Талисманът в АВГУСТовската дружина стана на ЕДНА ГОДИНА :)

  • 29 956
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Бори, браво, справила си се чудесно  Hug
Момичета, благодаря на всички ви за прекрасните пожелания!   bouquet
А името на темата ме трогна истински.
Днес ми е много странен ден, изпълнен с много положителни емоции и с много тежки спомени. Поревах си и се посмях прилично Simple Smile Луда работа.
Тортата не ми се получи точно, както исках, ама здраве да е. Догодина по-добра.
Софи беше много весела, но емоциите й дойдоха в повече и се поизмори доста. Изгори си пръста на свещичката, поплака, но като цяло мина много весело и двете със Савинка бяха ужасно сладки.

Ето и малко снимчици, да се почерпите за здравето на Софи и да я видите какъв е образ.


Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 10:55 от Либи

# 16
  • Мнения: 0
Честита първа годинка на София! Party

# 17
  • Мнения: 68
red shoe, това което си написала за обувките и сандалите важи, но според нашия ортопед трябва да се спазва, когато детето вече е проходило и то да си ходи добре, а не да прави по 10 крачки и толкова. А до тогава най-добре да се оставя босо или по-чорапки за да си усеща хубаво стъпалата. А за навън, колкото да стъпи и да направи няколко крачици, за сега било добре меки и удобни обувки или сандали. Аз мисля, че Миро ще започне да ходи хубаво, ако е проходил до тогава, чак края на лятото и затова ще инвестирам в хубави есенни обувки. Даже и сандалките рядко му ги слагам, гледам и в количката да е босичък, пък сандалите ги мъкна, че ако реша да го извадя някъде да може да пристъпва. Той още не изявява желание някой да го води за ръка. Виж у дома се пуска сам за 2-3 крачки и вече си стои стабилно на едно място без да се държи. Но го виждам, че няма да проходи още.

# 18
  • Мнения: 1 243

преди да е станало прекалено късно - честит рожден ден на прекрасната малка софия!  newsm18 Gift
(ама снимките са просто страхооооооотни!!!)

хайде, момичета, споделяйте идеи за рождените дни!! и аз мисля какво ли да направим.. нямаме много познати бебенца, за да направим бебешки рожден ден, а пък не ми се събира на вечеря с роднини..

а пък за обувките - абсолютно същите съм избрала като misleto и абсолютно по същия начин процедирам - вкъщи и в количката я оставям по боси крачета, а само когато стъпва навън й обувам сандалките!

# 19
  • Мнения: 68
Либи, снимките са страхотни! Софи е пракрасна и какви чаровни буклички е заформила Simple Smile. Много са хубави и двете със Савинка, едната снимка е с двечките в близък план е невероятна  newsm51

# 20
  • София
  • Мнения: 63
Много са сладки децата на снимките. Да ви се оплача, моят син днес се пусна сам, направи две крачки и падна като си удари главичката и доста си порева. Страх ме е да не се уплаши детето и да се забави прохождането по този повод. Как мислите?
Иначе е доста буен, една минутка не застава на едно място. Направо ме е страх как ще се опазим, ясно е че без рани няма да мине, ама дано са по-леки Praynig

# 21
  • Русе
  • Мнения: 276
Нямам опит, shanika, но според мен няма да си забави прохождането или не драстично. Не гоните някакви срокове, нали?  Wink
Тепърва предстои голямото облъскване, така че стискай зъби. Hug

# 22
  • Мнения: 125
Честит рожден ден и от нас на слънчевата София. Много смях и щастливи мигове да съпътстват живота й. Целувки от нас с Дени Heart Eyes Hug

Като сте почнали темата за сандалките, да се отчета и аз. Купих й най-обикновени сандалки за 10 лв с малък борд отпред, да не й излизат пръстчетата много напред, отгоре се закопчава с мързеливки малко приличат на тези http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254546_120071571411 … 515_3370504_s.jpg  но с по-тънка подметка и ортопедична стелка.  Но почти постоянно е босичка, даже и навън като сме.  Crazy /ей сега ме сметнахте за луда/ Примерно като седнем в някое заведение и я оставям да стъпва босичка на земята. Има едно, дето си ходим често с детска площадка, която е застлана с изкуствена трева, от тази зелената. Малко й боцка на крачетата, но доста добре си стъпва там и не е мръсно.  На тревичката също я оставям да стъпва, по плочките, където преценя, че е подходящо и не е много мръсно.  Peace

П.С. Страхотно заглавие  Hug  започва дъжда от първи рожденни дни,  спомени и сълзи от преживяното преди една година и от малкото голямо човече насреща   Crazy

# 23
  • Мнения: 10
И ние в количката пердимно сме без сандалите-лапаме си ги и ги нося отделно:)А и лято е-да и е лекинко на крачето.Нашите сандалки не са съвсем отворени-петичката и отпред пръстчетата са покрити.
Ей,много хубави обувчици в този сайт на Дайхман.Трябва ,като ходим до Пловдив да разгледаме!
Мерси за хубавите думи за двете сладурки!Софи беше изключително сладка и в действителност!Усещаше,че има празник!
Наде,извинявай,че те притесних,но да не окепазя страничката-хихи.Добре че беше жокера от теб,но заглавието -изненада,няма да я развалям я!А за емоциите-накъде сме без тях!Животът ни е по-пъстър с тях!Жените понякога изживяваме болки,но пък и колко сладости ни се предлагат!Не съжалявай за сълзите-така разбираш и оценяш по-пълно щастието!Богата ви беше тази година,но си имате най-прекрасния подарък на света!
Наде,ако знаеш какво суркане падна по пода,след като се прибрахме....просто....Ще вземеш да познаеш:)))
Уф,и аз много се плаша от масовото падане тук и там като зрели круши,но ще трябва някак си да го смеля!Мъжа ми само се шегува с мен,че ако Савинка е някое диваче не ме вижда каквато съм си притеснителна!

# 24
  • Мнения: 3
Libi,

otnovo da ti 4estitq pyrviq rojden den na na6ata geroinq Sofi! Da e jiva i zdrava i raste, zaobikolena ot mnogo lubov!
 
A az iskam s radost da spodelq, 4e o4akvame vtoroto si detence - jivot i zdrave Qnuari dogodina Alexandra 6te stane kaka Simple Smile

Pregrydki na vsi4ki mami ot dale4na i gore6ta Florida Simple Smile

# 25
  • Мнения: 10
Бравоооо,Гери!Страхотна новина!Пожелавам ти една спокойна бременност,която почти да не усетиш и сладко малко слънчице на финала! Hug Hug Hug от далечния Сливен;)

# 26
  • в рaя
  • Мнения: 233
Либи, страхотна е рожденничката! Много хубави снимки и тортата е много хубава!
За обувките - ние проходихме с на КК и съм много доволна http://www.k-k.bg/shoes/product_info.php?products_id=814 Не запарват изобщо крачето и откакто ги купихме Мими започна да стъпва на цяло стъпало, докато преди това беше на пръсти. За сега сме с най-малкия номер, следващия месец смятам пак от тях да купя. Но при всяка възможност тя е боса или с чорапки. Аз не бих дала 60 лв. за обувки/сандали за 1 месец, защото за толкова ни умаляха на нас. А обувките трябва да са точно, а не по-големи като ги купувате, най-добре да се мери на крачето. Ние на ортопед ще ходим сигурно след месец, за да стане съвсем стабилна и да се види походката. А също така обувките трябва да са анатомични, а не ортопедични.

# 27
  • Мнения: 776
   Gugata, честито и лека бременостт Hug
  А снимките са страхотни Simple Smile

# 28
  • Мнения: 676
A az iskam s radost da spodelq, 4e o4akvame vtoroto si detence - jivot i zdrave Qnuari dogodina Alexandra 6te stane kaka Simple Smile

Еееееееееееееееех, че хубава новина!  Hug Hug Hug
Честито!
Пожелавам ти много лека бременност и прекрасно здраво бебче през януари   bouquet

# 29
  • Мнения: 397
Хехе, наскоро се чудех кой ще повлече крак за нови бебета.Честито!!!

Момичета, решила съм за обяд да правя сирена каша на дребосъчка, но имам нужда от помощ. Гледах разни рецепти в интернет, но не ми се струваха подходящи за бебочка.Някой да помогне с рецептичка?

Аз купих буйки за прохождане на КК, но ги слагам само навън, ако ще ходи.Вкъщи и в количката по чорапи или боса.Не ползваме паяк, защото не и харесва на госпожицата.Бънджи и паяк за по 5минути пред вратата на банята, за да може мама да си вземе душ.
Относно паданията-моята шушка онзи ден се изправи на поставките за обувки и те паднаха отгоре и.От тези пластмасовите.Заедно с чехли и обувки и все джунджурии-чадър, шапка и т.н.Голям смях ме напуши, като я видях как седи по корем и вика "Ъ-ъ-ъъъъ". Разбира се после се разпищя, но в първия момент си беше за снимка.
Онзи ден и купихме първия конструктор-от кубчетата. Баща и сглобява, а тя разглобява-голямо щастие.

Общи условия

Активация на акаунт