Отговори
# 525
  • Мнения: 378
Ели,

дано Раличка бързо се оправи.
надявам се и Маждракова да успее да ви помогне - само имай в предвид, че бавно става във времето при кожните и хроничните, но поне при нас резултата беше повече от добър.

Кажи ми за кое училище говориш с добрата учителка? И коя е самата учителка и защо е толкова добра - в смисъл - кое и е хубавото, и кое лошото. Ако искаш ми пиши на лични да не спамим темата.

Видях се с Мириндата на обяд сега- изкарахме едно дъра бъра много бързо - завидях и за отпуската - че ей така си я прекарва по кафенца и т.н - уж и аз така съм се настроила да си направя - ама да видим кога Simple Smile

хайде хубав ден мацки

# 526
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Точно до нас имаме училище, учителката, която ще бъде догодина на първи клас много ми я препоръчаха, но проблема ми е, че след 4ти клас ще трябва да я местя....

А защо да е проблем местенето в 4 клас? Аз смятам Пепи да го преместя след 3 клас... естествено това са моите планове, но за сега не планирам да остане до 7-ми клас в това училище.

# 527
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Консултирах се с една психоложка, която работи с деца за избора на училище и ето нейния отговор
"Трудно е да преценя кое училище да изберете, защото това зависи от целите, които си поставят , свързани с неговото образование и развитие. От първостепенна важност е и избора на учителка."

# 528
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Боги, напълно съм съгласна с жената. Просто в момента ние поставяме целите и даваме основата. Дали ще е математика, рисуване, музика, езици... Сега ние трябва наблюдавайки ги да изберем вместо тях. Те ще се ориентират чак в 7 клас.

# 529
  • Мнения: 391
Точно до нас имаме училище, учителката, която ще бъде догодина на първи клас много ми я препоръчаха, но проблема ми е, че след 4ти клас ще трябва да я местя....

А защо да е проблем местенето в 4 клас? Аз смятам Пепи да го преместя след 3 клас... естествено това са моите планове, но за сега не планирам да остане до 7-ми клас в това училище.
Ами самото преместване според мен е стрес за детето, другите деца ще са си били заедно от първи клас, тя ще се чувства по-изолирана. Рали по принцип е страшно чувствителна натура, може би за много деца това не би било проблем. Но от друга страна, това че е точно до нас училището ми е много голям плюс, след като учителка е добра, може би ще я запишем там, а живот и здраве, като стане 4ти клас, ще го мислим.

Зори, тази учителка ми я похвалиха, защото хем била строгичка, има ред и не се позволяват лиготии, хем имала отношение към децата и те също много си я харесвали. Но го мисля като вариант защото е до нас, за вас не мисля, че има смисъл.

# 530
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не ме разбра съвсем. Аз смятам да запиша Пепи в училище което започва от 4 клас. Тоест няма как децата да са били заедно.

# 531
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Не ме разбра съвсем. Аз смятам да запиша Пепи в училище което започва от 4 клас. Тоест няма как децата да са били заедно.
Ади, може би имаш предвид от 5 клас. Не съм чувала за училища, които да започват от 4-ти клас  newsm78

# 532
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не ме разбра съвсем. Аз смятам да запиша Пепи в училище което започва от 4 клас. Тоест няма как децата да са били заедно.
Ади, може би имаш предвид от 5 клас. Не съм чувала за училища, които да започват от 4-ти клас  newsm78

Е ще извините изкукалия ми бременнилски мозък. Естествено че от 5-ти клас.

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 08:32 от Drina

# 533
  • Мнения: 391
Не ме разбра съвсем. Аз смятам да запиша Пепи в училище което започва от 4 клас. Тоест няма как децата да са били заедно.
Ами аз имах предвид за нас защо е "проблем" и затова така го обясних, не съм чувала, че има такива училища от 5ти клас, но щом има, това наистина е различно и е добър вариант.

# 534
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Примерно аз искам Пепи да учи в училището към математическата гимназия. Там се кандидатства след 4 клас. Мисля, че подобен е случая и с училището към английската гимназия.

# 535
  • Мнения: 391
Английската гимназия, която е на Дондуков ли имаш предвид, ако е това, за нас е доста добър вариант за след 4ти клас, може да се каже, че ни е близо. А за математика - отсега ги виждам нещата, че няма да се насочим към нея  Joy

# 536
  • до морето
  • Мнения: 208
Здравейте!
Скоро не съм писала ,но гледам редовно да ви чета.
Гледам варненска среща се заформя,но аз пак ще я пропусна  Wink
Минавам да ви почерпя за моята втора рожба  Heart Eyes
На 28.11 родих момиченце - София .Вече се гледаме в къщи ,каката ми помага и така Simple Smile


Чао за сега  Hug

# 537
  • Мнения: 1 046
Роузи супер новина, да ти е жива и здрава малката принцеса и каката да помага   bouquet (толкова отдавна ли не сме се виждали с теб)

# 538
  • София
  • Мнения: 4 575
Рози, честито! Да ви е жива и здрава София, да расте усмихнато и щастливо дете!

# 539
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Уууу имаме си бебенце. Роузи, честито! Здрава и щастлива да е прекрасната София!
Ех че хубава новина!!!

Общи условия

Активация на акаунт