Отговори
# 135
  • Мнения: 0
Здравейте мами от доста време ви чета, но реших че е време и аз да се запиша в темичката. Цикълът ми трябваше да дойде на 07.07, ноооо не дойде. Вчера си направих два теста и двата са  EFP, та въпросът ми е рано ли е още да ходя на лекар или да изчакам поне до другата седмица- да уточня това ще ми е първа бременност и се вълнувам, и притеснявам едновременно Smile

# 136
  • Мнения: 0
благодарско, и аз мисля да поизчакам още малко преди да отида, "ама чака ли се такова нещо "   Simple Smile , лека бременност на всички мамчета  Hug

# 137
  • София
  • Мнения: 164
Запис и от мен Simple Smile Утре ще си взема направление и ще видим дали ще потвърди доктор-а  Whistling но по мои изчисления сме в мартенските мами Simple Smile нали неотдавна съм раждала та знам Wink

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 15:20 от Just а Woman

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Ами честито тогава Jast a Woman добре дошла сред нас леко бременеене Hug

# 139
  • Мнения: 52
Запис и от мен Simple Smile Утре ще си взема направление и ще видим дали ще потвърди доктор-а  Whistling но по мои изчисления сме в мартенските мами Simple Smile нали неотдавна съм раждала та знам Wink
хехехе, здравей мила, казала ли си на майските мами? Аз още не съм  Laughing Колко готино че ще бременеем пак заедно Heart Eyes Поздрави на Алекс

# 140
  • Мнения: 0
здравейте мамита,я ми кажете по въпроса за морето,какво мислите,дали ще е проблем Cryмакар че с големия син бях в първи месец и мина нормално,като че ли се притеснявам.Щте се радвам да ми дадете съвет..мерси предварително   bouquet

# 141
  • Мнения: 7
Здравеите мами.Да ви се оплача и аз съм заспала по цял ден...Подкрепям идеята за фрешове...аз всеки ден си пиивам от портокал.Също много свежест дават ябълките,наи вече зелените...Аз работя много часове...минимум 10 за момента...макар,че не е тежка работата ми и мога да си сядам често се чувствам адски изморена и само си мечтая за душ и легло....Да поясня,че тук в момента е 35-39 градуса,което ме кара да  newsm44....надявам се надебелея мноо0го  Embarassed ....та поне януари и февруари ще съм на хладно.... Mr. Green....не беше планувана бремеността,но добре се получи... hahaha....даи Боже резултатът да е здраво бебе  baby_neutral

# 142
  • Мнения: 7
За морето не е никакъв проблем.само стои под чадър,че много горещо не препоръчват...и плуваи колкото можеш и искаш....отивам да се цопна в морето сега...нямам търпение,едва ли има по-успокояващо от това нещо на света... Hug

# 143
  • Мнения: 138
И аз се записвам преди три дни видях EFP и направо онемях Shocked, след три години опити сега съм много щастлива, но все пак не мога да го осъзная....
Споделете дали ходихте вече на преглед или изчаквате да мине малко време. Аз мисля другата седмица да посетя чичо доктор Simple Smile

# 144
  • Мнения: 0
мерси за съвета и аз така мисля,все пак плуването помага на кръвообращението:)Аз мисля на август да ида на доки,за6тото е о6те рано.За да се види по добре.Аз имам двама сина на 4 и 6,но да ви кажа нямам спомен,кога съм отишла на преглед  за пръв път,но топът ще изчакам:)

# 145
  • Мнения: 7
на мен ми каза на 27.08 да видим дали ще чуем пулс...за първата седмица на март сме ние...

# 146
  • Мнения: 52
И аз се записвам преди три дни видях EFP и направо онемях Shocked, след три години опити сега съм много щастлива, но все пак не мога да го осъзная....
Споделете дали ходихте вече на преглед или изчаквате да мине малко време. Аз мисля другата седмица да посетя чичо доктор Simple Smile

аз  ходих за да ми потвърдят бременността, в началото се вижда околоплоден сак, после ембрион с пулс... и така. стискам палци Simple Smile

# 147
  • Мнения: 505
Добре дошли на всички нови мартенски мами 2012.
Аз ще отида на 20.07 да видим дали се вижда ембрион. Тогава чува ли се сърцето или не още?
На 22.07 заминавам за 3 седмици в Аруба и вие ме успокоихте относно плуването и седенето на плажа.
Днес комшийката (тя е аптекарка) ми донесе крем за стрийте. Взела е Remederm Body Cream Louis Widmer.
Казват че бил много добър крем. Ще пробвам да видим. Засега мисля да мажа само гърдите че доста наедряха. за корема има още време.

# 148
  • Мнения: 119
Да се представя и аз!  Flutter

По мой изчисления съм в първия ден на 7 г.с. и термина ми е в началото на май. Бях вече на доктор (на 08.07) и видяхме сак. Извикаха ме на 21.07 пак, за да чуем сърце.  Praynig

Много съм щастлива, но не смея още да се зарадвам като хората. Иначе доктора не ми дава много указания - нито е казал да ходя на изследвания, нито какво да ям и какво да не ям, нито какво кога да очаквам.

Вие от къде получавате такива съвети? Аз съм почти на 30г., но ми е първа бременност и все още на никого не съм казала (освен на съпруга ми) и нямам кого да питам най-основните неща. Купих си няколко книги, но там няма всичките отговори.

Лека бременност на всички и здрави бебета през Март!

# 149
  • Мнения: 62
Гледам говорите за лекар-аз съм утре за първа среща с бебо,но да си призная съм доста объркана.С първата си бременност имах много симптоми до началото на 4 месец,а сега имам леко неразположение само сутрин и гърдите дори не ме болят вече толкова,а са само напрегнати.
Определено ме е страх за утре-какво и как ....дали.......ще видим.
После ще докладвам.Ще съм ви много благодарна ако стиснете по едни палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт