Какво веро използвате?

  • 12 293
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 262
А от Palmoliv верото някой има ли впечатления видях днес ,че в един магазин близо до нас имаше и цената не беше много ниска затова питам....

# 46
  • Мнения: 206
А от Palmoliv верото някой има ли впечатления видях днес ,че в един магазин близо до нас имаше и цената не беше много ниска затова питам....

Чудесно  веро - много  силно, икономично , измива  добре  и  дълго време отива.

# 47
  • Мнения: 2 122
Fairy, поръчвам си го от Англия
в пъти по-добро от препаратите, предлагани тук

# 48
  • Мнения: 69
Аз съм на Bingo от доста време,ниска цена-добро качество.Ползвам предимно синият,другите ми се струват по-слаби.Аз не съм много съгласна да давам много пари точно за веро,а и според мен е по-добро от Pur,примерно.

# 49
  • София
  • Мнения: 346
Fairy, поръчвам си го от Англия
в пъти по-добро от препаратите, предлагани тук

Същото,но от Гърция го взимам 1литър за 2.15 Евро.Препаратът ми за миялната е същият-32таблетки за 5.98 Евро Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 423
След почивка се зареждам с Ава и Палмолив от Гърция и доста месеци изкарвах с една опаковка. Наскоро открих, че пак са пуснали Ава и по нашите магазини и много се зарадвах. Преди години много го харесвах как мие, не е променен и сега.

# 51
  • Мнения: 176
А от Palmoliv верото някой има ли впечатления видях днес ,че в един магазин близо до нас имаше и цената не беше много ниска затова питам....

Чудесно  веро - много  силно, икономично , измива  добре  и  дълго време отива.

това е верно. А и Палмолив е с грижа за ръцете. Прил и Фейри са по-активни, но дразнят чувствителна кожа.

# 52
  • Мнения: 0
Аз ползвам FAIRY 1dishes Пробвала съм всички видове,но това най ми допада.
   И според мен това е най-доброто има го във фантастико....и другото е на САНО

# 53
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 583
Видях, че в Метро има веро Fairy - 5 л. Дали качеството му е като на това от паралелния внос? Опитах се да прочета къде е произведено, но буквите на етикета са толкова ситни, че ми трябва лупа, за да го разчета.

# 54
  • Мнения: X
Видях, че в Метро има веро Fairy - 5 л. Дали качеството му е като на това от паралелния внос? Опитах се да прочета къде е произведено, но буквите на етикета са толкова ситни, че ми трябва лупа, за да го разчета.
  Едва ли е същото Confused

# 55
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз вече ползвам Amway - много съм доволна!  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 240
И аз също!  Peace На Сано съм ползвала, също е много хубаво!

# 57
  • София
  • Мнения: 16 222
Ползвам Медикс и  Тест гел, доволна съм.
буквите на етикета са толкова ситни, че ми трябва лупа, за да го разчета.
От години ходя с лупа в чантата за да чета етикетите на стоките.
Евтина, китайска, но върши работа.

# 58
  • Мнения: 32
Близо 7 год. ползвах ПУР концентрат но...го развалиха преди 2 год.!
Миналото лято си купих като бяхме в Гърция от супермаркет 1л.концентрат Фери лимон FAIRY
вече година и малко го ползвам изхабила съм 1/2 егати страхотния препарат и икономичен и мие .
Капвам 1капка в чашка от 300гр допълвам с топла вода и ми стига за купчината от целия ден + вечерните чинии..

# 59
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Медикс  Peace

Общи условия

Активация на акаунт