Бихте ли купили апартамент, в който е извършено убийство?

  • 10 915
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 326
 Достатъчно е да разгледаш прозорците на съседите от улицата, за да си направиш изводи. Ако преобладават винкелите и дървените дограми, значи никога няма да се стигне до съгласие и да се съберат пари за покрив, вход, чистачка или ремонт на входа. Ако има апартамент със счупени прозорци или видимо натрупани боклуци, или задръстен с боклуци мръсен балкон, значи живее там луд или има някакъв проблем там. Миризмата във входа също е много показателна, както и входните врати на съседите. А дали е имало убийство е доста по-незначителен факт от това дали съседите са луди или пенсионери, които никога няма да си поправят течащата баня или покрив.

# 106
  • София
  • Мнения: 6 810
 Shocked
Не спирам да се очудвам.

# 107
  • Мнения: 1 252
Shocked
Не спирам да се очудвам.
Защо , права е е Ла донна... Ако е имало убийство - имало в минало време , но ако съседите ти са луди или се млатят всяка нощ , или купон неспирен , или пенсионери , които на всичко са опозиция е по - лошо от няккаво минало убийство...
Исках да кажа да не гледаш миналото , а ностоящето.

# 108
  • Мнения: 241
 hahahaБих купил, а после ще го давам под наем на врачки и контактьори...
Ха, хората като купуват старо имение, искат в него да има призраци, да има зловещи случки, имота да има и "тъмно минало", а Вие питате "Бихте ли ...".  Дори, ако имота има документирана стара слава на призрачно сборище, цената се повишава. Я вижте в Англия — щом е старо задължително има призраци и "тъмни страници" в историята.

Сериозно, описаното в поста на La donna è mobile е много по-важно от това дали там е било извършено убийство. Peace

# 109
  • Мнения: 1 252
За мен в тази тема по- стряскаща е анкетата. Т. е. отговорите , като се има предвид , че е форум за майки - млади хора , които са толкова суеверни ooooh!

# 110
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Не е задължително отговорът "не" да е продиктуван от суеверие.

# 111
  • Мнения: 11 747

  Дори, ако имота има документирана стара слава на призрачно сборище, цената се повишава.

O, има слава, има  Simple Smile Случаят е описан в поне 10 статии, които излизат в интернет. После делото е водено от легендарни специалисти в българското право.

# 112
  • Мнения: 1 252
Имот с история!  Аз като си напиша адреса - нищо не изиза , пфуй
Шегувам се
Пина за теб ли е ?
Последното беше невъзпитано , ако искаш - не отговаряй..

# 113
  • Мнения: 6 972
Апартамент не бих си купил, защото си имам, но ако тръгна да си купувам замък, задължително искам да е с 2-3 призрака.

# 114
  • Мнения: 1 252
Апартамент не бих си купил, защото си имам, но ако тръгна да си купувам замък, задължително искам да е с 2-3 призрака.
Нали , няма нищо по забавно! Даже са малко, 2-3

# 115
  • Несебър
  • Мнения: 195
Апартамент не бих си купил, защото си имам, но ако тръгна да си купувам замък, задължително искам да е с 2-3 призрака.
hahahaЕй така за шоуто ли?

# 116
  • Мнения: 6 972
За автентичност, нещо като холографски знаци. Иначе може да ми пробутат менте някакво.

# 117
  • Мнения: X
А бихте ли си купили апартамент, в който да извършите убийство? Laughing

# 118
  • София
  • Мнения: 2 217
А бихте ли си купили апартамент, в който да извършите убийство? Laughing

 Joy

Да, доста народ бих завлякла там.... Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 252
А бихте ли си купили апартамент, в който да извършите убийство? Laughing

 Joy

Да, доста народ бих завлякла там.... Mr. Green
Ееее, Парци Joy Кой те разгневи така?
Искате ли поврачувам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт