ИНИЦИАТИВА -"ЧЕРВЕНА ПЪТЕКА ЗА ВАЛЯ"

  • 18 660
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Тук може да има повече хора, но аз реших да я сложа там , където се пише за децата. Темата я бях сложил в "НАШИТЕ ДЕЦА" , защото почти всички родители са и шофьори и могат да бъдат както от едната страна , така и от другата. И за да не са от някоя страна, просто трябва да си променят всички поведението на пътя. Ако не заради тях самите, то заради децата си. Защото сега едната майка остана бе дете, а другото дете, може да остане без майка(ако я вкарат в затвора).
 Хора мислете за децата си!
...постоянно...
 Бъдете отговорни родители!

# 16
  • Мнения: 494
Искрени съболезнования на родителите! Няма по -голяма трагедия да да преживееш  смъртта на детето си! Много сила им желая!
За Валя Flowers Rose Flowers Rose

# 17
  • София
  • Мнения: 15 486
http://burgas.dir.bg/news.php?id=8910812

  Това ли е най-доброто решение? Само това ли измислиха, да махнат пешеходната пътека  Thinking?

# 18
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Според мен така ще е в България докато нямаме ефективно правосъдие. Тая патка заслужава доживотен затвор без право на помилване. Много пъти съм минавал по тази пешеходна пътека и винаги вниманието ми е било нащрек. Този булевард е много натоварен и откакто изградиха мола много хора използват тази пешеходна пътека. Много съм се чудил защо на такива натоварени булеварди вместо пешеходни пътеки не се изграждат пешеходни надлези както е в повечето европейски градове. Вярно е че пешеходния надлез струва повече от една кофа алкидна боя, но все пак не е ли по-важна безопасността ни?

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 00:42 от emokey

# 19
  • Мнения: 36
Затова:
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_119978324757320&notif_t=group_r2j
За да се научат всички, че в града се шофира внимателно и се спазват всички ограничения!

# 20
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Разплаках се като гледах този клип. Почивай в мир Вале. Flowers Rose Flowers Rose

# 21
  • Мнения: 294
И каква присъда може да получи жената, сторила ТОВА? И тук не говорим за някакъв 18-годишен безмозъчен тинейджър, а за възрастна жена с акъла си, сигурно дори самата тя е майка. Бива ли такава безотговорност, бе хора? Потресена съм!

# 22
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
И каква присъда може да получи жената, сторила ТОВА?
Условна? Потупване по рамото? Ново Ауди?

Гнус ме е от тая държава Sick
Баща ми се размина на косъм в точно такава ситуация. Два метра мъж, не е като да не се забелязва от минаващите коли.

Не ми се мисли какво им е на тези родители Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 1 317
Дано душичката на Валя е на по-добро място и да почива в мир Flowers Rose;на родителите й изказвам най-искрени съболезнования......(искам много да ги утеша,но не намирам подходящи думи....) smile3518.А така наречената "шофьорка",ако от онзи момент нататък НЕ изпитва смазващо чувство на вина и разкаяние,значи е "тежък случай",ама наистина МНОГО тежък.....!

# 24
  • Мнения: 932
Убийцата има 14 годишен син...
НЕ трябва да се оставя темата да замре и наглата Надя да се измъкне! Била добър човек,пишат хората...Един добър човек ще се държи ли нагло пред родителите на детето,което е убила????

# 25
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Боклуците като нея трябва да гният в затвора.

# 26
  • Мнения: 932
Знаете ли...Всеки един от нас може да направи страшна грешка. Нека не казваме "как може". Но да се държиш нагло след това??? Това ме обърна изцяло срещу нея.

# 27
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Едно убийство е страшна грешка. Така ли?

# 28
  • Мнения: 294
Едно убийство е страшна грешка. Така ли?
Особено в 4 следобяд, особено на пешеходна пътека, особено в оживен център. Не виждам какво непреднамерено има в подобни автомобилни трагедии. Все едно някой непреднамерено е решил да мине с пълна газ през пътека. Това си е абсолютно волево действие. И трябва да бъде наказано с цялата тежест на закона. Както аз преднамерено пиша тук, така и нейният крак съзнателно е бил на педала на газта, а не върху спирачката.  Дано има съд, дано!

# 29
  • Мнения: 294
Сега прочетох във ФБ, че пътеката вече я няма. Вместо да бъде урок за всички, да ги кара да се замислят и винаги да спират там, те я махат. :/

Общи условия

Активация на акаунт