Запленяваща сърцето (Gönülçelen) -излъчван по ATV - Тема 122

  • 43 901
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 84
Да се обичат,да се женят,да раждат деца - кой каквото иска да прави но да не се нахвърля Онур като плячка върху Туба.Да си снима сериали,да показва актьорското си майсторство но да остави нашето момиче да си отпочине,да се събере и след това да вземе най-правилното за нея решение.Спомняте ли си какво каза Етем бей в един разговор-1000 момчета могат да искат едно момиче,но тя ще избере този,когото тя иска.
       

# 676
  • Мнения: 10 033
Здравейте, Hug
Тук някакъв бас се размахва... Ама недейте така, някои искаме да го загубим проклетия бас...
Нали знаете Левент загуби баса, ама композицията отиде при него. hahaha Joy Joy
(гледам първи сезон!)

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 40


Току- що го копнах от фейса- феновете какво ли не си измислят.


а това са евентуалните партньори на Онур.

# 678
  • Мнения: 84
Линче,и аз се върнах на 1 сезон.Гледах 13 и 14 еп.Наистина при повторното гледане,обаче след като е свършил сериала,прочита ми е малко по-различен,въпреки че тука има последователност в действията и ясна сюжетна линия-ясно разбираш посланията на сценаристите и аудиторията към които са насочени.

# 679
  • Мнения: 10 240
Вие хубаво си гледате първи сезон, а аз трябва да подготвям нова тема!  Wink
Повторението съм си го оставила за отпуската! Hug

Ренибо, фенските фантазии са безгранични като Космоса!
 


# 680
  • София
  • Мнения: 7 895
Здравейте, Hug
Тук някакъв бас се размахва... Ама недейте така, някои искаме да го загубим проклетия бас...
Нали знаете Левент загуби баса, ама композицията отиде при него. hahaha Joy Joy
(гледам първи сезон!)
Лина Hug
И аз съм съгласна по този начин да загубя проклетия бас , ако "композицията" ще иде при загубилия   Joy Joy Joy

# 681
  • Мнения: 10 033
Шатци  Hug Hug за баса не се тревожи. В нашия филм и басовете не се изпълняват по стандартния начин. Който и да го спечели ще дели със загубилия. Ама нека ти да го спечелиш, а не аз, а...  Praynig

# 682
  • Мнения: 84
Шатси,ако под "композиция"разбираш Туба и аз съм съгласна да отиде при този,който написа композицията.

# 683
  • Мнения: 14 513
  А пък аз да попитам като Иванчо глупака - тази ръка на колажа/ама как ги мразя ,защото се връзвам понякога/ дето е на коремчето но Туба нейна ли е или на Джансел ,а?Малко големичка ми идва някак си newsm78 newsm78 newsm78

# 684
  • Мнения: 84
Себил,аз мисля че това е ръката на Туба,виждат се и пръстените и ама не знам,защо ги носи на дясната ръка?

# 685
  • Мнения: 0
Еее, и къде да денем Пънар....като тя от миналото лято е зашила джобовете на оджата и му е показала къде да си държи ръцете. hahaha hahaha hahaha

# 686
  • София
  • Мнения: 7 895
габката111 съгласна съм ,че е от миналото лято Пънар , то се доказа с онези колажи на сто процента .Не ми се рови по темите какво се писа миналата година кой къде и с кого бил щото имам майстори у дома  Sick  #Cussing out #Cussing outи затова рядко се включвам.
Ма за тази връзка мнението ми е друго ще го споделя , когато имам след малко време с риск да шокирам някои  Joy Joy Joy

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 40


Искаме не искаме, това е положението. Като добавим и Пънар. ..Басът може да се опрости, но трудно ще приемем изхода.
От сега чакам мнението на Шатци- искам шок, шок!

# 688
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Каквото и да говорим,  все ми се струва , че на  много от нас ще липсва точно тази двойка !!! Hug


# 689
  • Мнения: 14 513
 Ами Шатци, съчувствам ти.
То най-вероятно и затова  Бурхан и Кобра изобщо не се захващаха с подобно нещо. и къщата им едва не се срути.Ремонтът  си е жива болест- ядове, пари, бира за майсторите Joy Joy Joy
   Ти яда си от майсторити не си го изкарвай на нас  де- Laughing Laughing LaughingНе им плащай и толова.

Общи условия

Активация на акаунт