Запленяваща сърцето (Gönülçelen) -излъчван по ATV - Тема 122

  • 43 867
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 7 893
Първо е този колаж , които излезе последен

Това е поста на Ниоба мисля
16 Юли 2010, 13:55 »
 Отговори с цитат
Целият превод:
Джансел наскоро /на 10 юли/ е присъствал на концерт на DUMAN /рок група/ на сцената"Babylon Aya Yorgi"  в Çeşme. Той е на почивка в този град на крайбрежието близо до Измир.

Според съобщение в Туитър написано от Doğu Yücel, сценарист на Küçük ...Kıyamet Джансел е бил с него и са ходили във Вавилон на автостоп. Сценаристът казва, че това му е първият успешен автостоп благодарение на Джансел, който е бил посрещнат с голям интерес от хората там

Това е част от поста на кали
Цитат
Дойгу Ючел - писател, автор на песни, сценарист (негов е сценария на филма Küçük Kıyamet "Малък апокалипсис" в който играе Джансел), защитник във ФК "Аязма"  (на снимката с Д и П)

което изключва на първо място снимките или респективно колажите да са от тази година , двамата са с тен еле Пънар за сравнение

И сега аз си мисля ,че след като първоначално са били такава компания щото то май не е ясно кой с кой е отишъл изглеждат ми като по филмите дето съм гледала за сексуалната революция Joy Joy Joy нито Джансел ми се вижда влюбен , нито Пънар то като истипосани .Това е  Hug

# 691
  • Мнения: 84
Цвети,и аз така мисля,че точно тази екранна двойка ще ни липсва и то много ама.........

Някой ще спечели баса!Шатси,много искам това да си тииииииииииии!

Лина няма да се сърди,ще я компенсираме някакси!Нали Линче?Ние ще ти помагаме при черпенето за загубения бас!И аз,и Себил сме до теб.Пиша и от името на Себил,защото знам нейното мнение по въпроса.

# 692
  • Мнения: 84
Шатси,на тази снимка е очевадна и разликата във възрастта на двамата.Ако не знаеш кои са никога не бих ги приела за влюбена двойка,а двойка точно пред раздяла.Пънар гледа настрани а пък Джансел-надолу. Изражението и на двамата показва,че между тях има проблем.

# 693
  • Мнения: 14 507
    Ренибо ,като гледам тези тримата до болка познати лица виждам ,че си мислят:
Туба - кой от двамата?
Онур- май имам шанс!
Джансел- стиснал ядовито зъби се пита- къде стъпих накриво,какво се случи,че изгубих момичето?


  Цвети ,а ти с този клип за двамата наши  любимци/усещам невероятната мягия межу  тях/. Не искам да се самонатъжавам и самонавивам ,но подобно пасване във всичко- поглед, думи ,жест не си спомням да съм усещала  някога  при  никого. Hug

Последна редакция: сб, 02 юли 2011, 16:45 от sebilMM

# 694
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 695
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Шатси , аз пък си мисля , че дори да е от миналата година колажа , не е доказателство и за връзка - Джансел/Пънар / може да са в една компания / , та нали и Туба от повече време е само приятелка с Онур / след , което е преминало в "романтична връзка" /. Thinking

# 696
  • София
  • Мнения: 7 893
Шатси,на тази снимка е очевадна и разликата във възрастта на двамата.Ако не знаеш кои са никога не бих ги приела за влюбена двойка,а двойка точно пред раздяла.Пънар гледа настрани а пък Джансел-надолу. Изражението и на двамата показва,че между тях има проблем.
За разликата в годините аз най малко има право да говоря  Joy Joy Joy
На мен не ми приличат пред раздяла за мен те не са влюбени  HugМоже и да са двойка то не е задължително да си влюбен. newsm78
Ми Cveti67 аз на Туба и Онур също не им вярвам .Ако на Туба и трябва  съквартирант за лаф защото се познават добре и  грейка за леглото този е достатъчно закръглен  Joy Joy Joyизбора и е правилен Sick Sick Sick

# 697
  • Мнения: 14 507


   От дума на дума ,от клип на  клип и днес стигнахме да чайчето.Моля,заповядайте  и да ви е  сладко.

                                                         



Шатци ,за О Hug


                                                 

# 698
  • Мнения: 10 021
Шатци, хареса ми начина ти на разсъждение за връзката Джансел - Пънар. Но дали си права, времето ще покаже.  Hug
Таня, Себи, сигурна съм, че ако Шатци спечели баса всички ще черпим, ще се съберем наистина целия форум и ще празнуваме!  Peace  Hug
Като гледах този клип от Ваня си мислех  каква невероятна красавица и чаровница е Туба. Не знам обаче, дали се живее лесно, когато си толкова красив, пък имаш и принципи. Дали ще има достоен за нея мъж в очите на всичките ѝ фенове? То ние вече сме ясни...  hahaha Joy Joy

# 699
  • Мнения: 10 021
Себи, благодаря за чая!  Hug
А на Шатци за кафето сутрин.  Hug
Все забравям да го направя.  Embarassed

# 700
  • Мнения: 1 056
Шатси,на тази снимка е очевадна и разликата във възрастта на двамата.Ако не знаеш кои са никога не бих ги приела за влюбена двойка,а двойка точно пред раздяла.Пънар гледа настрани а пък Джансел-надолу. Изражението и на двамата показва,че между тях има проблем.
За разликата в годините аз най малко има право да говоря  Joy Joy Joy
На мен не ми приличат пред раздяла за мен те не са влюбени  HugМоже и да са двойка то не е задължително да си влюбен. newsm78
Ми Cveti67 аз на Туба и Онур също не им вярвам .Ако на Туба и трябва  съквартирант за лаф защото се познават добре и  грейка за леглото този е достатъчно закръглен  Joy Joy Joyизбора и е правилен Sick Sick Sick

Привет! Ами Джансел и Пънар не са казвали, че са влюбени. Това го решиха журналистите, които като ги видяха заедно, си направиха съответните заключения. Дори ми направи впечатление, че в едно от изданията им определението за Пънар беше приятелка.

# 701
  • Мнения: 1 095
Аз ще изкажа своето мнение и то (от към баса) ще бъде безпристрастно. (няма как да взема страна, защото не съм запозната с него)
Снимките (комиксите) са от тази година...
Съдя по много неща...
Първо аз вярвам на това което казват Джансел и Туба. В никакъв сличай не мисля, че лъжат...
Джансел в онова интервю каза, че търси любов (голяма, малка...любов), за мен той в този момент не е имала връзка...
Туба в предавания и преса в арабските страни няколко пъти повтори, че е сама.
Когато ги засякоха с Джансел под ръка, каза момичето, че нямат връзка, ама ние не повярвахме, защо ли... (защото сме Тома неверни..., а пък и така ни се искаше)
До тук и двамата казват истината....
От там нататък, никой никъде не е казвал, че е сам и че няма връзка...
За комиксите - Джансел (и по-точно Мурат оджа) никога не е бил с такава коса и такива бакенбарди през целия сериал, както беше в последните няколко серии... (направете сравнение и ще видите... края на първи сезон, после снимки за игралния филм, след това снимки при посещението при Айда през лятото..., фотосесия и отново снимки за сериала), никъде не е с такива бакенбарди..., само сега...
От двамата (Джансел и Туба) първо Джансел създава връзка, може би някъде ноември-декември, а Туба  по-късно...
Защо "мълчаха" (вярно е, че мълчаха, но мълчанието не е лъжа...), сигурно и заради сериала, но и определено за да "изкараш" една връзка на  показ, все пак трябва време... за да разбереш увречение ли е, флирт ли е...или нещо по-сериозно и истинско...
Снимките..., много заблуждават снимките (ние видеозапис изгледахме и се заблудихме, че Джансел и Туба имат връзка), та какво останало от една снимка. Тя е просто запечатан миг...

Моят извод е, че - колкото и да не ни се иска, фактите си говорят...
Този път и при двамата нещата (според мен - не ангажирам никого)  са доста сериозни...

Кого ли подкепих, в баса... newsm78 newsm78 newsm78

Ама и така трябва да бъде момичета, я вижте - в нашата тема искаме Туба/Джансел, в темата на Аси искат Туба/Мурат, в темата Под липите искат Бюлент/Туба...,  Joy Joy Joy най-накрая когото си "избере" Туба...
Дали са правилни изборите им - времето ще покаже, но аз "слязох от облаците" и това, което виждам явно си има логика... (хората се събират не само по външен вид, но и по интереси... иииии други неща...)

Последна редакция: сб, 02 юли 2011, 17:22 от kali_georgieva

# 702
  • Мнения: 1 056
Шатци, хареса ми начина ти на разсъждение за връзката Джансел - Пънар. Но дали си права, времето ще покаже.  Hug
Таня, Себи, сигурна съм, че ако Шатци спечели баса всички ще черпим, ще се съберем наистина целия форум и ще празнуваме!  Peace  Hug
Като гледах този клип от Ваня си мислех  каква невероятна красавица и чаровница е Туба. Не знам обаче, дали се живее лесно, когато си толкова красив, пък имаш и принципи. Дали ще има достоен за нея мъж в очите на всичките ѝ фенове? То ние вече сме ясни...  hahaha Joy Joy

   Ако Туба тръгне да се съобразява с мнението на феновете си, трябва да не се омъжва докато престане да бъде атрактивна и спрат да се интересуват от нея. Ясно е, че феновете няма как да са на едно мнение за това кой мъж е достоен за нея. За едни е Джансел, за други МЙ, за трети Онур и т.н.

# 703
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Благодаря ви за приятната компания !!! Hug
Ето още една пленителна филмова двойка :


# 704
  • Мнения: 2 195
Арианките,  ще ми припомните ли какъв беше басът Praynig Да знам за какво ще подлагам рамо на Шатци newsm78

За колажчето от Париж нямам нищо против -много обичам истории с деица, особено ако имат характерна усмивка

Миналата есен Дж. обяви, че търси любовта на живота си. Ако беше влюбен надали щеше да прави такова изявление. Би звучало много меко казано неуважително спрямо жената, с която е в момента  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт