.  Peace Спокойно момичета, за ден два едва ли е фатално.

# 27
  • Мнения: 1 884
Firegirl Hug Hug-тихичко честито и от мен..безпроблемна и прекрасна бременност до финал Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed
не се ядосвай на таткото..понякога наистина мъжетех са меко казано марсианци Mr. Green Mr. Green
Бейби ooooh! ooooh! ooooh!-ах малката лудетина..как я сътвори таз беля Hug

Динорка Praynig Praynig Praynig
Тедко Hug Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 129
Добър ви ден мацки!  Hug

Файърче, страхотно мила! Едно тихичко честито   bouquet   Стискам палчета за леко бременеене, да ни известяваш най-редовно  Hug

Аз съм леко притеснена. Не знам дали има връзка, но днес ми е 5 ден от МЦ, боли ме отляво долу ниско, кратки остри болки, а кръвта си е абсолютно кафява. Малко се стряскам...

# 29
  • Мнения: 7 118
Файърче, тихичко си се усмихвам и ти стискам палчета, ама много, много, много силно!  Praynig Praynig Praynig
Сега започвам да се карам  Mr. Green: никакви мисли за пари, сметки, разходи и т.н. Ние така я подкарахме предния път. Мисли само и единствено за себе си: да си спокойна, в главата ти да има само +++ мисли и никакви такива караници и вдигане на кръвното. (това поне ще ти гарантира по-ниски нива на пролактин и ще ти спести мноооого излишни нерви  Simple Smile )
И пак ти казвам  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed moresmile

Общи условия

Активация на акаунт