
Нали ви казах за идеята си в ДГ .
Обадих се на аниматор. Тя се съгласи... каза че и без другото ще ходи в ДГ и ще приказва с тях.
И снощи се обаждам да питам... и познайте.
Била много натоварена програмата във вторник... имало извънкласни форми, не можело да се променя режима на децата. ... и т.н....
Стана ми много интересно, как тогава отбелязват РД на децата??????
Родителя носи тортата и почерпките в градината и те я сервират за десерт към обяда... щото няма време 1 час да отделят на детето.
Аз съм поръчала парти шапки , свирки , балони чинийки и чашки.... обаче сега се чудя дали изобщо да ги нося. Много съм ядосана да знаете. И ако имах някаква друга алтернатива... хич нямаше да го пусна в този ден на градина.
Сега обаче наистина съм в неведение с този РД
незнам какво да правя?!


СТрува ми се, че още не е късно. 

Ще се пукна от смях......
Аз като си помисля, че ежедневно вкъщи се яде плод и зеленчук и се спазва режим на бодърстване и почивка... А дребната душица завидно добре се справя с живота - сама си иска за ядене, дъвче, сама пие от чаша. Преси, нали е обгрижвана, е доста несамостоятелна, което си е изцяло моя грешка.