Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 44"Време е за кекс със стафидки"

  • 19 475
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Габи , да не ме забравиш при извинените Naughty
Ей да се застраховаш  tooth tooth

то си е за застраховка Whistling
smile3506защо я виж колко ценна рамка има само  hahaha



ако си мераклийка, си я взимай Mr. Green

# 706
  • Мнения: 54
Ооооо Маме  Hug
Кога ще ме водиш на плаж  Crossing Arms от кога съм се размрънкала тука вече цяла седмица  Mr. Green

Забелязах  Laughing , но не мога да помогна особено. Mr. Green




Сиси на някой от снимките с Каан пише че са от Бодрум, но не съм сигурна дали вс са от там Thinking
Аха, но те не са ли личен архив, ако става въпрос за тези от днес, какво общо има със снимките на басейна Thinking Не можах да схвана newsm78 Май само аз не видях басейн. hahaha

# 707
  • Мнения: 61



ако си мераклийка, си я взимай Mr. Green

за рамката става ? нали Rolling Eyes, з' аз за нея говорих....  Mr. Green




Аха, но те не са ли личен архив, ако става въпрос за тези от днес, какво общо има със снимките на басейна Thinking Не можах да схвана newsm78
да някой са от личен архив, и сигурно нямат нищо общо с филма Thinking

какво пише на блузката?

# 708
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета , снимката от басейна на Фери и Емир не е колаж, качена е и в сайта на Show TV Peace

# 709
  • Мнения: 56
Момичета , снимката от басейна на Фери и Емир не е колаж, качена е и в сайта на Show TV Peace

Party Party Party Party Party Знаех си  Whistling Whistling ще има голи тела  Blush

# 710
  • Мнения: 61
Момичета , снимката от басейна на Фери и Емир не е колаж , качена е и в сайта на Show TV Peace
знам Мамче,още вчера я видях като офиц промо снимка на 24 еп, но на мен ми изглежда като колаж Rolling Eyes
с/д мен е сигурно че ще има снимки на басейн, но м такъв кадър да няма newsm78

# 711
# 712
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета , снимката от басейна на Фери и Емир не е колаж , качена е и в сайта на Show TV Peace
знам Мамче,още вчера я видях като офиц промо снимка на 24 еп, но на мен ми изглежда като колаж Rolling Eyes
с/д мен е сигурно че ще има снимки на басейн, но м такъв кадър да няма newsm78


ами да, щото Чаги е с дълга коса

# 713
  • Мнения: 61
Момичета , снимката от басейна на Фери и Емир не е колаж , качена е и в сайта на Show TV Peace
знам Мамче,още вчера я видях като офиц промо снимка на 24 еп, но на мен ми изглежда като колаж Rolling Eyes
с/д мен е сигурно че ще има снимки на басейн, но м такъв кадър да няма newsm78


ами да, щото Чаги е с дълга коса
не само, заради това-просто ми изглежда така
не се намери една фирма да рекламира очилаа в този филм, момчето ще си съсипе хубавите очи с това слънце
 а и в 24 еп също м да има кадри с по дълга коса, особено ако има сними от уч-щето. Те снимаха 23 и 24 заедно

# 714
  • Мнения: 180
Фери с бански ли е под роклята? Питам щото хавлията видох,ама мисе мярка презрамчица.Не ми се мисли какво ли ще става в тва басеинчи. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 56
Фери с бански ли е под роклята? Питам щото хавлията видох,ама мисе мярка презрамчица.Не ми се мисли какво ли ще става в тва басеинчи. Simple Smile
И на мене на бански ми прилича  Whistling Whistling айде да идва вече довечера че нямам търпение за малко красоти и после оня лудия ще стреля  ooooh!

# 716
# 717
  • Мнения: 180

Това дали са нейните деца?

# 718
  • Мнения: 180
Ама и Фери с каква басмяна рокличка е.. Сладурана. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 56
Това дали са нейните деца?
Не знам ама момченцето ми е познато от някъде  newsm78 newsm78 newsm78 в някой филм май е играло  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт