Кюретаж и забременяване след това - 19

  • 20 914
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 118
Айде стискаме ги.

Оф, Зуз, как съм - добре съм. Страхове колко щеш, ама трайкам си и така. На доктор съм другата седмица, обеща доки да каже пола, ще ви уведомя. Дано всичко е наред де. ЧЕ вече спокойно не мога да говоря, все като споменавам бебето и добавям...то да се роди живо и здраво, или живот и здраве... и така.

Айде чакам ви и вас да ви излизат всички изследвания, да ви дават зелени светлини и да чакам тестчета.

Хорозе, ами стига прибавя към бебчето САМО да е живо и здраво, разбира се, че ще е ! Ще казваш като се роди живо и здраво! Миличка, нормално е да се чувстваш така. Знам, че каквото и да кажа, няма да има смисъл, защото съм го изпитала. Само ще вярваме и ще ти стискам лично аз много силно палчета всичко да се случи нормално и да е ОК!!!

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
me4konifingerscrossed

Horoze, ние тук толкова положителна енергия ти изпращаме, че няма как нещо да не е наред  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 450
Благодаря много, момичета, за подкрепата. И аз ви изпращам много положителна енергия.
Ех, Шуши, ако можехме като теб да пропуснем първите няколко месеца  Hug

# 708
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Хорозе, всичко ще е наред, сигурна съм. Wink Hug Hug Hug

Момичета, излезли са ми резултатите за НК клетките и половинката ми ги издиктува по телефона

Общи Т лимфоцити - 31.37% (67% - 76%)
Субпопулация НК клетки - 44% (9% - 15%)

Изчетох в нета каквото намерих за завишените НК клетки, но за занижените Т лимфоцити нищо не намирам. Някоя от вас дали ще може да коментира резултатите.

# 709
  • Мнения: 450
МЕрси, Тони. Защо занижени. нали 44%, нормата е 9-15%? Лимфоцитите са занижени или аз нещо не схващам.

# 710
  • Мнения: 7 118
Точно и тя това се чуди, за занижените Т лимфоцити  newsm78

# 711
  • Мнения: 7 118
Хорозе, всичко ще е наред, сигурна съм. Wink Hug Hug Hug

Момичета, излезли са ми резултатите за НК клетките и половинката ми ги издиктува по телефона

Общи Т лимфоцити - 31.37% (67% - 76%)
Субпопулация НК клетки - 44% (9% - 15%)

Изчетох в нета каквото намерих за завишените НК клетки, но за занижените Т лимфоцити нищо не намирам. Някоя от вас дали ще може да коментира резултатите.

Миличка, тези треаултати от къде ги взехте? Къде пускахте изследванията? Защо ви ги дават без препоръки и заключение?
Трябва да има обяснение за двата показателя, които не са в норма

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Зузи, пуснах това изследване по препоръка на мойто АГ, заради доказаната диагноза ендометриоза. Пуснах го в Надежда, като те го пратихо до Плевен. Докато се видя с моято докторка направо ще се побъркам.

# 713
  • Мнения: 7 118
Зузи, пуснах това изследване по препоръка на мойто АГ, заради доказаната диагноза ендометриоза. Пуснах го в Надежда, като те го пратихо до Плевен. Докато се видя с моято докторка направо ще се побъркам.

Миличка, твоята докторка не може да ти разчете имунологичните изследвания или поне не е добре да го прави тя. За целта си има специализирани имунолози, които си знаят работата.
Щом са правени в Плевен, доц Конова задължително трябва да ти е написала препоръки.
Един съвет: ако нямаш препоръки и заключение, свържи се с нея по емайл - ще ти отговори със сигурност, още повече, че там са правени изследванията ти.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Зузи, още не съм го видяла самото изследване, само ми го прочетоха, но май че имаше някакво заключение, но не и препоръки. Ще погледна довечера и ще пиша на Конова за терапия. Благодаря за мнението ти! Hug

# 715
  • Мнения: 7 118
Зузи, още не съм го видяла самото изследване, само ми го прочетоха, но май че имаше някакво заключение, но не и препоръки. Ще погледна довечера и ще пиша на Конова за терапия. Благодаря за мнението ти! Hug

За нищо, миличка! Аз за НК клетките съм наясно за терапията, сигурно и ти вече си чела.  Вместо да го мислиш до довечера, може да се обадиш на мъжо да ти прочете какво пише.

Вчера аз бях в твоето положение и много се ядосах, защото мъжо ми взе реаултата от цитото и ми прочете 2 думи от цял изписан лист.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Ох, Зузи, направо се побърках с тези НК клетки. Навсякъде в нета стойностите на момичета варират между 20 и 30%, а моите са цели 44%.  Shocked Какво ще ги правя, как ще ги вкарвам в норма, ще имам ли някога още една успешна бременност?  Cry

# 717
  • Мнения: 7 118
Ох, Зузи, направо се побърках с тези НК клетки. Навсякъде в нета стойностите на момичета варират между 20 и 30%, а моите са цели 44%.  Shocked Какво ще ги правя, как ще ги вкарвам в норма, ще имам ли някога още една успешна бременност?  Cry

Разбира се,че ще имаш. НК клетките се регулират с вливания, които не са страшни, спокойно!  Hug
Скоро се срещнах с едно момиче от форума, което беше с 36 %. По препоръки на КОнова е вливала 4 пъти и вече трябва да е родила, миличката.

# 718
  • Мнения: 201
Здравейте   bouquet
Тони, не мога да ти помогна, но гледам Зузи доста смислени и успокояващи постове е писала по твоя въпрос.
Аз днес бях на преглед при АГ- лигавица 8 мм и това 3 дни преди да ми дойде. Как ви се струва? Аз се притесних, че е тънка.  Confused
Стискам палци на всички, които по една или друга причина имат посещение при АГ.   bouquet

# 719
  • Мнения: 1 884
Здравейте!
Влизам след прегледа-всичко е наред,слава Богу Praynig Praynig Praynig-ръчички,крачета,очички...бебко се прозяваше през цялото време.Док ми каза да питам за всичко,което ме вълнува и аз като почнах..човекът накрая каза"Ами тя е толкова притеснена,че пита малко хаотично" Laughing Laughing Laughing
попита ме дали искам да знам пола на бебето,разбира се че да.....ами момче е
Дай Боже всичко да е наред до самия финал Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт