Талисманът в АВГУСТовската дружина стана на ЕДНА ГОДИНА :)

  • 29 951
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 63
Вчера ми мина през акъла, че в нашата тема още никой не се е похвалил с нова бременност и ето благата вест дойде. Желая на Гугата лека бременност и здраво бебче около термин. Стискаме палци с малкия. На нас ни се наложи да купуваме бързо детски GSM, ако искаме да оцелеят нашите. Сега пада игра с него, да видим до кога ooooh!

# 31
  • Мнения: 60
Мерси за новата тема! Заглавието е страхотно!!!

Либи, страхотни снимки!!! Весело е било на рождения ден на малката голяма Софи! Simple Smile И двете на снимките са страшно сладки! И поздравления за тортата, много добре ти се е получила и е много хубаво, че си направила тортата ти.

Gugata, честито! Лека бременност и едно здраво бебче на финала!

Аз мисля да я водим малката на морето точно по време на рождения ѝ ден и няма да правя празненства. И без това нищо няма да разбере и да запомни от първия си рожден ден, само снимки ще гледа след време и съм решила нейните снимки да са от морето. Там ще празнуваме с баща ѝ. Simple Smile

Аз също съм я оставяла боса навън малката. Още не съм ѝ купила сандали, а и не бързам особено. Ще взема някакви тези дни, но пак бих я пускала боса по земята.

Сиана също много си удря главата. Не мога да схвана защо го прави, но гледам да я пазя. И мен ме е страх от паданията, но няма как да се избегнат. Вече има няколко, не сериозни. Иначе сама не се пуска да прави крачки, не е стабилна още и я е страх. Ходи навсякъде по мебелите и се изправя постоянно, държа я понякога да ходи, защото и тя не застава на едно място и иска да ходи, ама не може още Simple Smile))

Хубав ден на всички!  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 7
Честит Рожден ден на Талисманчето Софи...Да е жива и здрава,много щаслива и да слушка мама Heart Eyes[/size]
jennie.toаз мисля да направя 2 в 1,рожден ден и кръщене,макр че много исках да я кръстя на 15 августа рождения ден преди това ,но финансово няма да се справя с голямата ни рода.Отсега се оглеждам за заведение че ще сме 42 човека и се изумявам от цени,то ще е като малка сватба май,но и все пак ще са два празника.Чакам кръстницата и да се завърне от чужбина,таткото също ще се върне на рождения ден и се шегувам"ще плати сметката и пак ще замине"
Гугата безпроблемна бременост  bouquet
Аз имам 3 вида буйки,едни на КК които вече са и малки,едни сандалки с твърда пета,които също са и малки и последно и купих едни за 10 лв колкото да има с какво да ходи навън,вкъщи обикаля по чорапки,а като проходи мисля да прежаля 50 лв.За сега има големи мераци да ходи,дори много бързи крачки прави но е като кашкавалче неможе да стои сама права,и се ядосва като я пусна.
Хубав ден на всички!

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 1 635
Прекрасно! Новата ни тема започна с хубави новини! Дано все така да ни върви!
Честито на мама Gugata и да ни държи в течение! И едно красиво и усмихнато бебче догодина!
Либи, страхотни снимки, страхотна торта, страхотна София (и много сладка Савинка  Heart Eyes ).
За рожденните дни - никакви идеи нямам. Никак не искам да събирам рода, защото половината ги няма в БГ, приятели с бебчета нямам чак толкова за един бебешки рожден ден, а и май ни се очертават малко по-сложни инаносви времена. Ще помисля още малко и може да измисля нещо... надявам се...

# 34
  • Мнения: 10
И ние мислим да правим 2 в едно -Рожден ден и кръщене.За роднини-с най-близките,не че бройката пак е малка.Още не съм измислила варианта приятелите и роднините заедно ли да са или не.И сред близките ни има доста дечица и приятелите и те имат и ми се струва затова ,че ще  е по-весело за децата.От друга страна пък ме притеснява как ще се чувстват приятелите заедно с родителите(баща ми не че се дава да е стар:),веселяк е като цяло.Та това мисля напоследък.Че финансово си е голямко перо е така,но да черпим и харчим за такива неща!Кръщенето просто искам сега да го правим,а не да изчакваме.Дори и по-ранко мислехме да е,но заради времето и финансите решихме да е този варианта.Има още малко време да го измислим.Пак ще си стане голяма компанията:)
Майола Бени много  Heart Eyes и на теб и Маги.

# 35
  • Мнения: 3
Либи, страхотни снимки. София изглежда толкова щастлива, създали сте и великолепен първи рожден ден! И двете със Савинка са мнооого красиви.
Gugata , страхотна новина. Леко и безпроблемно бременеене.
И на нас скоро ни  предстои първи рожден ден. Тази година ще се съберем само с роднините, но догодина се надявам да направим истински детски рожден ден. Тогава, живот и здраве, ще има и други бебенца около нас. Не съм измислила подарък още. Май ще решаваме в движение.
Сандалки имаме на К&К. Слагам ги само като ще ходи на двора или навън. Доволна съм, само малко се поизтъркаха конците, с които са зашити отпред на подметката, но това е нормално, защото все бърза да бяга и провлачва крака Simple Smile Не ходи още сам, държим го за ръчичка, но е голям ентусиаст.
Изпотяват ли се много нощем вашите деца? При нас е голяма жега. Не смея да пускам климатик още, но прозореца е отворен цяла нощ. Борис спи само по боди потник и завит с леко чаршафче, обаче постоянно се отвива. Като е завит му е горещо, като се отвие ме е страх да не замръзне.  И така цяла нощ ставам да завивам и отвивам. Как се справяте вие?
Дълго стана, ще прощавате Simple Smile, ама аз рядко пиша   bouquet

# 36
  • Мнения: 1 243
наистина новата тема започва с хубави новини!!

Gugata, лека бременност и щастлива кака! Simple Smile

и ние май ще се спрем на варианта "2 в 1" за кръщането и рождения ден!

решили сме да направим кръщането в батошевския манастир - много планинско и закътано място, дано да е хубаво! докато търсех разни неща попаднах на такива ужасни истории за кръщанета, че направо в момента съзнанието ми рисува някакви мрачни картини и сценарии с пияни свещеници, груби служители-изнудвачи и какво ли е.. толкова ми е криво, че такова светло събитие трябва понякога се оказва свързано с такива истории.. но както и да е! не искам да развалям хубавия ден!
 
Hug на всички малки слънца!

# 37
  • Мнения: 776
  Ние другата година на именият му ден ще го кръщаваме.
 Тази година сме решили да се съберем роднините и кумовете ни в едно заведение и там да се почерпим за РД. А за подарък просто не знам вече какво да му вземем.

# 38
  • Мнения: 49
С малко закъснение искам да честитя на първата годинка на прекрасната Софи. Нека да е жива и здрава и да носи само радост на мама и тате  Heart Eyes  bouquet Hug
Гугата, страхотна новина ни донесе! Дано всичко е наред и през януари да си имате едно прекрасно и здраво бебче!
Сега да ви разкажа за вчера - сватбата на Деси. Беше страхотно празненство! Деси беше много красива  Heart Eyes и щастлива. Купон голям падна. Абе много хубаво си изкарахме. Те днес заминават на сватбено пътешествие в Швейцария и към 10-ти ще се върнат, та най-вероятно тогава ще разказва как е изглеждал деня в нейните очи. И понеже моя мъж не успя да дойде, аз оставих Борко на баба му и купона беше пълен!!! Прибрах се към 2 и станах преди малко  Rolling Eyes Embarassed Чак малко ме е срам  Laughing Не съм спала толкова....не помня от кога. Няма такъв кеф. Просто съм нов човек. Сега ще се отдам на чистене, пране, гладене и събиране на багажа за морето, че във вторник тръгваме за Арапя  Sunglasses
Хубав неделен ден на всички  Hug

# 39
  • Мнения: 397
Честито на Деси! Много щастлив брачен живот!

Аз пък си мисля реално рожден ден да правя на малката на 3-4 годинки. Тази година на първия си мисля да спретна една бисквитена тортичка, за да може и тя да хапне от нея, да взема балончета и разни финтифлюшки ,за да украся и ако някой от родата дойде на гости.За подарък ще и взема някаква играчка или нещо, от което има нужда.
Иначе онзи ден си купих шприц за крем, но сега се чудя и мая как се прави крем за фигурки, защото нишесте или обикновен домашен крем ще се разлеят най-вероятно Laughing Много ме бива да се зарибявам да правя разни неща, но обикновено сума ти джунджурии остават непотребни-като например куки за плетене, едни големи копчета ,които щях да ползвам за великденска украса,сега сигурно и тоя шприц... Е, понякога излиза и нещо хубаво от моите творчески напъни де, но само понякога.

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 14:18 от Zolka

# 40
  • Мнения: 4 202
Честито на младоженците, да са щастливи, както до сега!

Gugata, чудна новина, чак ми се прищя и на мен да съм бременна   Crazy



Ние имаме малък двор и мисля да окрася с балони, да пуснем хубава музика и да съберем малко приятелски дечица. От сега се чудя каква торта да поръчам, щеше ми се нещо по-сладурско да е, тези фото тортите (така ли се казват, с картинки дето са) не ми допадат, особено за първи РД.

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 1 635
http://www.flickr.com/search/?w=all&q=1+birthday+cake&m=text
Яяя, виж тук може да ти хареса нещо...



Аз много искам ей такава крива и шарена торта за Маги. Но се чудя, кой ли в Ямбол ще може да ми я направи...

# 42
  • Мнения: 1 243
red shoe, и аз съм се заела да мисля по въпроса с тортата.. искам с фигурка!  Embarassed
 
измислила съм два варианта - да отида и да попитам в "100 грама сладки" дали биха се наели да ми направят фигурката, която искам! притеснявам се, обаче, дали ще стане добре.. а другият вариант е по-странен - знам, е някои момичета от тортената тема в готварския правят торти по поръчка и сериозно обмислям дали да не се свържа с някоя от тях!
Simple Smile

# 43
  • Мнения: 7
Много ме бива да се зарибявам да правя разни неща, но обикновено сума ти джунджурии остават непотребни-като например куки за плетене, едни големи копчета ,които щях да ползвам за великденска украса,сега сигурно и тоя шприц... Е, понякога излиза и нещо хубаво от моите творчески напъни де, но само понякога.
Аз се опитвам да купя големи копчета от около 2 седмици и не успявам да намеря Sad. Можеш да ги използваш да си играете . Прочетох за това от ето тук http://www.babycenter.com/0_lets-play-two-handed-clacking-really … uttons_1498508.bc

# 44
  • Мнения: 4 202
Da, Майола Бени , и на мен нещо от този тип ми се иска, остава да намеря и кой да я направи  Laughing

jennie.to, това също е вариант. Една мацка прави страхотни торти, май и тя е от тортената тема, забравих й името, даже още зимата мислех да се запиша при нея, но тя не работи юли и август  Tired

Общи условия

Активация на акаунт