Отговори
  • Мнения: 121
Хайде банда събери се Hug и с две чертички похвали сееееее! newsm44  EFP

# 1
  • Мнения: 664
Здрасти от мен, темата е страхотна, дано да е и плодотворна... Laughing
Лично аз за сега не мога да се похваля със сигурност, но работим усърдно по въпроса! Чакаме резултат от теста в началото на юли!  Embarassed

# 2
  • Мнения: 786
ех че хубаво заглавие!!!!и толкова положително започва...надявам се да се напълни и с положителни тестчета разбира се а защо едно от тях да не е и моето  Wink-ще работим над бебеправенето с пълна сила за да стане  това! Hug

# 3
  • Мнения: 664
Хей, увеличаваме се, стискам палци за положителните тестове, тогава! Дерзайте, момичета, е и аз също! Хихихихих...

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Здравейте на всички които вече са видели двете чертички и на тези които очакват да ги видят.  Аз съм от Мартенските мами 2011 и искам да ви пожелая успех.
Това което ви очаква е несравнимо, неописуемо, невероятно. Радвайте се на всеки един миг от бременноста си, независимо колко трудно е понякога. Сега като се върна една година назад и очите ми се пълнят със сълзи, толкова бързо минава времето, а ето че до мен в момента спинка най-мекото и сладко същество на земята за мен. Имах много притеснения , много тревоги дали всичко ще е наред, и няма да ви казвам не се тревожете, защото хубавото на всичко е именно в тези сладки тревоги. Просто бъдете оптимистки и вярвайте в крайният резултат. Подкрепяйте се в този форум, ще имате нужда една от друга. Аз ще ви следя редовно и с каквото мога ще помагам.
За тези като мен, които за първи път ще стават майки - ОЧАКВА ВИ НЕЩО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО. Усмихвайте се, за да родите усмихнато и щастливо бебе.  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен. И аз се вписвам към тези, които с трепет очакват края на месеца, за да направят тест. Стискайте палци Praynig

# 6
  • Мнения: 6
Хайде и аз се записвам в списъка на желаещите за тази групичка. С нетърпение чакам двете чертички за втори път   Simple Smile.

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 22:58 от bydeshta_mama

# 7
  • varna
  • Мнения: 78
Днес видяхме EFP,не можем да се осъзнаем още ...

# 8
  • Мнения: 427
Браво, diva ! Много се радвам за вас. Леко бременеене и много усмивки. И аз се надявам да съм сред мартенските мами, но ще видим юли месец какво ще отчете теста. Дотогава   bouquet за всички ви  Grinning

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте настоящи и бъдещи майки!

Казвам се Мартин (дай боже всичко да е наред, един бъдещ татко Simple Smile ) и снощи видяхме 2-те чертички.....както казва diva75, още не можем да се осъзнаем (и за по-сигурно ще повторим теста тая вечер) Simple Smile Чувството е неописуемо....

Днес се регистрирах и смятам да чета доста за бременността и след раждането, за да съм от полза в трудните моменти.

Успех на всички и живи и здрави рожби!

Поздрави!

# 10
  • Мнения: 50
Здравейте,  момичета, записвам се и аз в темата, не мога да ви опиша с какво вълнение! baby_neutralСтрашно се радвам и вълнувам, че вече има такава тема. Видях двете чертички миналият понеделник, преди 8 дни и днес видях и точицата си. Терминът за сега ми е на 4.03.2012. Емоциите при нас са особено силни и заради това, че става въпрос за ТРЕТО дете. Имам две момчета - на 8 и 4 г. Бременността ми е неочаквана. Желая на всички, видели двете чертички - много хубави 9 месеца!

# 11
  • Мнения: 664
Страхотни сте! Честито на всички с две чертички! Hug Аз с нетърпение очаквам краят на седмицата... Praynig

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Честито на всички, видели двете чертички!Дай Боже темичката да се напълни с мами и бебоци!Успех на всички чакащи да не им дойде!:)
Аз съм с мартенско дете от 2008 година и живот и здраве с бъдещо януарче 2012 и искам да пожелая на всички живот и здраве и много спокойствие!

# 13
  • Мнения: 1 092
Здравейте:)
Вчера видях втората чертичка. Бледа, но там.. Днес повторих теста и отново имам втора бледа чертичка. Още не съм ходила на доки да потвърди, но и това ще стане. Бързам да се запиша тук, защото знам, че следват девет трепетни месеца. А какво са те без добри приятели с които да споделиш? Надявам се темата да се изпълни с много хубави новинки и заедно да си мерим коремчетата от този месец - до март.
Аз си сметнах датата и те е 3-ти март! Живот и здраве ако всичко е наред!

# 14
  • Мнения: 0
 Здравейте и от мен на всички бъдещи и настоящи мами. Отдавна чета и най сетне да се престраша и аз да споделя с вас. На 17.06 видях бледичка втора черта. Вълнението е голямо, защото ми е за четвърти път след три спонтанни аборта...стискайте ми палци този път да продължа напред. А иначе това ще ми е трето детенце, много желано и очаквано.

Общи условия

Активация на акаунт