Отговори
# 60
  • Мнения: 207
Мечтание мила Hug Hug

Стискам стискам много палци. Айде пак да си бременеем заедно чакам те да пишеш Praynig Praynig

# 61
  • Мнения: 1 092
Мечтание  fingerscrossed Дано всичко е наред!
joly24 Чудесна идея! 

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте ! Отдавна следя всичко в BG mama, но вече е време да се включа по -активно .С голяма радост се включвам дейно в темата ,тъй като вчера и на нас ни се усмихнаха 2 чертички. С интерес ще следя всичко написано  от бъдещи и настоящи мами. Пожелавам лека бременност на всички и повече червени чертички за всички който все още чакат.  Simple Smile
http://bg-mamma.com/ticker/72567

Последна редакция: вт, 05 юли 2011, 10:27 от dorka86

# 63
  • Мнения: 249
Момичета, кои от вас вече са ходили на лекар? Вижда ли се нещо на толкова ранен етап? Аз за себе си съм решила да поизчакам до средата на месеца, та поне с едно ходене да видим и сърдечна дейност евентуално. Дай Боже всичко да се развива нормално! Praynig Praynig Praynig Въпреки че имам вече едно дете, всичко ми е като за първи път, забравила съм доста неща.
Ще се радвам тук да обменяме всякаква информация и да си бъдем полезни!

# 64
  • Мнения: 207
Ами аз ходих вчера и се видя 4 мм плоден сак. Ама аз още от миналата седмица си правя кръвни тестове, защото имам една извън маточна бременност и трябва да следя всичко. Като цяло това ще е номер 3 и мога откровенно да кажа, че още в първите дни знаех, че съм бременна само се молех всичко да е наред.

Иначе да, ако нямаш някакви проблеми направо отиди в 6-7 г.с. за да се види и сърчицето Hug

# 65
  • Мнения: 4
Зравейте и от мен и аз да се похваля с две чертички, които се видяха за пръв път 4 дни преди датата на цикъла (доста бледичко) и се потвърдиха с доста по- категоричен цвят на 03.07. На док. смятам да отида в края на тази или началото на другата седмица Simple Smile

# 66
  • Мнения: 249
Честито, Хриси!
Аз преди малко се върнах от лабораторията. Реших да пусна  ЧХГ днес и след 2 дни, за да видя дали нараства достатъчно хормона, че иначе ще се побъркам докато дойде датата за лекаря.

# 67
  • София
  • Мнения: 67
Хей момичета,гледам че се пълни отбора,което е супер.
И аз да потвърдя,че бледата лентичка от събота е вече по-плътна днес.
И на мен ми е втора бременност,но първата беше преди 6 години и май съм позабравила какво е.Сякаш ми е за първи път-вълнения и размисли...
На доктор ще отида към края на месеца...не знам този път не искам да се стряскам и мисля за всяко нещо-мисля,че за всичко си има време.Още не сме свикнали с новината,въпреки,че е планувана и очаквана бременност...
Ако ще слагате термини-по калкулаторите от форума ми излиза 14.03.2012.
До скоро.

# 68
  • Мнения: 12
Стискаме палци със всички ръце!!! Поздрави на hristina07
 newsm10
Аз искам да питам дали е нормално вече нищо да не усещам, притеснявам се! smile3506
3та седмица съм бременна. Вие момичета имате ли усещания? newsm78

 newsm10
Мили Мартенички стискайте ми палци да се запиша и да остана при вас  Praynigпреди два дни видях двете чертички, но от вчера съм със зацапване и болки PraynigМного искам този път да успея Praynig

# 69
  • Мнения: 0
zdr. martenski mami i az iskam da se pohvalq s dve chertichki,ne moga da se osyznaq oshte.yspeh na vsichki i leko bremeneene.  bouquet

# 70
  • Мнения: 249
Включвам се в този късен час, защото съм нощна смяна на работа  Sad. Току що реших да си проверя резултатите от кръвния тест и с изненада установих, че са готови - 1763. Сега ще чакам с нетърпение да видя какво ще покаже теста след 48 часа. По-напред в темата видях, че май преобладаваме засега варненските бъдещи мартенки, но нещо след новината за двете чертички не са се появявали. Хайде, момичета дайте по-активно  Grinning. И аз съм съгласна по-нататък като се посъберем повече мами да си направим една хубава начална страничка с много полезна информация, както и инфо за самите нас - име, години, град, термин, коя по ред бременност и т.н.  
Такава еуфория ме е обзела в последните дни откакто разбрах, че имам чувството, че летя, а не ходя!!!

# 71
  • Мнения: 207
Честито на всички новодошли мами Hug

Радвам се, че приемате идеята за данни на първа страница.

Addict браво за резултатите ще чакаме да кажеш след 48 часа как са.

Мечтание мила какво става с теб всичко наред ли е? Praynig

happy cveti какво значи вече да нямаш никакви усещания?

Иначе аз имам болки в гърдите, опъване на матката. Ама да ти кажа първия път изобщо не си спомням толкова да ми е правило впечатление. Просто с времето явно съм се научила да рапознавам симптомите (на 2рата седмица знаех, че съм бременна  Blush).

Иначе всичко е въпрос на физиология, а и 3та седмица е наистина доста раничко за доста от усещанията Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 171
И аз летя, още повече, че всичко ми се случва за първи път...

# 73
  • Мнения: 6
Ехооо, момичета и аз съм в отбора. Преди малко разбрах. Вчера си правих тест шуърчек и почти не се виждаше втора чертичка, забелязваше се само като го обърна към слънцето и то едвам. Изчетох хиляда мнениея и реших днес да си направя нов. Днес обаче не издържах и реших да си направя кръвен тест. Резултатът е 20.5  Grinning . Искам само да отбележа, че от вчера (когато трябваше да ми дойде) имам зацапване, което малко ме обърка, но това се случи и при първата ми бременност. Тогава разбрах, че съм бременна едва като взе да ми прилошава, защото си мислех, че кървенето макар и по-оскъдно си е било М.
Сега остава да кажа на таткото и и да отида на лекар заради зацапването.
Честито на всички бъдещи мами!

# 74
  • Мнения: 249
Относно зацапването, аз също имах такова (еднократно, много оскъдно), на 25.06 и си мислех, че съвсем скоро отново ще ми дойде. Мислех си че чакам цикъл на 29.06, т.е. 28 дни след последния, който беше на 01.06. След това обаче се замислих, и установих, че овулацията ми беше по-рано с 4 дни ( на 11.06), което означава че зацапването не е било инплантационно, а точно на датата на която е щял да ми дойде цикъла, или 14 дни след ову. Май стана много объркано, дано сте ме разбраали.

Общи условия

Активация на акаунт